ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez Peter007 21 lis 2015, 17:35
kalikali1 napisał(a):Czego ta cała banda naukowców nie wymyśli leków o mocy alprazolamu,clonazepamu na lęki bez rosnącej tolerancji.Przez /cenzura/ działanie antylękowe ssri/tlpd jest bardzo słabe,ma sie prędzej wszystko w dupie nic się nie robi,a na lęki słabizna.Czy do końca życia będe musiał wpieprzac benzo?
Jestem ciekaw jeszcze tej całej pregabaliny bo cena teraz spadła ale wątpie żeby dawala taki luz i pewność siebie jak 2mg xanaxu czy 4mg clona. :cry:

Widzisz, ja na benzo mam mega wyjebane na wszystko. Zero smutkow, zero zmartwien, zero ambicji, totalny relax i chillout.

przez kalikali1 21 lis 2015, 17:39
Christina, Poczytaj sobie,teraz cena spadła z 300zl do 100zl na miesiąc kuracji dawkami 2X150mg chociaż ja bym walił max 600mg.Ona nie działa jak benzo,mechanizm działania jest zupełnie inny,podobno nie uzależnia jak benzo i tolerancja nie rośnie na dawkę.Niedługo będe testował ten lek.

-- 21 lis 2015, 17:42 --

Peter007, No ja tak samo,benzo moim zdaniem to najsilniejsze leki przeciwlękowe,żadne ssri nawet silna paroksetyna nie da takich efektów.

przez achino 21 lis 2015, 18:03
Christina napisał(a):Pregabalina? hmm nie znam

To sobie obczaj na necie i nie zaśmiecaj forum.

kalikali1 napisał(a):Czego ta cała banda naukowców nie wymyśli leków o mocy alprazolamu,clonazepamu na lęki bez rosnącej tolerancji.

Nie dopuszcza do tego, bo wtedy wszyscy by to łykali. Władza dopuszcza jedynie te używki, których stosowanie jest obarczone negatywnymi konsekwencjami. Najlepszym przykładem jest alkohol.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Peter007 21 lis 2015, 18:11
achino napisał(a):
kalikali1 napisał(a):Czego ta cała banda naukowców nie wymyśli leków o mocy alprazolamu,clonazepamu na lęki bez rosnącej tolerancji.

Nie dopuszcza do tego, bo wtedy wszyscy by to łykali. Władza dopuszcza jedynie te używki, których stosowanie jest obarczone negatywnymi konsekwencjami. Najlepszym przykładem jest alkohol.

LOL. Tolerancja = $$$$. Firmy farmaceutyczne nastawione sa na mega zysk. Jak zapodajesz 10mg Xanaxu / dzien, to dla nich idealna opcja.

przez achino 21 lis 2015, 18:47
Ja to widzę inaczej. To jest polityka społeczna, dbałość o porządek publiczny, o prawidłowe funkcjonowanie jednostki w życiu rodzinnym i zawodowym. Stosowanie alkoholu jest ograniczone negatywnymi konsekwencjami w postaci kaca, który jest naturalnym straszakiem przed nadużywaniem tej substancji. Władza niechętnie dopuściłaby substancje wyskokowa, którą można byłoby używać bezkarnie, bez hamulca w postaci nieprzyjemnego zjazdu, ponieważ wtedy jej używanie w skali makro szybko wymknęłoby się spod kontroli, a skutki społeczne byłyby trudne do wyobrażenia.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez hellian 21 lis 2015, 23:48
4h po 1mg alpry wypiłem dwa piwa, a potem rzygałem dalej niż widzialem. Na żadnym innym benzo tak nie miałem.
hellian

przez err 22 lis 2015, 00:14
Peter007 napisał(a):
achino napisał(a):

LOL. Tolerancja = $$$$. Firmy farmaceutyczne nastawione sa na mega zysk. Jak zapodajesz 10mg Xanaxu / dzien, to dla nich idealna opcja.

A jeżeli ktoś przekroczy 10mg Xanaxu dziennie? Tolerancja rośnie... Co poniektórzy zapłacili by za lek działający, jak benzo, gdzie tolerancja nie rośnie i niech to będzie nawet kwota odpowiadająca 10mg dziennie Xanaxu.
err

przez Peter007 04 gru 2015, 08:18
Bralk ktos z forumowiczow Xanax SR ? Ja mam przepisany XANAX SR 2mg, wczesniej mialem zwykly xanax 0,5mg i dzialala odrazu i mega. Xnax sr jest o przedluzonym dzialaniu i czuje jakby on wogole nie dzialal. Jakies inne opinie ?

przez kofel 04 gru 2015, 14:08
achino napisał(a):Ja to widzę inaczej. To jest polityka społeczna, dbałość o porządek publiczny, o prawidłowe funkcjonowanie jednostki w życiu rodzinnym i zawodowym. Stosowanie alkoholu jest ograniczone negatywnymi konsekwencjami w postaci kaca, który jest naturalnym straszakiem przed nadużywaniem tej substancji. Władza niechętnie dopuściłaby substancje wyskokowa, którą można byłoby używać bezkarnie, bez hamulca w postaci nieprzyjemnego zjazdu, ponieważ wtedy jej używanie w skali makro szybko wymknęłoby się spod kontroli, a skutki społeczne byłyby trudne do wyobrażenia.

Bzdury. Dlaczego nie zalegalizują amfy, koksu, mefa czy innych dragów? Są negatywne konsekwencje, a byłby zysk. Nie tędy droga. Po prostu niektóre związki mimo dodania np atomu wodoru zachowają się zupełnie inaczej niż cała większość. W sensie, że cząsteczka albo stanie się kompletnie inna, albo w ogóle nietrwała.

przez Zibstar 04 gru 2015, 16:39
Peter007 napisał(a):Bralk ktos z forumowiczow Xanax SR ? Ja mam przepisany XANAX SR 2mg, wczesniej mialem zwykly xanax 0,5mg i dzialala odrazu i mega. Xnax sr jest o przedluzonym dzialaniu i czuje jakby on wogole nie dzialal. Jakies inne opinie ?

Brałem Zomiren SR 1 mg. Rozkręca się powoli, gdzieś tak po 2 godzinach lekko zaczyna działać. 1 mg uczuwałem jak 0,5 zwykły. Generalnie powiedziałbym że dla stosujących doraźnie wersja o przedłużonym działaniu nie jest najlepszym rozwiązaniem.

przez omakk 04 gru 2015, 16:51
Alprazolam... Mam Alprox 0,5 mg opakowanie. Używałem go głównie w celach rekreacyjnych. 1 mg alprazolamu + 5 piw = prawie zgon. Mocno podwyższa działanie alkoholu, trzeba uważać. Poza tym samemu działa super relaksująco, jest mega chill. Takie 2-3 tableteczki i jestem super rozluźniony, wtedy czuję się zajebiście.
omakk

przez Peter007 04 gru 2015, 17:26
Xanax SR, momo ze 2mg nie czuc jego dzialania. Xanax 0,23mg potrafizakrecic mi w glowie. Z drugiej strony ten SR ma dzialas do 24h, to chyba lepiej.

przez Kropelek 05 gru 2015, 08:11
POMOCY :(
Biorę Afobam 0,25 2x dziennie od miesiąca i aktualnie zostało mi 7 tabletek na których muszę go odstawić, bo wiem, że więcej już go nie dostanę. Miałem odstawiać od początku opakowania, ale miałem taki dni, że sam sobie zwiększyłem dawkowanie.
Czy na 7 tabletkach da się uniknąć objawów odstawiennych? Jak to podzielić?

przez Zibstar 05 gru 2015, 12:15
ludzie dajcie pokój... bierzesz śmiesznie małą dawkę zaledwie miesiąc i jeszcze chce Ci się bawić w odstawianie? toż tego już nie bardzo jest jak zmniejszać... jeśli chcesz, to po prostu zamiast 2x dziennie weź 1x

Sortuj wg