ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
143
84%

Nie
16
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 171

przez Arasha 10 kwi 2015, 15:35
Bianka78 napisał(a):Cholerka. Powiedzcie mi, czy uczucie, że się strasznie kocha życie, świat i ludzi jest na baclofenie normalne czy ja już fazuję?

To pewnie zależy od tego, jak bardzo kochasz to życie :mrgreen: ?

Bianka78 napisał(a):benzowiec84, właśnie dokładnie jak piszesz, taki stan mi się włączył :D Gęba mi się nie zamyka, jak nie mam do kogo gadać to chociaż tel albo gg. Nerwica? Jaka nerwica? Fobia? Jaka fobia? Alpra? Po co mi alpra, ja jestem hero :P
Nie mogę usiedzieć w miejscu, robię 10 rzeczy jednocześnie. Zero zmęczenia. Nic mnie nie boli. Jest moc.
Niesamowita sprawa, bo normalnie godzinę po pobudce mam już wszystkiego dosyć i marzę tylko żeby wrócić do wyra.
A od kilku dni sama radość, świat jest coco jambo, ludzie fascynujący, a życie wcale nieskomplikowane :D
Ale jako że w przyrodzie nic nie ginie więc pytanko: kiedy i jak będę musiała za to zapłacić?

Brzmi fajnie, ale może ktoś mi powie, jak wygląda powrót do rzeczywistości, po odstawieniu Baclo :? ?
Ostatnio edytowano 10 kwi 2015, 15:37 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez bella1234 10 kwi 2015, 15:36
płatek rozy to niezwykle ciekawe co piszesz o omdleniach podczas ataku paniki. Ja tez mam chore jazdy na temat omdlen, więc wiem co czujecie. Ja ciągle w miejscach publicznych, sprawdzam sobie puls, czy aby nie spada :-D albo paznokcie czy nie sinieja bo chyba jak sinieja to tez ciśnienie spada, nie wiem czy tak jest, ale chyba tak, więc sobie tak wkrecilam i patrze albo na paznokcie albo trzymam rękę na szyi :-D głupota totalna Ja też wiem, że przy okazji wysokim
ciśnieniu nie można zemdlec ale Ja podczas paniki nie dopuszczam do siebie takiej myśli :-/

przez Arasha 10 kwi 2015, 15:41
Wiktoria91 napisał(a):A lekarz ogólny może mi przepisać ten klonazepam ?Jak narazie Afobam przepisuje mi wlasnie lekarka rodzinna która wiedziala że mialam przepisany wczesniej a jak jej powiem o innym leku hmmm może przepisze z tego względu że on dłużej działa.

To zależy od lekarza. Jeden przepisze bez problemu bez zaświadczenia od psychiatry, inny nie. Generalnie jest to lek do stosowania doraźnego w kryzysowych sytuacjach, więc powinien przepisać, jak mu powiesz, że potrzebujesz jakoś dotrwać do wizyty u psychiatry, a alprazolam już nie działa tak, jak na początku :? Spróbuj, nic nie tracisz, a być może miałabyś jakąś alternatywę na te kilka dni ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez platek rozy 10 kwi 2015, 15:42
bella1234, a zemdlalas kiedys podczass ataku? bo owswzem jest silne uczucie odrealnienia i czlowiek ma wrazenie slabych nog i dechu nie mozna zlapac ale no pasc wtedy raczej nie mozna wlasnie w wyzej wymienionych wzgledow. No chyba ze ktos ma tendencje do mdlenia ale to i mdlalby i bez paniki.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez benzowiec84 10 kwi 2015, 15:44
Arasha napisał(a):
Bianka78 napisał(a):Cholerka. Powiedzcie mi, czy uczucie, że się strasznie kocha życie, świat i ludzi jest na baclofenie normalne czy ja już fazuję?

To pewnie zależy od tego, jak bardzo kochasz to życie :mrgreen: ?

Bianka78 napisał(a):benzowiec84, właśnie dokładnie jak piszesz, taki stan mi się włączył :D Gęba mi się nie zamyka, jak nie mam do kogo gadać to chociaż tel albo gg. Nerwica? Jaka nerwica? Fobia? Jaka fobia? Alpra? Po co mi alpra, ja jestem hero :P
Nie mogę usiedzieć w miejscu, robię 10 rzeczy jednocześnie. Zero zmęczenia. Nic mnie nie boli. Jest moc.
Niesamowita sprawa, bo normalnie godzinę po pobudce mam już wszystkiego dosyć i marzę tylko żeby wrócić do wyra.
A od kilku dni sama radość, świat jest coco jambo, ludzie fascynujący, a życie wcale nieskomplikowane :D
Ale jako że w przyrodzie nic nie ginie więc pytanko: kiedy i jak będę musiała za to zapłacić?

Brzmi fajnie, ale może ktoś mi powie, jak wygląda powrót do rzeczywistości, po odstawieniu Baclo :? ?

nie wiem nie biore tego w ciagach
brintellix 10mg
obserwowany

przez NieznanySprawca2.0 10 kwi 2015, 15:49
Zwała po baklofenie branym miesiącami bywa bardzo ostra. Typowa delira po agonistach gaba, człowiek się trzęsie, ma lęki, takie tam.

przez bella1234 10 kwi 2015, 15:51
platek rozy no właśnie nigdy nie zemdlalam, dzięki Bogu, bo wtedy to już bym się chyba z łóżka nie ruszyła :) gdzieś już czytałam o tym, że podczas ataku paniki zemdlec, nie można z prostych powodów właśnie, że ciśnienie wzrasta i Ja jak najbardziej to rozumiem ale co z tego jak mam atak to myślę tylko o tym, że zaraz padne, nawet jak próbuje sobie wyjaśnić, że jestem fizycznie zdrowa to organizm mówi UMIERASZ :/

przez ala1983 10 kwi 2015, 15:54
Napad paniki nie może spowodować, że zemdlejesz

Moze. Moj kolega tak ma. Choc to bardziej przypomina jakis atak epilepsji w wersji bez trzesawki.
Lezy jak lalka i ma otwarte oczy :shock:
Dziwny ten ludzki organizm.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez platek rozy 10 kwi 2015, 15:57
bella1234, nie organizm a nasz mozg wspanialy:)
Ja sie juz nauczylam cwiczen odechowych i jak mnie lapie to stoje z boku np w sklepie i sobie oddycham i mowie ze nic mi nie jest. Mija za chwil pare.
Pomysl , jak np sie czegos mocno wystraszylas dawniej to tez Cie lapaly slabosci na chwile i nogi sie miekkie robily i czlowiek oddychal ciezko i trzesawiaca lapala ale to mijaloz a chwile bo sie na tym nie skupialaas. A teraz sie skupiamy za bardzo na objawach i kazde minimalne odczucie plynace z ciala bierzemy jako cos zlego i od razu herezja sie tworzy ze bede mdlala , umierala i Bog wie co jeszcze . A to tylko glowa.

-- 10 kwi 2015, 15:58 --

ala1983, i traci swiadomosc? Bo ja nie znam ani jednej osoby ktora by zemdlala podczas paniki.
I nawet w ksiazkach naukowych a czytalam ich wiele zeby poznac swojego wroga tez pisali ze to niemozliwe.
Moze mial jakies tendencje do omdlen????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

przez bella1234 10 kwi 2015, 15:59
A powiedzcie mi, czy kiedyś udało Wam się przetrwać taki meeeeega atak paniki, bez brania tabletek czy "ucieczki" w bezpieczne miejsce?

przez platek rozy 10 kwi 2015, 16:03
bella1234, udalo nie jeden raz . Mnie czesto na miescie lapaly , w srodkach lokomocji, w sklepach . Kazdy przetrwasz taka prawda. Bo on trwa kilka minut tylko nam sie wydaje ze to wiecznosc jest. I pozniej zostaje lęk przed lękiem bo kto chce sie czuc jakby mial umrzec?

-- 10 kwi 2015, 16:06 --

U fryzjerki na fotelu miewalam i musialam dac rade bo przeciez nie pojde do domu z polowa wlosow obcieta.

przez bella1234 10 kwi 2015, 16:06
Budujące jest to, że się udaje :-D Ja mam chyba ten lęk ciągły, wolnoplynacy czy jakoś tak hehe :) boje się ciągle jak jestem w miejscach publicznych, lęk sobie skacze. Raz jest silniejszy, raz słabszy ale zawsze jest :-/

przez ala1983 10 kwi 2015, 16:06
ala1983, i traci swiadomosc? Bo ja nie znam ani jednej osoby ktora by zemdlala podczas paniki.
I nawet w ksiazkach naukowych a czytalam ich wiele zeby poznac swojego wroga tez pisali ze to niemozliwe.
Moze mial jakies tendencje do omdlen????

Nie ma z nim kontaktu wtedy. Nie mam pojecia co to jest. Wole o tym nie myslec.
Spadam na powietrze :papa:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez platek rozy 10 kwi 2015, 16:10
bella1234, tak to wolnoplynacy , ja tez taki miewam ale powiem Ci ze jak mnie lapie takie cosik a potrafi mnie lapac i trzymac np dwa miesiace to staram sie jak najmniej sie na nim skupiac i wynajduje milion rzeczy do zrobienia , piore sobie zawziecie , czytam , cwicze ... No i mija ten stan bo nic nie trwa wiecznie nawet ten upierdliwiec. Ale lubi wracac.
ala1983, Milego spacerowania.

Ja zaraz do dentysty ... :D

Sortuj wg