ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez platek rozy 10 kwi 2015, 10:45
Patryk29, Tez tak masz?
Ja za moj czas chorowania przeszlam chyba wszytskie mozliwe antydepresiaki i stwierdzilam w koncu dosc! I radze sobie bez prochow.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez Patryk29 10 kwi 2015, 11:04
platek rozy, Na Ssri kiepsko reaguje, choć nie jest tak, że nic mi nie pomogły, gratuluje, że radzisz sobie bez leków, ja też powoli się szykuje na walkę bez leków, próbuje jeszcze leków których nie brałem aktualnie fluoksetyne. :smile:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez platek rozy 10 kwi 2015, 11:10
Patryk29, Wiesz ja chcialam brac antydepresiaki no ale niestety sie nie da.
Mam doraznie hydre ale malo pomaga , cos tam czasem uspokoi , mam i afka w torebce jak mi sie wydaje ze juz nie dam rady (teraz na szczescie rzadko mi sie tak wydaje) to sobie mysle a najwyzej wezme go i na chwile bedzie ulga. .Ale taka prawda ze na chwile a problemu nie rozwiaze.I na mysleniu sie konczy . A afek znow ląduje do torby .
sama sie podziwiam czasami ---- bo generalnie to na siebie nosem krece ze nie ejstem taka jak bylam dawniej, ---ze daje rade bez lekarstw. Nie jest latwo no ale jakos pcham do przodu to zycie .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez JużTuByłem 10 kwi 2015, 11:23
Ja za moj czas chorowania przeszlam chyba wszytskie mozliwe antydepresiaki i stwierdzilam w koncu dosc! I radze sobie bez prochow.
Też doszedłem do takiego punktu.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez Psychopharm 10 kwi 2015, 11:26
Wg. badań baklofen w małych dawkach zwiększa dopaminę w VTA (przez preferencyjny agonizm autoreceptorów GABA-B, a przez to odblokowuje hamowanie GABA-B na dopaminę) w wyższych ją blokuje. A więc dobra rzecz, w małych dawkach, zazwyczaj nie ma tolerancji jak przy benzo, gorzej później z ew. odstawieniem.

Zasialiście modę na baklo, że i ja się chyba skuszę :mrgreen: Wszystko co zwiększa dopaminę w VTA ma u mnie dobre działanie.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez Lord Kapucyn 10 kwi 2015, 11:30
Obrazek

There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez platek rozy 10 kwi 2015, 11:34
JużTuByłem, bo nie dosc ze bylam umeczona choroba to jeszcze ubokami takimi ze ledwo moglam z lozka ruszyc tylek i albo wymioty na kilometry , albo zawroty , albo oslabienie , albo lezalam i nie moglam ruszyc nawet palcem u reki . Np venla mnie tak zalatwila , dwa dni lezenia po jednej tablecie . Tudziez nakrecaly mi leki jeszcze wiecej atakow paniki i ciagle mialam straszne pobudzenie psycho ruchowe.To w cholere z takim leczeniem. :bezradny:

przez bella1234 10 kwi 2015, 11:52
platek rozy zajebiście, że dajesz rade bez leków. Chyba najwspanialsza jest wtedy duma z siebie, że jednak potrafię. Oby tak dalej :)

Ja mam pytanie do Was moi drodzy czy jak obecnie biorę Zomiren, to czy mogłabym wziąć jeszcze Cloranexen? Z mojej strony to desperacki krok, ale jutro mam kolosa i musze na nim być, a ten Zomiren gówno daje :-( Cloranexen działał na mnie o wiele lepiej. Czy jak wezmę te dwa leki to nie wykonuje, nie zwarijuje do reszty?

Fluoksetyna wspaniały lek. Na mnie świetnie działał, po pewnym czasie stosowania chciało się żyć :) Może i Tobie pomoże Patryku :)

przez Patryk29 10 kwi 2015, 11:59
bella1234, Fluoksetyna wspaniały lek. Na mnie świetnie działał, po pewnym czasie stosowania chciało się żyć :) Może i Tobie pomoże Patryku :)

Dzięki a w jakiej dawce ci pomógł i po jakim czasie, pamiętasz może??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez bella1234 10 kwi 2015, 12:19
Wiesz, co to już dawno było i nie pamiętam dokładnie, ale raczej podstawowa dawka to nie wiem ile tam tego mogło być :/ i dwa razy dziennie. Coś tu w necie patrzyłam to na myśl przychodzi mi 20 mg rano i wieczorem :) poprawa - miesiąc może półtorej.

Ale czad był :) w końcu to "tabletka szczescia" :)

przez Wiktoria91 10 kwi 2015, 14:27
Arasha napisał(a):
Patryk29 napisał(a):Wiktoria91, Co mamy ci poradzic, jak nie ma nic co by ci pomoglo tak od razu, jedynie afobam który masz, lub ewentualnie jakies benzo które dluzej dziala, moze klonazepam sobie zalatw i zjedz on dziala dlugo, nie jak alprazolam.

Potwierdzam, klonazepamu nie trzeba tak często brać jak alprazolamu, ale potencjał uzależniający ma na podobnym poziomie.
Doraźnie mogłabyś jeszcze spróbować hydroksyzyny, jeśli nie brałaś do tej pory. Są osoby, którym pomaga ... można brać różne dawki.
Inna sprawa, że wiele osób otępia i powoduje senność, ale nie u wszystkich. Mogłabyś spróbować, jak siedzisz w domu i nigdzie nie musisz wyjść, jakbyś się czuła.

A lekarz ogólny może mi przepisać ten klonazepam ?Jak narazie Afobam przepisuje mi wlasnie lekarka rodzinna która wiedziala że mialam przepisany wczesniej a jak jej powiem o innym leku hmmm może przepisze z tego względu że on dłużej działa. Hydroksyzynę brałam tabletki, miałam przepisany syrop nawet i nie zwalczał w ogóle lęków jedynie była ogromna senność ale nie dało się zasnąć bo czułam lęk i te wszystkie moje objawy.

przez Lord Kapucyn 10 kwi 2015, 14:35
No, ładna pogoda, trza wziąć recepty i sie wybrać na benzo shopping do warzywniaka
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez NieznanySprawca2.0 10 kwi 2015, 14:41
Ktoś w ogóle kupuje jeszcze tą alprę? 250mg clonazolamu kosztuje 4o złotych, a to szajs mocniejszy od clonazepamu. :pirate: Nastał przerażający czas lekomańskiego Eldorado.

przez Wiktoria91 10 kwi 2015, 14:42
platek rozy napisał(a):
Wiktoria91 napisał(a):Poradźcie coś.. jest ok np jedziecie gdzieś w dzień da się wytrzymać po takim np Afobamie bo to zażywam, ale jak przychodzi moment powrotu juz w nocy jest ciemno chwyta na omdlenie, lęki, wszystko zaczyna dretwieć zaczyna sie atak ostatnio tak mialam ale minelo w czasie jazdy. Ogólnie to czeka mnie ważna uroczystość i wiadomo że nie będe blisko domu by w razie czego wrócić szybko gdyby się coś działo więc tym bardziej mi sie wszystko nasili(do tego nocny powrót)... Co polecacie zażyć na tak silne lęki, ataki, omdlenia... już z tym sie wytrzymać nie da.. chce życ normalnie jak wszyscy ale to wszystko utrudnia. Czy jest coś mocno skutecznego w takich napadach jak mam? Zaczyna sie lękiem, jest odrealnienie, pózniej odretwienie kończyn się zaczyna , serce szybko bije, i najgorsze to już jak pisałam odlot od rzeczywistości, uczucie obcości własnego ciała jakby się wyszło z siebie i stanęło obok :( makabra ... tak to u mnie wygląda... Afobam biorę dzisiaj nawet miałam w miarę dobry dzień udało mi się wyjsć i to dość daleko (oczywiscie po leku) . Jednak proszę o porady jak stosować ten lek skoro u mnie to wszystko tak silnie i gwałtownie działa... Blokuje mnie w życiu to całe bagno przed normalnym funkcjonowaniem :(

Tak samo mnie lapalo i czasami jeszcze lapie ale nie pomagasz sobie jadac na samym afku bo powinnas dostac jakis antydepresiak plus afek doraznie niczym sie lek rozkreci. Nie mozesz przyspieszyc wizyty u lekarza?
Ja swoje ataki przeczekiwalam i coz jechalam dalej jak np lapalo mnie w autobusie wysiadalam szlam kawalek na nogach uspokoilam sie i znow wsiadalam .A bywalo ze mialam po kilka atakow paniki dziennie.Lekarstw nie biore bo nie moge jestem w malej grupce ludzi ktorzy po antydepresiakach zdychaja gorzej niz bez nich .Ale funkcjonuje w miare normalnie . Jest duzo lepiej jak bylo na poczatku , na terapii duzo sie nauczylam , i pracuje nad soba tez sporo.
Moze pomysl o terapii bo same prochy nic nie zalatwia , to zamiatanie klopotow pod dywan.

U mnie nie da się przeczekać tym bardziej jak jestem np na ulicy to mdleje i trzeba mnie jakos zawlec ja nie kontaktuje . W domu czasami są takie ataki które zaczną się ale w miare szybko odejdą (chyba dzięki zażyciu leku).Ale jak nie wezmę leku i złapie mnie atak to się najczesciej rozkreca na maksa więc musze zażywać leki za wczasu bo inaczej mam przerąbane. Wizyte mam 20 kwietnia niestety nie da się wczesniej. Antydepresiak mam nawet pod ręką "Escitil" ale nie zażywam go, przepisała go lekarka do której już nie chodzę , teraz idę do nowej więc muszę wiedzieć co ona każe mi brać.

Sortuj wg