ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez Kot_ 02 kwi 2015, 14:56
benzowiec84, był taki desperat na hyperralu, co pokruszył 2 tabsy klona, wymieszał w wodzie i strzelił to w mięsień. Dupa mu tak spuchła, że wyrósł mu trzeci pośladek :D fota nawet gdzieś krążyła z ta opuchlizną.
Kot_

przez brudnopis91 02 kwi 2015, 16:42
No tak, to tabletki i je piję, znaczy się łykam a później zapijam :D wydawało mi się to normalne określenie :?

przez benzowiec84 02 kwi 2015, 17:07
brudnopis91 napisał(a):No tak, to tabletki i je piję, znaczy się łykam a później zapijam :D wydawało mi się to normalne określenie :?

nie to nie jest normalne bo ja klona np pod język daje , lepiej wchodzi :D

-- 02 kwi 2015, 16:08 --

Kot_ napisał(a):benzowiec84, był taki desperat na hyperralu, co pokruszył 2 tabsy klona, wymieszał w wodzie i strzelił to w mięsień. Dupa mu tak spuchła, że wyrósł mu trzeci pośladek :D fota nawet gdzieś krążyła z ta opuchlizną.

hehe :D Bozia go pokarała za głupote
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arasha 02 kwi 2015, 17:21
Kot_ napisał(a):benzowiec84, był taki desperat na hyperralu, co pokruszył 2 tabsy klona, wymieszał w wodzie i strzelił to w mięsień. Dupa mu tak spuchła, że wyrósł mu trzeci pośladek :D fota nawet gdzieś krążyła z ta opuchlizną.

:mrgreen: :hide: :mrgreen:

-- 02 kwi 2015, 17:42 --

brudnopis91 napisał(a):Ja pije afobam od paru miesięcy, w malej dawce od 0,25 do 1mg na dobę. Psychiatra mi odradza i niechętnie wypisuje, ale tylko dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować w pracy. Teraz dostałem na przetestowanie jakiś inny lek, ponoć bezpieczniejszy:chlorpothixen, zobaczymy. Zaczyna mi się kręcić w głowie, ale takie dziwne kręcenie, jak przy gorączce czy coś. Wypiję załóżmy 0,5mg i po pół godziny, max. godzinie się czuję świetnie. Zawroty przechodzą, a nawet mnie pozytywnie nastraja i pobudza.

Lekarz bardzo słusznie postąpił, zmieniając Ci lek, widząc że bierzesz go co prawda w małej dawce, ale regularnie, co jest najlepszą drogą do uzależnienia. A nowy lek wiadomo, że potrzebuje trochę czasu, żeby organizm się przyzwyczaił i wtedy te zawroty powinny Ci minąć.
Jak na mój gust, to i tak bardzo dobrze reagujesz na chlorprothixen, skoro odczuwasz poprawę nastroju ;) A można wiedzieć, jak długo go bierzesz ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez benzowiec84 02 kwi 2015, 23:39
brudnopis91, nie truj się chlorprotiksenem jak nie masz schizy

lek antagonizuje 5ht2a - do tego bloki D1,D2,D3 ,D4 :)
do tego blok histaminy h1;)

= prolaktyna cie zaleje a testosteron zamienisz na estrogeny , staniesz się dziewczynką , utyjesz , a na końcu swojej przygody dostaniesz objawy pozapiramidowe,dyskinezy które i mi pozostały po leczeniu pernazyna .

podsumowując to lek dla shizoli i tylko oni powinni go brać , inni niech się wystrzegają a jak spać nie możecie to weźcie na noc benzo ,lepiej na tym wyjdziecie . ew mirta , która zwiększa dopamine w korze przedczołowej. mianseryna .
ten lek jest tak skonstruowany ,by na maxa hamował dopaminę ,czyli dla shizoli bo oni mają jej nadmiar(podobno) , jeszcze mogli mu dodać agonizm 5ht2c by było na cacy i podlać trochę serotoniny.

tak samo jakiś tisercin kolejne gowno ogolnie neuroleptyki. macie shize to szamajcie na zdrowie nie to nie.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez zima 03 kwi 2015, 00:30
wieczorne benzo mniam mniam plus winko.

-- 02 kwi 2015, 23:32 --

ale jest smiesznie. a najciekawsze jest to ze po tym nie ma w ogole kaca...

specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez benzowiec84 03 kwi 2015, 00:42
zima napisał(a):wieczorne benzo mniam mniam plus winko.

dobrze prawisz zima , alko + benzo i gabaA/B zmasakrowane :D dorzuć baclofen do mixu:)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez slow_down 03 kwi 2015, 11:50
benzowiec84 napisał(a):brudnopis91, nie truj się chlorprotiksenem jak nie masz schizy

lek antagonizuje 5ht2a - do tego bloki D1,D2,D3 ,D4 :)
do tego blok histaminy h1;)

= prolaktyna cie zaleje a testosteron zamienisz na estrogeny , staniesz się dziewczynką , utyjesz , a na końcu swojej przygody dostaniesz objawy pozapiramidowe,dyskinezy które i mi pozostały po leczeniu pernazyna .

podsumowując to lek dla shizoli i tylko oni powinni go brać , inni niech się wystrzegają a jak spać nie możecie to weźcie na noc benzo ,lepiej na tym wyjdziecie . ew mirta , która zwiększa dopamine w korze przedczołowej. mianseryna .
ten lek jest tak skonstruowany ,by na maxa hamował dopaminę ,czyli dla shizoli bo oni mają jej nadmiar(podobno) , jeszcze mogli mu dodać agonizm 5ht2c by było na cacy i podlać trochę serotoniny.

tak samo jakiś tisercin kolejne gowno ogolnie neuroleptyki. macie shize to szamajcie na zdrowie nie to nie.

Nie do końca tak jest. Chlorpro w bardzo małym stopniu blokuje receptory dopaminowe. Nie spotkałem się z tym, by był podawany stricte na zaburzenia psychotyczne. Najczęściej przepisuje się go na sen, bywa że i na uspokojenie. Kilka osób na forum pisało, że mimo dawek 50-100mg na dobę, nie mają problemów z prolaktyną.
slow_down

przez Bianka78 03 kwi 2015, 12:38
A ja nigdy alko do benzo. Mam zakodowane we łbie: biorę-nie piję-piję-nie biorę. Znając siebie umierałabym ze strachu, że tak złowrogi mix mnie na bank zabije, a po cholerę mi dodatkowe stresy :8):
Bianka78

przez slow_down 03 kwi 2015, 12:51
Ja nigdy alko do jakichkolwiek psychotropów. Zawsze kończyło się to 3-dniowym lękiem i uczuciem, że leki nie działają.
slow_down

przez Bianka78 03 kwi 2015, 13:08
slow_down napisał(a): Zawsze kończyło się to 3-dniowym lękiem i uczuciem, że leki nie działają.

Mam podobnie, każdy kac to jak strzelić sobie w kolano.
Bianka78

przez Arasha 03 kwi 2015, 14:19
benzowiec84, branie benzo, jak ktoś ma przewlekłą bezsenność mija się z celem ! Sama jechałam swego czasu ponad 3 lata na alprze nasennie, więc wiem co mówię. Doraźnie - jak najbardziej, ale nie na stałe. Podobnie jest z zolpidemem i zopiklonem !
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez bella1234 03 kwi 2015, 21:00
A Ja tak jeszcze a propo tego alkoholu i benzo czy też innych psychotropow. Tak naprawdę, od strony czysto fizycznej to co takie pomieszanie robi z naszym organizmem? Chodzi oczywiscie o takie normalne dawki leków jakie ktoś przyjmuje na codzień. Ciekawa jestem bardzo tego :) W ulotce Zomirenu jest napisane chyba ze alkohol nasila działanie leku tzn., że jeżeli wezmę tabsa i popije browarem na przykład będę bardziej spokojniejsza czy bardziej wyciszona? No Ja juz biorę trochę tabletki i jak nie miałam ostrych ataków nerwicy to normalnie piłam do tabletek i nie zauważyłam żadnej różnicy. A tak Was zapytuję bo ciekawa jestem opinii bo widzę, że trochę obczajacie temat o tych benzo :)

przez Arasha 03 kwi 2015, 21:11
bella1234, pamiętam, odpiszę Ci niebawem na poprzednią pw ;)

Odnośnie alko i benzo, to mnie zdarza się czasem wypić cydr w jakimś odstępie parogodzinnym od zażycia Clona ( ale to są bardzo małe ilości, no i sam cydr jest raczej niskoprocentowy ). Natomiast spotkałam się z kilkoma opiniami osób, które benzo leczyły kaca z poprzedniego dnia ( bodajże bromazepamem, diazepamem i clonem ),
ale jak dla mnie to głupota totalna. Nawet były takie jednostki, który logowały się tylko po to, żeby zapytać, ile mają wziąć na kaca :? ( ale to chodziło o ostrą popijawę )

Pewnie każdy trochę inaczej będzie reagował na takie mixy, ale gwarancji, że wszystko będzie OK chyba nikt nie da. Osłabienie działania leku to dla mnie jeszcze najmniejszy problem. Bardziej bałabym się jakichś poważniejszych interakcji :zonk:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Sortuj wg