ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez benzowiec84 26 mar 2015, 23:23
jetodik napisał(a):benzowiec84, baclofen tez uwielbiam, jak go zaczne brać to biorę ciągiem i 500mg kapsułka starczy na dwa dni, na niczym sie tak dobrze nie czuje, euforia i kreatywność, ale bez zadnych chorych urojen, a od jakiegos czasu na czysto jestem z tym wszystkim i nie wiem czy kawą sobie tego nie rekompensuje bo zaczalem po 7 dziennie ich pic.

mi po baclo znika apatia , chcę się coś robić , czuję się wesoły i pobudzony , mam słowotok uwielbiam wtedy gadać,słuchać muzyki,oglądać filmy . czuję się wyluzowany i pewny siebie . ja tak dużo nie biorę ja już po 100 mg na drugi dzien mam kaca jak po chlaniu :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez jetodik 26 mar 2015, 23:23
benzowiec84, tylko ze wtedy miałem już tolerkę dobrze wyrobioną, na początku to 10mg i sie przewracałem, no a na tych dawkach potężnych to nieraz się budziłem, czy odzyskiwałem pamięć krótkotrwałą nie na drugi dzień tylko na jeszcze następny, pomimo ze poprzedniego dnia coś się robiło, a nie tylko spało.
to jest głupota, bo rownie dobrze można iść spać jak na moje - najprzyjemniejsze dawki to takie kiedy iskierka świadomości gdzieś tam w tle świeci.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez benzowiec84 26 mar 2015, 23:24
Ola34 napisał(a):Kupujecie leki w aptece czy z tej powyższej strony oglaszamy24? Jestem w szoku, że mozna takim lekami handlować w sieci :shock:

ja mam 2 opakowania wellbutrinu od psychiatry 1 opakowanie 300 drugie 150 . ale metylo nikt mi nie zapiszę na depresje więc jak bedzie trzeba to kupię.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maniek123321 26 mar 2015, 23:24
benzowiec84 napisał(a):więc w tej samej cenie moge mieć metylo :D

to zalezy od dawki ale napewno trzeba brac te powyzej 50mg o przedluzonym uwalnianiu a ich cena na internetach jest kosmiczna.

baclo zamula przy dluzszym braniu. na poczatku jest silna euforia i muzyka dobrze wchodzi :D
Ostatnio edytowano 26 mar 2015, 23:26 przez maniek123321, łącznie edytowano 1 raz
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez benzowiec84 26 mar 2015, 23:24
jetodik napisał(a):benzowiec84, tylko ze wtedy miałem już tolerkę dobrze wyrobioną, na początku to 10mg i sie przewracałem, no a na tych dawkach potężnych to nieraz się budziłem, czy odzyskiwałem pamięć krótkotrwałą nie na drugi dzień tylko na jeszcze następny, pomimo ze poprzedniego dnia coś się robiło, a nie tylko spało.
to jest głupota, bo rownie dobrze można iść spać jak na moje - najprzyjemniejsze dawki to takie kiedy iskierka świadomości gdzieś tam w tle świeci.

u mnie najprzyjemniejsze to 100mg :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Arasha 26 mar 2015, 23:25
benzowiec84 napisał(a):plusem dużym na wellu jest to że kawa z tyrozyną spoko pobudza , naprawdę w tym jest gitarka , 2 dni temu wysprzątałem cały pokój,mieszkanie,odkurzyłem,wytarłem kurze szmatką , ogoliłem się i ściełem włosy , na ssri każda czynność sprawiała mi niewyobrażalną męke.

Nie, no benzowiec84 szacun :great: ( nawet mnie się tyle nie chce :mrgreen: ) Tylko co Ty chciałeś ścinać, jak Ty prawie łysy jesteś :roll: ? ( chyba, że te foty nieaktualne były )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez benzowiec84 26 mar 2015, 23:26
Arasha napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):plusem dużym na wellu jest to że kawa z tyrozyną spoko pobudza , naprawdę w tym jest gitarka , 2 dni temu wysprzątałem cały pokój,mieszkanie,odkurzyłem,wytarłem kurze szmatką , ogoliłem się i ściełem włosy , na ssri każda czynność sprawiała mi niewyobrażalną męke.

Nie, no benzowiec84 szacun :great: ( nawet mnie się tyle nie chce :mrgreen: ) Tylko co Ty chciałeś ścinać, jak Ty prawie łysy jesteś :roll: ? ( chyba, że te foty nieaktualne były )

no łysy ale włosy odrastają i trza ścinać :P
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Arasha 26 mar 2015, 23:28
Bianka78 napisał(a):Łomatko :mrgreen: Nie trzeba umoralniających przestróg, wystarczy poczytać mańka i z automatu odechciewa się człowiekowi benzo :mrgreen:

No, Polak potrafi :lol: Zresztą swoją drogą to Maniek całkiem do rzeczy pisze po tej 18 :roll:
Ostatnio edytowano 26 mar 2015, 23:28 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez jetodik 26 mar 2015, 23:28
benzowiec84, ja na drugi dzień po baclo zawsze wypoczęty i uśmiechniety sie budzilem, choćbym kilka godzin spał i wtedy z rańca 50mg na podtrzymanie...i na końcu smutek że to już koniec. później dopiero kilka dni dołek bo brakuje tego. strasznie zdradliwe te wszystkie substancje, dlatego przerzuciłem się na kawę.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Arasha 26 mar 2015, 23:29
benzowiec84, a jak wyglądasz w takim razie z włosami ? Lepiej czy gorzej ? Jak to sam oceniasz ?

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez benzowiec84 26 mar 2015, 23:29
Arasha napisał(a):benzowiec84, a jak wyglądasz w takim razie z włosami ? Lepiej czy gorzej ? Jak to sam oceniasz ?

i tak i tak zajebiście .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Ola34 26 mar 2015, 23:30
benzowiec84 napisał(a):
Ola34 napisał(a):Kupujecie leki w aptece czy z tej powyższej strony oglaszamy24? Jestem w szoku, że mozna takim lekami handlować w sieci :shock:

ja mam 2 opakowania wellbutrinu od psychiatry 1 opakowanie 300 drugie 150 . ale metylo nikt mi nie zapiszę na depresje więc jak bedzie trzeba to kupię.

Czy to bezpieczne? Dostaje się to co się kupuje? Czy zdarzają się np.tik-taki zamiast tabsów?

przez benzowiec84 26 mar 2015, 23:31
Ola34 napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):

Czy to bezpieczne? Dostaje się to co się kupuje? Czy zdarzają się np.tik-taki zamiast tabsów?

w narkomańskim świecie panuję zasada że jak kupujesz to za pobraniem a jak sprzedajesz to wpłata na konto :P
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Bianka78 26 mar 2015, 23:31
Arasha napisał(a): Zresztą swoją drogą to Maniek całkiem do rzeczy pisze po tej 18 :roll:

Ano :lol:
Bianka78

Sortuj wg