ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez Bianka78 26 mar 2015, 22:57
Łomatko :mrgreen: Nie trzeba umoralniających przestróg, wystarczy poczytać mańka i z automatu odechciewa się człowiekowi benzo :mrgreen:
Bianka78

przez jetodik 26 mar 2015, 22:59
benzowiec84, kurde nastraszyłeś z tym ssri, akurat biorę paro przez jakieś pół roku przy czym małą dawkę bo tylko 20mg, dodatkowo solian i olanzapine, zastanawiam się czy nie odstawić paro.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Arasha 26 mar 2015, 23:00
maniek123321 napisał(a):wszystko co piszecie to prawda (procz uprzedzonych do wszystkiego zlego kobiet).

Ej, to nie fair ... ja nie jestem do wszystkiego uprzedzona ... oprócz seksu :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 26 mar 2015, 23:00
jetodik napisał(a):benzowiec84, kurde nastraszyłeś z tym ssri, akurat biorę paro przez jakieś pół roku przy czym małą dawkę bo tylko 20mg, dodatkowo solian i olanzapine, zastanawiam się czy nie odstawić paro.

nie nie peniaj pół roku to spoko ,możesz brać do roku ale wtedy odstawka . ja brałem 6 lat i dlatego takie efekty mam.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez maniek123321 26 mar 2015, 23:01
jakbym mial dostep do metylo to juz dawno bym to bral ale niestety moge wysepic tylko wszystko na biala recke a te ceny z oglaszamy24 to jakas masakra.

czekam na twoja relacje, jak nie to wskoczymy na rebo a w ostatecznosci zostaje znow ten przeklety uzalezniajacy tramal :roll:

Arasha napisał(a): ja nie jestem do wszystkiego uprzedzona ... oprócz seksu :mrgreen:

:105:
Ostatnio edytowano 26 mar 2015, 23:03 przez maniek123321, łącznie edytowano 1 raz
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez Arasha 26 mar 2015, 23:03
jetodik, to jest wątek dla samych hardkorów ! Co Cię tu w ogóle przywiało ? Bo dotychczas nie widziałam Cię w żadnym benzo temacie ? Czyżby nikt nie chciał dzisiaj kawkować ? ( sorry, płaski żart, wiem :uklon: )

A tak serio, to jak nie czujesz się źle, to może jeszcze pobierz trochę to paro ( nie mówię długo, ale przynajmniej tak, żeby się w miarę podleczyć ), zwł. jeżeli dobrze go tolerujesz ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez benzowiec84 26 mar 2015, 23:04
maniek123321 napisał(a):jakbym mial dostep do metylo to juz dawno bym to bral ale niestety moge wysepic tylko wszystko na biala recke a te ceny z oglaszamy24 to jakas masakra.

czekam na twoja relacje, jak nie to wskoczymy na rebo a w ostatecznosci zostaje znow ten przeklety uzalezniajacy tramal :roll:

no ceny po 200 zł , ja będę teraz płacił tyle za wellbutrin 300 , więc w tej samej cenie moge mieć metylo :D ale mowie to ostateczność.
Reboksetyna powinna pomóc na anhedonie,apatie,zmęczenie itp , ona też zwiększa dopaminę w korze przedczołowej za pomoca NA. i do tego jest silnie psychofizycznie pobudzająca(choc są na forum przypadki senności mega po niej , to pewnie z nadmiaru NA,jak ktoś ma nadmiar to bedzie senny) minusem są jej skutki uboczne no i to że może nie podziałać. na pewno będę testował kiedyś.

rozważam też dodanie małej dawki rebo 2mg do wellbutrinu , ale nie wiem czy takie połączenie mnie nie wypierdoli z kapci :)
Ostatnio edytowano 26 mar 2015, 23:06 przez benzowiec84, łącznie edytowano 1 raz
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez jetodik 26 mar 2015, 23:05
benzowiec84, a to w lato sobie odstawie akurat pewnie bede miał troche czasu, może spamilanem zastąpie.
odnośnie benzo to brałem alpra w rozsądnych dawkach na spotkania towarzyskie żeby czuć się na nich wyluzowanym, około 4mg ale kiedy już sie 4mg załączało to znikały opory przed kolejnymi dawkami i się budziłem po iluś godzinach zdezorientowany z pustym blistrem gdzieś w kieszeni, to samo było na lorafenie zresztą. nie dla mnie te rzeczy.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez benzowiec84 26 mar 2015, 23:06
jetodik, 4mg to wcale nie taka rozsądna dawka , mnie taka dawka robi dosyć mocno :)

-- 26 mar 2015, 22:09 --

jetodik, no na spotkania to benzo najlepsze , tak samo baclofen ale na mnie to już dawki 100mg+
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez jetodik 26 mar 2015, 23:09
Arasha, kiedyś brałem przez rok 5mg lorafenu wg przepisu lekarza, jak się zorientowałem, że ta substancja ma potencjał rozrywkowy to niejednokrotnie dawki szły w ~20mg plus alko, więc trochę się odnajduje w tej dyskusji ;)

przez benzowiec84 26 mar 2015, 23:11
jetodik napisał(a):Arasha, kiedyś brałem przez rok 5mg lorafenu wg przepisu lekarza, jak się zorientowałem, że ta substancja ma potencjał rozrywkowy to niejednokrotnie dawki szły w ~20mg plus alko, więc trochę się odnajduje w tej dyskusji ;)

to ty też dobry hardcore jesteś 20 mg lorazepamu z alko to amnezja jak po elektrowstrząsach :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez jetodik 26 mar 2015, 23:15
benzowiec84, baclofen tez uwielbiam, jak go zaczne brać to biorę ciągiem i 500mg kapsułka starczy na dwa dni, na niczym sie tak dobrze nie czuje, euforia i kreatywność, ale bez zadnych chorych urojen, a od jakiegos czasu na czysto jestem z tym wszystkim i nie wiem czy kawą sobie tego nie rekompensuje bo zaczalem po 7 dziennie ich pic.

przez Ryfka 26 mar 2015, 23:18
Bianka 78 Przemek 44 to bardzo mądry facet dużo przeszedł biorąc benzodiazepiny,a potem odwyk i on wie co pisze. Tak że nie pisz że on cię wkurza.

przez Ola34 26 mar 2015, 23:23
Kupujecie leki w aptece czy z tej powyższej strony oglaszamy24? Jestem w szoku, że mozna takim lekami handlować w sieci :shock:

Sortuj wg