ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez benzowiec84 26 mar 2015, 22:23
maniek123321 napisał(a):wiem ja tez mialem szczegolnie po wenli (to slywne brain zaps) ale tu chodzi o ogolne zaburzenia w funkcjonowaniu ukladu nerwowego stad takie cyrki sie biora nie tylko przy lekach z tej grupy.

te prady procz parestezji pojawiaja sie rowniez wtedy na ciele.

wiem . miałem tak też jak odstawiałem alkohol , prądy w różnych częściach ciała .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Arasha 26 mar 2015, 22:26
Przemek_44 napisał(a):Alprazolam rzeczywiście w porównaniu z CLonem, albo Lorafenem jest taki jakby mniej otumaniający

No nie wiem :bezradny: ja brałam ponad 3 lata wyłącznie nasennie i jakoś tam mnie usypiał. Inna sprawa, że mogłam brać wtedy Estazolam albo Clona. Clon jest bardziej uniwersalny - zarówno rozluźnia, niweluje lęki, jak też pomaga zasnąć w nocy, a w dzień nie otumania. Inteligentna bestia :pirate:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez benzowiec84 26 mar 2015, 22:31
Arasha, bo to dobry lek na depresje ;)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maniek123321 26 mar 2015, 22:32
wieksze dawki benzo (tak jak ja dzisiaj zarzucilem 18mg) powoduja kompletnie sciecie, dobrze ze wrocilem w pore do domu i zasnalem ze nawet nie wiem kidy.jeszcze wyzsze powoduja amnezje a z alkoholem wystarczy 2mg, 4mg (bez tolerancji) + pare mocnych piw bys nie wiedzial co robiles przez caly dzien, na szczescie nie wszystkim odbija po takim mixie ale jest to dosyc czeste.

niewiem czy pijecie do benzo (chociaz jedno piwko na wieczor) ale po tym jak wysmienicie pali sie papierosa
Ostatnio edytowano 26 mar 2015, 22:37 przez maniek123321, łącznie edytowano 1 raz
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez benzowiec84 26 mar 2015, 22:34
maniek123321 napisał(a):wieksze dawki benzo (tak jak ja dzisiaj zarzucilem 18mg) powoduja kompletnie sciecie, dobrze ze wrocilem w pore do domu i zasnalem ze nawet nie wiem kidy.jeszcze wyzsze powoduja amnezje a z alkoholem wystarczy 2mg, 4mg (bez tolerancji) + pare mocnych piw bys nie wiedzial co robiles przez caly dzien, na szczescie nie wszystkim odbija po takim mixie ale jest to dosyc czeste.

18 mg klona kazdą depresje i lęki zabiję w moment :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Ola34 26 mar 2015, 22:35
benzowiec84 napisał(a):Ola34, ja cie rozumiem , ludzie mają dość czekania latami aż może jakiś antydepresant zadziała , i tak są w dupie,mega gownie że z chęcią skoczyli by z wieżowca , więc co to dla nich w porównaniu z tym że mogą się zaraz zabić , być uzależnionym od bendoziazepin . co dla niej znaczy uzależnienie , dla niej to pusty slogan . bo jest gotowa palnąc sobie w łeb i jej to wisi. a woli być uzależniona i jakoś funkcjonować.

-- 26 mar 2015, 20:37 --

Przemek_44 napisał(a):
Ola34 napisał(a): Wiem,że jestem uzależniona, ale czy osoba która choruje na nadciśnienie i bierze na nie prochy to uzależniona nie jest? Czy palacz nie jest uzależniony? Biorący insulinę też nie?

Leki na nadciśnienie i insulina nie mają działania psychoaktywnego.., nie otumaniają, nie odhamowują, nie tłumią uczyć, ani emocji, nie mają wpływu na uczucia wyższe, nie degradują osobowości, i nie rośnie (raczej) po nich tolerancja..biorą te leki i insulinę, bo cierpię również na cukrzycę i nadciśnienie, niestety palę również i to jest jak najbardziej uzależnienie, i ma pewnie zgubny wpływ na zdrowie fizyczne, ale również papierosy nie mają takiego wpływu na trzeźwość jak alkohol, narkotyki i leki bdz, po tych ostatnich nie można jeździć samochodem, są na to testy

Ale ssri to robią i to trwale , trwałe szkody w mózgu , ciężko potem dojść do równowagi .
Nikotyna jest spoko hamuję wychwyt zwrotny dopaminy a wszystko co działa na dopaminę jest spoko.
aha i dla twojej ciekawości Alprazolam zwiększa dopaminę w prążkowiu."Podawanie alprazolam wykazano, wywołują wzrost stężenia dopaminy w prążkowiu."
Co to znaczy??? Co to takiego antydepresant? Czy to nie zomiren i podobne jemu? Czy to może lek typu miansene (chyba), który kiedyś lekarz chciał żebym brała go zamiast xanaxu. Ten miansene to była dopiero jazda - nie dla mnie. Próbowałam jeszcze kilka innych "nowinek" ale wywoływały u mnie takie loty do snu że nie wiedziałam jak się nazywam. Wolę już to co przeze mnie wypróbowane.

przez benzowiec84 26 mar 2015, 22:36
Ola34, benzo to raczej nie antydepresanty :D ale fakt że po zażyciu takiego klonika od razu depresja mija :)

mianseryna jak ktoś nigdy nie brał może dobrze posłużyć jako pigułka gwałtu , pamiętam moją pierwszą przygodę z tym zasnąłem na stojąco niewiedząc kim jestem na drugi dzien , spałem około 24 h , teraz muszę zażyć 120 mg ale nie działa już nasennie , kiedyś chciałem na imprezie to rozkruszyć i wsypać jakiejś lasce do piwa , posłużyło by dobrze jako pigułka gwałtu :P
Ostatnio edytowano 26 mar 2015, 22:38 przez benzowiec84, łącznie edytowano 1 raz
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Arasha 26 mar 2015, 22:37
benzowiec84 napisał(a):zgodzę się , i powiem raczej że nie dawka ma znaczenie a częstość przyjmowania , bezpieczniej jest zjeść raz na tydzień z 6mg klona niż codziennie po 0,5 mg klona.

Tylko problem się pojawia, jak już musisz brać regularnie, bo masz potrzebę ... branie raz na tydz. większych dawek to bardziej dla fazy, rekreacyjnie, a nie żeby sobie ulżyć w codziennych lękach i napięciu. No ja sobie nie wyobrażam czekać przez 6 dni aż wreszcie będę mogła ukoić swoje nerwy ... chyba bym szału dostała :pirate:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Ola34 26 mar 2015, 22:39
Nigdy nie brałam też ssri, właśnie ze względu na to że zwykłe tabsy jeszcze jestem w stanie odstawić a te o przedłuzonym działaniu to nawet sobie nie wyobrażam jak moga działąć przy próbie zerwania :-)

przez benzowiec84 26 mar 2015, 22:40
Ola34 napisał(a):Nigdy nie brałam też ssri, właśnie ze względu na to że zwykłe tabsy jeszcze jestem w stanie odstawić a te o przedłuzonym działaniu to nawet sobie nie wyobrażam jak moga działąć przy próbie zerwania :-)

broń się tego.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez maniek123321 26 mar 2015, 22:41
depresja i leki mijaja ale nie poprawia humoru solo - o tak bym mogl to podsumowac.
do tego trzeba skolowa jakies kombo na aktywizacje, wlasnie takiego szukam
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez benzowiec84 26 mar 2015, 22:44
zacytuję coś . "Takie zobojętnienie i kokon emocjonalny to normalka po SSRI, wynika to zapewne z desentyzacji/downregulacji receptorów, na które działają SSxx. problemem jest sama natura działania SSxx. Często działają zajebiście przez jakiś czas, a później bach, paliwo się kończy i pozytywne efekty nie wracają. Ciągłe, nienaturalne podwyższenie poziomu serotoniny jeszcze bardziej rozpierdala homeostazę w mózgu, do tego nie jestem pewien, ale przecież serotonina jest strażnikiem dopaminy w mózgu- jej nadmiar tłumi dopaminę.

Ogólnie cały ten bajzel lubi powodować przewlekłą anhedonię, zaburzenia seksualnie (czasem bardzo przewlekłe, patrz ->PSSD), poczucie "spłaszczenia" świata, i plastikowych ludzików, których mijamy na ulicy. ;-) Dlatego też długie zażywanie SSxx to pomysł zdecydowanie chujowy. Od ludzi "leczonych" latami tymi lekami wielokrotnie słyszałem, że ich zaburzenia depresyjne (brak motywacji/anhedonia/bezsens życia) znacznie pogłębiły się przez ciągłe zażywanie tego. "

wiem po sobie że tak jest , mimo brania wellbutrinu od dwóch dni mam apatie , a przypominam że zszedłem już z ssri.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez maniek123321 26 mar 2015, 22:49
przeszedlem przez cital, paro, wenle, fluoksetyna i tylko zamula, anhedonia i skutki uboczne.
leki ktore maja poprawaiac humor w depresji to tylko narkotyki niestety, moze jeszcze well ktorego chce sprobowac.
teraz potrzebna mi aktywizacja czyli szczelam w rebo i klonazepam ale rebo przy alkoholu robi wiecej szkud niz pozytku wiec czeka mnie wieczna abstynencja :-( choc i tak juz od dawna mam nakaz na przymusowe leczenie od tego, moze wkoncu przyszedl czas sie zapisac :pirate:[/quote]

[quote="benzowiec84"]zacytuję coś . "Takie zobojętnienie i kokon emocjonalny to normalka po SSRI, wynika to zapewne z desentyzacji/downregulacji receptorów, na które działają SSxx. problemem jest sama natura działania SSxx. Często działają zajebiście przez jakiś czas, a później bach, paliwo się kończy i pozytywne efekty nie wracają. Ciągłe, nienaturalne podwyższenie poziomu serotoniny jeszcze bardziej ro
zpierdala homeostazę w mózgu, do tego nie jestem pewien, ale przecież serotonina jest strażnikiem dopaminy w mózgu- jej nadmiar tłumi dopaminę.[?quote]
to drugie to prawda ze sero blokuje dope
co do pierwszego to wystepuje zjawizko downregulacji receptorow ale wtedy podwyzszenie dawki nie mialo by racji bytu bo w wiekszosci przypadkach podniesienie dawki daje pozytywne reakcje.
Ostatnio edytowano 26 mar 2015, 22:57 przez maniek123321, łącznie edytowano 1 raz
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez benzowiec84 26 mar 2015, 22:52
maniek123321 napisał(a):przeszedlem przez cital, paro, wenle, fluoksetyna i tylko zamula, anhedonia i skutki uboczne.
leki ktore maja poprawaiac humor w depresji to tylko narkotyki niestety, moze jeszcze well ktorego chce sprobowac.
teraz potrzebna mi aktywizacja czyli szczelam w rebo i klonazepam ale rebo przy alkoholu robi wiecej szkud niz pozytku wiec czeka mnie wieczna abstynencja :-( choc i tak juz od dawna mam nakaz na przymusowe leczenie od tego, moze wkoncu przyszedl czas sie zapisac :pirate:

ja na wellu przez 9 dni czulem się okej od 2 dni padaka , ale czekam i będę zwiekszać do 300. w domu mam jeszcze też reboksetyne.
działanie wella będę mógł ocenić dopiero po miesiącu , potrzeba czasu na na rozwalony mózg serotoninowcami.
suplementuję się też ACLT i jeszcze mam w planach kurkumina i L-dope , żeby mi zwiększyło tą dopaminę .
jak będzie trzeba to metylofenidat zapodam ale to ostateczność ,lub Pirybedyl.

-- 26 mar 2015, 21:57 --

plusem dużym na wellu jest to że kawa z tyrozyną spoko pobudza , naprawdę w tym jest gitarka , 2 dni temu wysprzątałem cały pokój,mieszkanie,odkurzyłem,wytarłem kurze szmatką , ogoliłem się i ściełem włosy , na ssri każda czynność sprawiała mi niewyobrażalną męke.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Sortuj wg