ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez Patryk29 26 mar 2015, 21:43
Po co brac benzo, lepiej zacznijcie wciagac koke albo amfe :P
Chociaz sie pobawicie, bezno i tak trzeba bedzie kiedys odstawic, ale ok wy jestescie madrzejsci i wogóle :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez benzowiec84 26 mar 2015, 21:44
Patryk29 napisał(a):Po co brac benzo, lepiej zacznijcie wciagac koke albo amfe :P
Chociaz sie pobawicie, bezno i tak trzeba bedzie kiedys odstawic, ale ok wy jestescie madrzejsci i wogóle :mrgreen:

koke i amfę swoją drogą , spoko substancje hamują wychwyt zwrotny dopaminy i jednocześnie uwalniaja :D
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 26 mar 2015, 21:45
benzowiec84, hehe :great:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 26 mar 2015, 21:46
:D. za dwa tygodnie zwiększam dawkę wellbutrinu do 300mg .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Przemek_44 26 mar 2015, 21:50
Ola34 napisał(a): Nie zauważyłam tłumienia emocji - wręcz przeciwnie. Mam bardzo dobrą jasność umysłu. Nie palę papierosów, i alkohol w min. "dawkach" :-)

Ola34 Poczekajmy, aż tolerancja Ci wzroście z czasem i będziesz łykać kilkanaście tabletek / dzień i jak wtedy będziesz "czuła" (?) druga sprawa do negatywna zmiana osobowości, znam dziewczynę, nota bene, bardzo wykształconą, jak której proszki się skonczyły, to miała gdzieś własne dzieci, po prostu latanie po lekarzach, wkręcanie im różnych rzeczy tak bardzo ją pochłaniało, że dzieci pozostawiła mężowi i po prostu miała to wszystko gdzieś! kolejna rzecz, to właśnie coraz większa koncentracja życia wokół tabletek, choć rzeczywiscie zdarzają się osoby uzależnione od staych, niskich dawek, jak pisze prof Heather Ashton, uzależnienie od dawek terapeutycznych, ale jak zabraknie leku to ło jo joj..i też tak sam problem z odstawieniem :roll:

Alprazolam rzeczywiście w porównaniu z CLonem, albo Lorafenem jest taki jakby mniej otumaniający, mniej się po nim chce spać, ma mniejszy efekt miorelaksacyjny, a Alprazolam mniejszy, ale większy efekt antylękowy, ale również pierońsko uzależnia, poznalem całą masę ludzi uzależnionych od alpro, tak samo jak dużo ludzi uzależnionych od Clona!
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez benzowiec84 26 mar 2015, 21:54
Przemek_44 napisał(a):
Ola34 napisał(a): Nie zauważyłam tłumienia emocji - wręcz przeciwnie. Mam bardzo dobrą jasność umysłu. Nie palę papierosów, i alkohol w min. "dawkach" :-)

Ola34 Poczekajmy, aż tolerancja Ci wzroście z czasem i będziesz łykać kilkanaście tabletek / dzień i jak wtedy będziesz "czuła" (?) druga sprawa do negatywna zmiana osobowości, znam dziewczynę, nota bene, bardzo wykształconą, jak której proszki się skonczyły, to miała gdzieś własne dzieci, po prostu latanie po lekarzach, wkręcanie im różnych rzeczy tak bardzo ją pochłaniało, że dzieci pozostawiła mężowi i po prostu miała to wszystko gdzieś! kolejna rzecz, to właśnie coraz większa koncentracja życia wokół tabletek, choć rzeczywiscie zdarzają się osoby uzależnione od staych, niskich dawek, jak pisze prof Heather Ashton, uzależnienie od dawek terapeutycznych, ale jak zabraknie leku to ło jo joj..i też tak sam problem z odstawieniem :roll:

zgodzę się , i powiem raczej że nie dawka ma znaczenie a częstość przyjmowania , bezpieczniej jest zjeść raz na tydzień z 6mg klona niż codziennie po 0,5 mg klona.
opowiem historie którą usłyszałem na AA , był taki koleś co pił 1,2 piwa dziennie ale codziennie , pił tak latami , mała dawka etanolu prawie znikoma co to jest 1,2 piwa , pewnego razu było święto a on zapomniał kupić wcześniej piwo,sklepy były pozamykane. , i tego dnia nie wypił swojego 1 czy 2 piw . dostał drgawek i padaczki.zabrali go. na szczęscie przeżył.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Bianka78 26 mar 2015, 21:59
Przemek_44 napisał(a):
Ola34 Poczekajmy, aż tolerancja Ci wzroście z czasem i będziesz łykać kilkanaście tabletek / dzień i jak wtedy będziesz "czuła"

Bez przesadyzmu. Dlaczego uważasz,że jak brała dziennie 0,25mg kilkanaście lat nagle zacznie jeść garściami?
Bianka78

przez bella1234 26 mar 2015, 22:00
Przemek_44 twoja historia jak i inne są bardzo mocne. Widzę że benzo to naprawdę niezły syf. Ale powiedzcie mi czy wzrost mojej tolerancji na ten syf oznacza ze jestem uzależniona? Bo sama już nie wiem co myśleć. No i z drugiej strony nie porównujmy benzo do koksu. Chyba nie ma wątpliwości że to gorzej ryje psyche niż benzo. Z resztą Ja juz nie widzę wiem nic. W każdym bądź razie nie chce ani skończyć na odwyku ani zamknąć się z powrotem w domu i ciągle przeżywać ataki paniki :-/

przez benzowiec84 26 mar 2015, 22:00
Bianka78 napisał(a):
Przemek_44 napisał(a):
Ola34 Poczekajmy, aż tolerancja Ci wzroście z czasem i będziesz łykać kilkanaście tabletek / dzień i jak wtedy będziesz "czuła"

Bez przesadyzmu. Dlaczego uważasz,że jak brała dziennie 0,25mg kilkanaście lat nagle zacznie jeść garściami?

własnie , ja jadłem raz klona 2mg przez rok i nigdy nie zwiększałem dawki . odstawiłem bez problemu redukując 2 miesiące dawki.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Bianka78 26 mar 2015, 22:07
benzowiec84 napisał(a): własnie , ja jadłem raz klona 2mg przez rok i nigdy nie zwiększałem dawki . odstawiłem bez problemu redukując 2 miesiące dawki.

Dlatego wkurza mnie takie straszonko jakie uskutecznia np. Przemek. Dziewczyna jest w czarnej dupie ale nie, lepiej zdychać niż wziąć benzo. Bo na sto procent zrujnuje sobie życie, wyląduje na odwyku i skończy jako psychopatka bez wyższych uczuć.
Bianka78

przez benzowiec84 26 mar 2015, 22:13
Bianka78 napisał(a):
benzowiec84 napisał(a): własnie , ja jadłem raz klona 2mg przez rok i nigdy nie zwiększałem dawki . odstawiłem bez problemu redukując 2 miesiące dawki.

Dlatego wkurza mnie takie straszonko jakie uskutecznia np. Przemek. Dziewczyna jest w czarnej dupie ale nie, lepiej zdychać niż wziąć benzo. Bo na sto procent zrujnuje sobie życie, wyląduje na odwyku i skończy jako psychopatka bez wyższych uczuć.

o to chodzi każdy jest inny i nie ma co patrzeć na ekstremalne przypadki . to ktoś też może patrzeć na tych alkoholików,żuli zapijaczynych z pod bramy , telepających się i powiedzieć , nie nie bedę pił , alkohol zło. a wszystko jest dla ludzi. tak samo z benzo. jedz dziewczyna na zdrowie i sie nie martw na zapas .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez maniek123321 26 mar 2015, 22:14
wszystko co piszecie to prawda (procz uprzedzonych do wszystkiego zlego kobiet)
odstawianie benzo to nie taki dramat jak opisuja (lekarz powiedzial dla rodziny ze to gorsze niz heroina :pirate: (mial na mysli chyba skwestie odstawiania )
ale ja po klonach mam tylko silne parestezje i prady w glowie, nie przeszkadza mi to bardzo w codziennym funkcjonowaniu z zasem da sie przyzwyczaic.
powrotu choroby nie obserwuje z dnia na dzien.
przy alprazolamie byly to silne leki i mocne pobudzenie wlacznie zmania.dziwna reakcja wiec wole klonazepam ze swoich dlugim poltrwaniem, nie trzeba lykac co chwile tabletek gdy juz poprzednia przestaje dzialac i dochodza silne leki.
Ostatnio edytowano 26 mar 2015, 22:17 przez maniek123321, łącznie edytowano 1 raz
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez benzowiec84 26 mar 2015, 22:16
maniek123321 napisał(a):wszystko co piszecie to prawda (procz uprzedzonych do wszystkiego zlego kobiet)
odstawianie benzo to nie taki dramat jak opisuja (lekarz powiedzial dla rodziny ze to gorsze niz heroina :pirate: (mial na mysli chyba skwestie odstawiania )
ale ja po klonach mam tylko silne parestezje i prady w glowie, nie przeszkadza mi to bardzo w codziennym funkcjonowaniu z zasem da sie przyzwyczaic.
powrotu choroby nie obserwuje z dnia na dzien.

ja te parestezje i prądy mam po odstawce SSRI , własnie czuję że to fluo już całkiem wyszlo z mojego organizmu.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez maniek123321 26 mar 2015, 22:19
wiem ja tez mialem szczegolnie po wenli (to slywne brain zaps) ale tu chodzi o ogolne zaburzenia w funkcjonowaniu ukladu nerwowego stad takie cyrki sie biora nie tylko przy lekach z tej grupy.

te prady procz parestezji pojawiaja sie rowniez wtedy na ciele.

tez wszystkie objawy wystepuje po odstawieniu klonazepamu zaznacze nie podczas ciaglego brania.
Ostatnio edytowano 26 mar 2015, 22:28 przez maniek123321, łącznie edytowano 1 raz
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

Sortuj wg