ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez Wiktoria91 01 lut 2015, 00:42
benzowiec84 napisał(a):Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?
Tak 84% 84% [ 93 ] x
Nie 8% 8% [ 9 ]
Zaszkodził 8% 8% [ 9 ]

hyhy , jak że inaczej :) Mają rozmach skurwysyny 84% :D

-- 31 sty 2015, 23:36 --

Wiktoria91, daj klona 4 mg , jak ci na chwilę nie przyniesie ulgi to jesteś cyborgiem :)

Ogólnie pogorszyło sie po tym jak zaczęłam brać te leki, teraz nie wezmę znowu kolejnej tabletki bo przed chwilą łyknęłam bellergot który i tak nic nie daje.

przez lunatic 01 lut 2015, 00:43
nie tylko w USA, w Polsce tak samo, po uzależnienieu od alprazolamu zamienili mi od razu w szpitalu na relanium

przez benzowiec84 01 lut 2015, 00:45
lunatic napisał(a):nie tylko w USA, w Polsce tak samo, po uzależnienieu od alprazolamu zamienili mi od razu w szpitalu na relanium

No widzisz.

Viktoria bellergot to gówno za mało ma Fenobarbitalu , załatw sobie czysty Luminal . Barbiturany zawsze spoko :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arasha 01 lut 2015, 00:46
Wiktoria91, działanie każdego leku to sprawa indywidualna, jednemu lepiej pomoże ten, drugiemu - jakiś inny. Fakt, że alprazolam jest dość silnym lekiem, ale masz małą dawkę. devnull, miał na myśli Clonazepam, który działa trochę inaczej, ale co ciekawe jest podawany przy napadach padaczkowych. Ja bardzo sobie cenię jego działanie !
Ostatnio edytowano 01 lut 2015, 00:47 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez lunatic 01 lut 2015, 00:46
benzowiec84 napisał(a):co do osłabienia , mnie alrpa aktywizuję , jak czuję się zmęczony to po alprze to znika.

u mnie to samo, ciekawi mnie czy to jest dzięki temu że niweluje lęk i wraca energia dzięki temu czy jest za to odpowiedzialny jakiś inny mechanizm

przez Wiktoria91 01 lut 2015, 00:47
benzowiec84 napisał(a):Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?
Tak 84% 84% [ 93 ] x
Nie 8% 8% [ 9 ]
Zaszkodził 8% 8% [ 9 ]

hyhy , jak że inaczej :) Mają rozmach skurwysyny 84% :D

-- 31 sty 2015, 23:36 --

Wiktoria91, daj klona 4 mg , jak ci na chwilę nie przyniesie ulgi to jesteś cyborgiem :)

-- 31 sty 2015, 23:41 --

Swoją drogą twój lekarz jest mega debilem zapisując ci odrazu na lęki , 2gie pod względem uzależnienia benzo o najkrótszym okresie póltrwania T1/2t . powinien dać diazepam , to nie ma tak szybko wzrostu tolerancji i może i nawet nie trzeba było brać codziennie jak do 100h w organizmie siedzi ,a alpra do 12 . Dziwne dziwne . chyba że to na nagłe ataki paniki to tak klony i alpra. swoją drogą diazepam jest bardziej miorelaksacyjny i przyjemniejszy od alpry. diazepamem się zalecza w USA skutki odstawienia silniejszych benzo jak klony czy alpra.

Ja cierpię na cięzkie dolegliwości, omdlenia częste, utraty świadomości, utraty kontaktu z rzeczywistością a co za tym idzie lęki i to silne, nerwica i deprecha. Dolegliwości z omdleniami przyczyna jest jeszcze nie jasna bo narazie muszę wykonać wszystkie badania. Jednak to wszystko już tak utrudnia mi życie że nie wiem co robić, nie mogę pracować ,uczyć się, spełniać marzeń no po prostu wszystko się przez to wali.

Dlatego wlasnie zapisał mi Afobam powiedział " żebyś mogła jakoś funkcjonować"

przez benzowiec84 01 lut 2015, 00:47
Arasha napisał(a):Wiktoria91, działanie każdego leku to sprawa indywidualna, jednemu lepiej pomoże ten, drugiemu - jakiś inny. Fakt, że alprazolam jest dość silnym lekiem, ale masz mała dawkę. devnull, miał na myśli Clonazepam, który działa trochę inaczej, ale co ciekawe jest podawany przy napadach padaczkowych. Ja bardzo sobie cenię jego działanie !

Lorazepam dożylnie też przy padaczkach. Diazepam to samo .

-- 31 sty 2015, 23:48 --

lunatic napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):co do osłabienia , mnie alrpa aktywizuję , jak czuję się zmęczony to po alprze to znika.

u mnie to samo, ciekawi mnie czy to jest dzięki temu że niweluje lęk i wraca energia dzięki temu czy jest za to odpowiedzialny jakiś inny mechanizm

mi się zdaję że aktywacja Gaba-A , i może blokowanie serotoniny .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Wiktoria91 01 lut 2015, 00:49
Arasha napisał(a):Wiktoria91, działanie każdego leku to sprawa indywidualna, jednemu lepiej pomoże ten, drugiemu - jakiś inny. Fakt, że alprazolam jest dość silnym lekiem, ale masz małą dawkę. devnull, miał na myśli Clonazepam, który działa trochę inaczej, ale co ciekawe jest podawany przy napadach padaczkowych. Ja bardzo sobie cenię jego działanie !

Więc jak myślisz zacząć brać od jutra po 2 tabletki dziennie? Kazał brać 2 po jakichś 5 lub 7 dniach. Chyba że faktycznie jestem jakimś odmieńcem któremu ten lek szkodzi i wtedy tak jak mi powiedzial musze odstawić .

przez Arasha 01 lut 2015, 00:49
lunatic napisał(a):Arasha,
staram się brać najmniejsze możliwe, 0,25 wziąłem
ja sie nie ciesze, jestem załamany, jezeli dochodzi do sytuacji ze musze brac benzo co drugi dzien to nie jest dobrze ,wiem z doswiadczenia czym skonczy sie u mnie zbyt częste jego branie

Jasne, że konieczność brania benzo to nie powód do radości, ale sam wiesz, że czasem nie da się inaczej. Jeżeli alpra wystarcza Ci co 2 dni to nie jest źle ( w dodatku w takiej dawce ), bo ma krótki okres półtrwania.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez lunatic 01 lut 2015, 00:52
Arasha napisał(a):Jasne, że konieczność brania benzo to nie powód do radości, ale sam wiesz, że czasem nie da się inaczej. Jeżeli alpra wystarcza Ci co 2 dni to nie jest źle ( w dodatku w takiej dawce ), bo ma krótki okres półtrwania.

ale to jest tylko kwestia czasu kiedy nie zacznie wystarczać jeżeli główny lek nie bedzie działał, juz to kiedyś przerabiałem

przez benzowiec84 01 lut 2015, 00:53
0,25 to wogóle nie jest dawka , ja muszę minimum 3,4 mg walnąć by poczuć uspokojenie także się nie martw , jak kupuję to tylko 1 mg , dlatego najlepsze są klony bo masz 2mg

-- 31 sty 2015, 23:54 --

i kosztuja pare złotych
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Arasha 01 lut 2015, 00:56
benzowiec84, ciężko dostać czysty Luminal ( wiem z doświadczenia ).

Wiktoria91, a ile tego Bellergotu bierzesz ? Może spróbuj 2 tabletki naraz, bo jedna wydaje mi się, że może być za mało.
I nie zwlekaj z wizytą u psychiatry, proszę Cię :!:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez lunatic 01 lut 2015, 00:59
benzowiec84,
każdy ma inną tolerancje dawek, na mnie działają niskie, 10 mg paroksetyny wyeliminowało mi kiedyś lęk napadowy gdzie zalecana dawka to 40, a ja po 20 wiecznie spałem i dostałem wysypki bo było to za dużo dla mnie

przez Wiktoria91 01 lut 2015, 00:59
Arasha napisał(a):benzowiec84, ciężko dostać czysty Luminal ( wiem z doświadczenia ).

Wiktoria91, a ile tego Bellergotu bierzesz ? Może spróbuj 2 tabletki naraz, bo jedna wydaje mi się, że może być za mało.
I nie zwlekaj z wizytą u psychiatry, proszę Cię :!:

Biorę 1 tylko, lekarz kazał brac 2 jeśli odstawie Afobam.

Sortuj wg