ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez OLA OLA 24 sty 2015, 01:07
biorę zomien łącznie z sympramolem.
Zomiren 0,25 1 tabletkę wieczorem....+ sympramol 50 2 razy dziennie, cavinton forte i bibloc ( betablocker bo puls ok.110 prawie zawsze).

Wiem jedno ...spać mi się chce na maksa, a dzisiaj dodatkowo miałam tak a"karuzelę" w głowie, ze szkoda gadać, suchość w ustach , jakieś zaparcia....biorę ten "zestawik" od około 2,5 tygodnia - czy to tak może wyglądac?

Zomiren

przez Arasha 24 sty 2015, 01:10
OLA OLA, to mała dawka, ale uważaj, żebyś nie brała zbyt długo, bo się uzależnisz. Ja brałam ponad 3 lata ( dawno temu ), głownie nasennie. A Ty z jakiego powodu ? Pamiętaj,
że alprazolam jest wskazany wyłącznie do doraźnego stosowania, bo jest jednym z bardziej uzależniających benzodiazepin :!: Nie mówię, żebyś nie brała w ogóle, ale radzę zachować umiar i brać, jak już naprawdę musisz :!: Pozdrawiam ;)

Więcej do poczytania o alprazolamie ( pod różnymi nazwami handlowymi ) masz tutaj alprazolam-afobam-alprox-neurol-xanax-zomiren-t26802.html
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Zomiren

przez Absinthe 24 sty 2015, 01:26
OLA OLA, szybko się uzależniłam,szybko mnie zamulało,wyjebka uczuciowo emocjonalna,jak bierzesz nasennie to uważaj żeby cię nie kusiło w dzień jak np.bd miała zły nastrój ;)
(pewnie cię zaraz przeniosą)
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kurczak33 26 sty 2015, 21:04
Witam, potrzebuje zażyć przed wizytą u dentysty relanium, problem jest taki że została mi paczka z data ważności 2013 rok? czy cos się stanie jak wezmę? zawsze bralem na takie okazję 2-3 po 5mg
albo 4 x 0,5 mg Alproxu, ale tego to juz dawno nie mam :why:

przez Patryk29 26 sty 2015, 21:15
kurczak33 napisał(a):Witam, potrzebuje zażyć przed wizytą u dentysty relanium, problem jest taki że została mi paczka z data ważności 2013 rok? czy cos się stanie jak wezmę? zawsze bralem na takie okazję 2-3 po 5mg

Nic sie nie stanie, powinien dzialac jak trzeba, swoja droga po co brac benzo przed detntysta??
tak bardzo sie boisz dentysty, czy chcesz sie znieczulic :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez artur1978 26 sty 2015, 22:20
kurczak33 napisał(a):Witam, potrzebuje zażyć przed wizytą u dentysty relanium, problem jest taki że została mi paczka z data ważności 2013 rok? czy cos się stanie jak wezmę? zawsze bralem na takie okazję 2-3 po 5mg

2mg alpry przed dentysta?
Jak ktos nie ma tolerancji to film sie moze zerwac, po co taka kosmiczan dawka?Nawet cpuny z hypereala tyle nie jedza po dluzszej przerwie.

przez Patryk29 26 sty 2015, 22:34
Z postu wynika ze tolerancje jednak jakas ma bo juz bral alpre, poza tym 2 mg alpry to nie jest strasznie duzo, bez przesady

przez artur1978 26 sty 2015, 22:44
Patryk29 napisał(a):Z postu wynika ze tolerancje jednak jakas ma bo juz bral alpre, poza tym 2 mg alpry to nie jest strasznie duzo, bez przesady

Jak bral dawno to nie ma a z postu wynika, ze bral dawno :P
Paczka relanium z 2013r. tez raczej wskazuje , ze benzo dawno nie bylo uzywane ale w sumie nie moja sprawa, niech zje tyle zeby mu bylo dobrze.

przez Patryk29 26 sty 2015, 22:51
Nawet po przerwie, benzo nie zadziala tak ja na poczatku, wiadomo ze klepnie jak trzeba, ale to nie to samo co na poczatku stosowania alpry, ale faktycznie do dentysty 2mg to za duzo :twisted: :mrgreen:

przez kurczak33 27 sty 2015, 01:44
ostatnio bralem 10 mg i bylo za malo troszkę, przy innej wizycie brałem 15 mg prawie oki, teraz wezme chyba 20mg, z 3 lata temu brałem doxepin 25 mg(chyba) te wieksze tabletki, plus 3 albo 4 alproxy 0,5 i tez było dobrze. Po tych tabletkach u dentysty czułem sie spokojny, problem był po :time: tzn chciało mi sie spać i spałem reszte dnia i noc :mrgreen: .
Napewno nic sie nie stanie jak wezme te przeterminowane data wazności to 12.2013? :great:

A biore przed dentysta bo mam odrazu odruchy wymiotne jak mam rozdziarzewić jape , no i jeszcze jak mi ta wate dentysta pakuje.Bólu borowania sie nie boję , jak ktoś pisze że u dentysty boli to albo był z 20 lat temu, albo niech zmieni dentystę.
Ostatnio edytowano 27 sty 2015, 01:50 przez kurczak33, łącznie edytowano 1 raz

przez Kalebx3 27 sty 2015, 01:47
Napewno nic sie nie stanie jak wezme te przeterminowane 2 lata?

niedawno skończyłem opakowanie rispoleptu co miało 12 lat i lek działał wyśmienicie .
Jak nie trzymałaś/łeś go na słońcu, w zawilgoconych warunkach to bierz smiało .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez vespertine 27 sty 2015, 02:43
Xanax (0,25) pomógł mi przetrwać w atakach największej paniki, wręcz ośmielę się stwierdzić, że ten lek jako jedyny "wyleczył" mnie z fobii. Nie mam jakiegoś problemu z odstawieniem tego leku, bo w sumie najdłuższy okres jaki brałam go codziennie to ok 2 tyg. przy zmianie leków (Paro-> niestety Sertralina). Teraz to głównie Xanax służy mi jako środek na sen-nic tak nie usypia mnie jak on i nie zapewnia takiego spokojnego snu, ewentualnie jako "tabletka bezpieczeństwa" od taka świadomość, że gdyby coś to jest on. Takie jedno opakowanie to spokojnie starcza mi na ok. 6mieś. A kiedyś w sumie w aptece przy wydawaniu recepty, dostałam xanax gratis z kończącą się datą i długo, długo po tym działał świetnie.
Gdziekolwiek jestem, bądź będę niebo należy do mnie...

przez Don Kamillo 28 sty 2015, 17:24
Jak ma się Zomiren do afobamu, jakie są róznice ?
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez Kalebx3 28 sty 2015, 19:14
afoban lepszy zdecydowanie . Zomiren to najgorszy ze wszystkich generyków Alpry.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg