ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez depas 17 wrz 2014, 21:56
Na mnie clon jakoś nie podziałał, dużo sobie obiecywałem po tym benzo, ale wziąłem je mając już wysoką tolerancję na alprazolam i efektów praktycznie nie było. Do niedawna był też w sprzedaży tetrazepam (Myolastan), benzo stosowane na rozluźnienie mięśni przy urazach i tego typu, nie w psychiatrii, ale kiedyś kapitalnie na mnie działał ten lek, euforycznie, rozpływałem się. To było lata temu kiedy jeszcze jako gówniarz podbierałem leki rodzicom...
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez Patryk29 17 wrz 2014, 21:56
Najlepsza trójca benzo:Alpra,Klony,Lorafen.Przyjemnie i pluszowo działa tez bromazepan.Ale według mnie jak miałbym wybierać najlepsze są od lat Klony 2mg. :D[/quote]
Nie bralem klonów, spróbowalbym :105:

-- 17 wrz 2014, 22:00 --

lunatic napisał(a):depas,
ale on mial mnie wyciszyć i zadzialać na lęki, wszystko co pobudza powoduje u mnie nasilenie lęków, ku.... co to za leki, ja z tego chyba nigdy nie wyjde :pirate:

Z wszystkimi tymi lekami tak jest na poczatku ze pogarszaja sprawe, spokojnie mnie tez juz to wkurwia, choc ja juz od dluzszego
czasu nie bardzo wierze w ta chemie, ale biore jak kaza grzecznie, czasem cos sobie sam dorzuce, zeby pokonac jakas chorobe
musisz ja zaakceptowac, wiem ze jest to trudne, ale ludzie nie takie rzeczy przechodzili i dawali rade i ty dasz rade, wierze w to,
peace,love, and alprazolam :mrgreen:

-- 17 wrz 2014, 22:08 --

Ja dzisiaj zwiekszylem dawke sertraliny z 50mg na 100mg i tez nie bylo przyjemnie, dosc mocna jest ta sertralina musze przyznac :twisted:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez lunatic 17 wrz 2014, 22:22
Patryk29,
mi lekarz kazal sertre odstawic po 5 dniach

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 17 wrz 2014, 22:23
lunatic napisał(a):Patryk29,
mi lekarz kazal sertre odstawic po 5 dniach

Czemu??

przez lunatic 17 wrz 2014, 22:26
dlatego ze kiedys przestala dobrze dzialac po kilku miesiacach i stwierdzil ze nie ma sensu brac drugi raz tego samego leku ktory zle dzialal, w ogole jak zobaczyl liste lekow jaka bralem i reakcje na nie skwitowal to tym ze leki mi nie pomogą skoro tak duzo bralem i byla tylko chwilowa poprawa

przez serbinek26 18 wrz 2014, 13:30
ja bralem kilka razy 20 mg Relanium pod jezyk i praktycznie nie czulem dzialania-moze troszke wyciszal,jedyny plus byl taki ze jak dodalem na noc 5 mg to zasypialem jak niemowlak po 5 minutach ! Szukam benzo ktore bedzie dzialalo bardziej euforystycznie-co polecacie?

przez Patryk29 18 wrz 2014, 14:21
serbinek26 napisał(a):ja bralem kilka razy 20 mg Relanium pod jezyk i praktycznie nie czulem dzialania-moze troszke wyciszal,jedyny plus byl taki ze jak dodalem na noc 5 mg to zasypialem jak niemowlak po 5 minutach ! Szukam benzo ktore bedzie dzialalo bardziej euforystycznie-co polecacie?

Jak chcesz euforie to kup sobie extase, albo mdma, a nie szukasz w benzosach, ewentualnie alprazolam w odpowiedniej dawce, ale on jakos specjalnei nie euforyzuje, dziala bardziej tak pluszowo i relaksacyjnie, w koncu to lek a nie narkotyk chlopie :pirate:

przez serbinek26 18 wrz 2014, 15:40
Nie mowie ze chce skakac z radosci-benzo najczesciej biore na kaca i Relanium jesli juz dziala to przymula i usypia a chcialbym wrócic do normalnego stanu-tylko tyle !

przez Patryk29 18 wrz 2014, 16:11
ok nie chcesz skakac z radosci, ale napisales troche inaczej, ze chcesz cos euforycznego hehe :mrgreen:

przez serbinek26 18 wrz 2014, 16:18
no moze zle sie wyrazilem;) chodzi mi o benzo ktore nie zamula ,nie usypia a przywraca czlowieka do normalnego stanu po np.wekendowej imprezie z alko

przez sara044 24 wrz 2014, 21:37
czuję się okropnie! nie mam na nic ochoty, nawet kupiłam sobie dzisiaj nowe buty i nawet to nie poprawiło mojego nastroju...

Mam tak silne odrealnienie, że chwilami czuję się tak jakbym naprawdę miała za chwilę stracić przytomność... boję się, że mam guza, albo stwardnienie rozsiane. boję się strasznie o swoje zdrowie z powodu swoich nasilonych objawów.

Do tego nie jestem w stanie odstawić leku Zomiren ;/ co robić?

Lekarka przepisała mi wenlafaksynę ale boję się wziąść ten lek ;( z tego też powodu, że codziennie muszę gdzieś wyjeżdżać, ponieważ mam taką pracę.

co robić, doradźcie??

przez Ryfka 26 wrz 2014, 00:00
Sara044 nie wiewm co Ci mam doradzić ale myślę źe skoro pani doktor przepisała Ci tą wenlafaksynę to ją bierz i jednocześnie po kawałku odstawiaj zomiren to jest według mnie najlepsza opcja jak chcesz utrzymać pracę. Ja nie pracowałam więc mogłam sobie pozwolić na odstawienie 6mg alproxu odrazu bez żadnych wspomagaczy. Co prawda jestem już 44 miesiące czysta od benzodiazepin ale samopoczucie pod zdechłym azorkiem też jeszcze miewiam nic mnie też nie cieszy mam odrealnienie i jakieś głupie sny jak wczoraj że znalazłam blistr alproxu i zażyłam jeden! Tak że radzę Ci odstawiaj tak jak Ci kazała pani doktor, a unikniesz tego przedłużonego zespołu poodstawiennego. Życzę Ci Powodzenia w odstawianiu i trzymam kciuki za Ciebie.

przez cytrynka84 26 wrz 2014, 18:58
Ryfka, 44 miesiące bez ,alpry,rewelacja!
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Ryfka 26 wrz 2014, 20:03
Cytrynka 84 tak to już 44 miesiące bez alpry

Sortuj wg