ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez aga19 08 sie 2007, 21:07
Ja też biore Afobam chyba juz od roku.Przez pierwsze dwa tygodnie brałam 0,5 codziennie, teraz biore tylko wtedy kiedy musze.Opakowanie starcza mi na jakies 3 miesiące albo dłużej.Ostatnio jednak biore go wiecej i sie tym niepokoje,bo wiem że ten lek uzaleznia, poza tym kiedys pewna pani doktor powiedziala ze powoduje nieodwracalne zmiany w mozgu, powoduje psychozy etc. Byla to pani doktor z panstwowej przychodni wiec nie za bardzo jej zaufalam.Moj lekarz pozwala mi brac ten lek.dla mnie Afobam w stanach paniki przynosi calkowite rozluznienie,czuje sie jak pijana, swiat jest rozowy...jest pieknie.jednak kiedys dalam tabletke kolezance,ktora nie jest chora, chciała sie po prostu uspokoic i na nia w ogole nie dzialal... :roll:

XanaX

przez KarotkaS 10 sie 2007, 12:32
Ja tez mam przepisany xanax,jescze go nie zaczelam jesc . ale mam dziwne zawroty glowy i nie wiem czy to dobry pomysl zebym go brala pozatym mam niskie cisnienie a xanax jescze go obniza, niby pije kawe. Ale i tak sie boje brac. Mam dawke polowe z 0.25mg czyli bardzo malą.Jestem ososba nerwowa. Ale jak czytamna forum to wszyscy pisza o jakis stanach lekowych. Jak one wygladaj?Bo moze ja tez je mam a o tym nie wiem.pozdrawiam

przez KarotkaS 10 sie 2007, 12:57
:)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:59 pm ]
ja mam przepisany xanax polowe z 0.25 ale jescze nie biore bo mam dziwne zaweroy głowy i sie troche boje. Nie wiem z czego te zawroty. ale jak tu czytam na forum to wszyscy pisza o jakis stanach lekowcyh. moze ja tez je mam a o tym nie wiem. Napiszcie czym sie one objawaiaja.Nie wiem czy mam zaczac brac ten xanax czy nie. ehhhNiby jestem osoba nerwowa.Ale moze to moje zle samopoczucie zawroty glowy slobosci to nie nerwica.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aga78 12 sie 2007, 22:29
Ja brałam Xanax 0,5 sr prawie dwa lata a odstawiłam w ciągu miesiąca.

xanax

przez nadja 30 sie 2007, 13:57
ja biorę xanax sr od tygodnia ma mi pomóc na fobie społeczną czyli lęk przed ludzmi. na razie nie widzę żadnych rezultatów, troche jakbym była w jakims transie, ale moze to tylko początek. bardzo chce sie pozbyc lęku i mam nadzieje że cos mi w koncu pomoże.

przez alenka85 01 wrz 2007, 18:04
ja również przezylam swoja przygodę z xanaxem!wpierw tylko doraznie potem rekreacyjnie!swiat po ksanaksie wydawal mi sie bardziej do przyjecia,problemy byly mniejsze i ogólnie bylo tak loozniutko!minęło 5 lat i teraz nie wyobrażam sobie życia bez tableteczki!od kilku dni mam zalamanie nerwowe bo zostalo mi tylko kilka tabletek a moj lekarz zauwazyl jak dlugo biore ten lek i juz wiecej mi nie chce go przepisywac!
rada dla innych uzytkownikow: UWAZAJCIE BO GRANICA POMIEDZY LECZENIEM DEPRESJI A POLITOKSYKOMANIA JEST BARDZO CIENKA!
pozdro
"mam kota na gorącym dachu mojej głowy"

przez naamah85 12 wrz 2007, 11:07
Afobam (0,25) dostałąm od mojej internistki kazała mi go brać przez tydz czy 2 po 2 tablteki dziennie, ale po przeczytaniu tego co tu jest oczywiście olałam zalecenia i na przestrzeni miesiąca wzięłam tylko 4 tabletki (w trakcie napadów i dzień po)...po jego zazyciu czuję, że dobrze jako środek doraźny...nie wyobrażam sobie zażywania go na codzień bo po pierwsze jak go wezmę to średnio za pół godziny zasypiam, a po drugie napady lękowe mam dość sporadycznie, więc nie chcę sie truc chemią.
Muszę sie wybrac do psychiatry po diagnozę i może po jakiś łagodniejszy lek, który nie będzie niszczył mi całego dnia :)

przez vice versa 14 wrz 2007, 20:15
Xanax, 3 razy dziennie 1 tabletka... Tak mi przepisał dzis lekarz. Boje sie, ze na pierwszy raz to za duzo... Co o tym sądzicie?

przez smutna48 16 wrz 2007, 13:25
Rafik napisał(a):...i to był największy błąd. Zrobiłes dokładnie to samo głupstwo, które ja zrobiłem. Tego g*** nie odstawia się natychmiast, tylko baaardzo powoli, no i z jakimś zamiennikiem.

ja to g..o brałam ze 2- 3 dni i dstawiłam fakt wiedziałam, że nie wolno od razu ale nic mi nie było
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Jovita 20 wrz 2007, 21:19
wy bierzecie ten lek regularnie?????? przeciez on uzaleznia!!! ja mam go nosic ze soba w torebce i brac tylko wtedy gdy bede miala atak paniki!!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez vice versa 20 wrz 2007, 21:54
Moja przygoda z xanaxem trwa dopiero pare dni. Xanax biorę na wygłuszenie lękow zanim zadziała zoloft. Naczytałam sie na tym forum o jego uzależniajacym działaniu, stąd nie biore go tak jak zalecił lekarz (3 x1 tabletka). Jak mam mniejsze lęki tabletkę 0,5 mg biorę 2 razy dziennie, dzis wzięłam tylko jedną- rano- bo ranki mam koszmarne.

przez Jaśkowa 20 wrz 2007, 23:01
vice versa a może byś sobie hydroksyzynę kupiła i zamiast xanaxu ja brała tak sobie myślę, że hydro to dużo mniejszy syf a poza tym piszesz, że najgorsze są ranki ja też tak miałam i hydro pomagał
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 21 wrz 2007, 01:56
Jaśkowa ma racje lepsze jest hydro od Xanaxu....Xanax to straszny syf który uzależnia...
:)

przez rolingstone 21 wrz 2007, 10:06
ale po hydro tak bardzo chce się spać (ja przynajmniej jestem b. otumaniony już po 20 mg)
Nerwicę można pokonać :)

Sortuj wg