ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

xanax

przez Miss Worldwide 07 sty 2006, 07:32
ja bralam 0,25 co 3 okolo godziny. moj lekarz twierdzi ze lepiej brac mniejsze dawki a czesciej. na poczatku bralam 0,25 2 razy dziennie. i zawsze po zazyciu szlam pospac 2 godzinki. super. pozniej jak zwiekszylam dawke to tez czasem mi sie chcialo spac ale nie tak jak na poczatku. szczerze mowiac xanax pomogl mi z tymi najgorszymi lękami ale i tak zawsze bylo cos nie tak, jakas bomba w srodku, uczucie spiecia, napiecia. ataki placzu, ze juz dluzej nie moge. teraz zmienilam na cloranxen. biore 3 dni i chyba lepiej dziala od xanaxu a ponoc to ta sama grupa chemiczna :). jak zmienilam to jeden dzien mialam jazde ze nie moglam usnac. dopiero na drugi dzien zasnelam. ale moze to nie skutki odstawienne tylko moja psychika ktora sama sobie to wmowila bo zawsze bardzo boje sie nowych tablet. :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez Dydona 09 sty 2006, 11:08
Nie lubię tego leku otumania i jakoś czuję sie podenerwowana tym lekiem, ja jestem uzalezniona od lorafenu- tez ponoc niedobrze, ale dosć dobrze go znoszę, bez takich otumanień- a zażywam go juz 8lat w dawce 1,5 mg nie więcej.

przez terrible 09 sty 2006, 23:09
no niestety z xanaxem nie jest zabawnie. dla jednych ok dla innych tragedia. ja naleze do tych drugich. nie moge go brac.
nastepnego dnia czuje sie jak wycieraczka.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mija2 10 sty 2006, 22:56
ja brałem na początku xenaks sr na noc potem poszłem do psychiatry i przepiał mi coaxil i spamilan i alprazomerck[xanax] tylko bardzo dużo tańszy]abym odstawiał xanax i odstawiłem ale na krutko bo po koktajlu coaxil i spamilan żle śię czułem ,to dał mi sertahexal 50mg na noc zamiast tamtych leków ale biorę do tego jeszcze alprazomerck około 0,5mg dziennie jest niezle ale czuję się na tyle dobrze że zaczne odstawiać ten alprazomerck tylko muszę jeszcze raz iść do psychiatry ,generalnie paskudny lek pomaga dorażnie nie leczy to tak jak bolący ząb i tabletki przeciw bólowe zemba nie wyleczą

przez atrucha 04 lut 2006, 18:05
Fuuuuu... Mam z Xanaxem jedne z najgorszych wspomnień z przeszłości. Uzależnia potwornie. Nigdy nikomu nie poleciłabym tego "cudeńka".
Przyjaciel forum

przez agnes635 05 lut 2006, 00:02
Wybaczcie!! ale strasznie mnie wkurza jak piszecie "polecam" "nie polecam".
Polecać to można pączki z marmoladą a nie lekarstwa.
Przepraszam jeśli kogos urazilam.

przez atrucha 05 lut 2006, 00:11
Agnes..dramatyzujesz (aczkolwiek masz prawo do tego) ;).. Nie chodzi przecież w tym wszystkim o słowa.
Przyjaciel forum

przez bibi 05 lut 2006, 00:32
ja nie polecam ;) ..............
ale polecam ...............bo jest po tym ..............spoko, ale lepsze jest od tego.............., a gorsze od tego................. :D

ja się od tego powstrzymuję.
każdy organizm inaczej dany lek znosi, każdy innej dawki potrzebuje.
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez atrucha 05 lut 2006, 00:41
Jeśli "polecam" (patrz Efectin) - równocześnie informuje,że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na poszczególne leki. Nie wspomnę już o konsultacji lekarskiej (bo to podstawa).
Przyjaciel forum

przez bibi 05 lut 2006, 01:08
kurcze fajne masz to oczko :D :D
nie mogę się napatrzec
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez janek 10 lut 2006, 08:38
byłem u psychologa..zapisał mi m. in. ZOMIREN.. wahałem się czy kupić, po kilku dniach jednak coś mnie pchnęło do apteki i z drżącą ręką dokonalem zakupu...ale teraz kilka dni ślęcze nad nim i myslę czy zacząć to cholerstwo połykac czy nie.. Myślałem, że dam sobie rade bez lekowo - ale jak czytam większość foruowiczów to widzę, że pomimo tego iż leki tylko wspomagają to bez nich ani rusz. Sam jestem raczej na początku leczenia - więc nie wiem czy warto wpędzać się w leki. Wcześniej brałem Sedam - nie uzależniłem sie, więc ...mam brac czy nie? co sądzicie? :)

przez janek 10 lut 2006, 09:28
ok, rozumiem. choć mi nie chodziło o kwestie uzaleznienia tylko filozofii brania leków wogóle. dziekuje.

re

przez Tunia03 10 lut 2006, 15:02
Ja od tygodnia miałam straszną arytmię, rano się z nia budziłam a wieczór zasypiałam. Kiedyś tam lekarz zapisał mi zomiren ale nie brałam go nigdy, bo miałam w pogotowiu inny -lexotan, który wyciszał coprawda lęki, ale na serce nie miał żadnego wpływu. I dziś się już tak wkurzyłam ta arytmią że złapałam za zomiren i....arytmia ustała!!! Ale znowu jestem strasznie śpiąca. W tej chwili jestem na urlopie to walnęłam się w wyro i spałam 3 godz, co będzie jak pójdę do pracy?? Czy on na was też tak działa?
Tunia

przez janek 10 lut 2006, 15:13
mi powiedział lekarz, że moze takdziałać...ale wziąłem narazie jedną tablete...25mg.. nic nie czuje ;) wogole mój przypadek to chyba taki na, który już nic nie zadziała :) hihihi

Sortuj wg