ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez Kalebx3 17 wrz 2013, 20:02
Lorafen to najsilniejsze benzo.

chyba jak byś zjadł poł opakowania, to byłoby silne.
Najsilniejszy był kiedyś taki proszek ( starszi wiedzą ) co się nazywał Reladorm . Scinał z nóg po 20 miniutach.
A teraz sam nie wiem , dla mnie chyba Cloniki.
Na lęki to najlepszy Xanax, zawsze pomaga , dalikatny ale w lęki celuje dokładnie.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez barsinister 17 wrz 2013, 20:06
z nasennych najsilniejszy jest chyba midazolam (dormicum), ścina niemal od razu i strasznie ryje beret
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Kalebx3 17 wrz 2013, 20:10
a ten dormicum to ten co w gębie po nim gorzko i niczym nie idzie tego stłamsić?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez barsinister 17 wrz 2013, 20:16
to raczej zopiklon (imovane)? czyli z-drug
z benzo dormicum to szatan, tym by można uśpić słonia
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Kalebx3 17 wrz 2013, 20:18
A faktycznie masz racje . ten gorzki to imowan.
Dormicum też brałem , nawet , nawet całkiem dobry,,, ale ja wolę tradycyjne Benzosy typu clon , nitrazepam , estazolam .

przez elfrid 17 wrz 2013, 21:50
Jak dla mnie alprazolam działa wybitnie rozluźniająco, clonazepam uspokajającą, ale żaden nie działa nasennie.
pregabalina, wenlafaksyna

przez mifune85 18 wrz 2013, 17:04
Poprosiłem ostatnio lekarza o receptę na zomiren ale do końca nie wiem czy jest sens go brać doraźnie w moim przypadku. Od kilku dobrych miesięcy mam stany kiedy łapie mnie silna senność, jakbym miał nagle zasnąć. Nie towarzyszy temu lęk ale ta senność staje się wtedy numerem 1 w moich myślach co powoduje u mnie kilkudniowe silne obniżenie nastroju plus wiele nieprzyjemnych objawów somatycznych. Czy zomiren może pomóc w takim ataku senności czy jeszcze go pogłębić ze względu na swoje właściwości nasenne?

przez Kalebx3 18 wrz 2013, 17:07
Czy zomiren może pomóc w takim ataku senności czy jeszcze go pogłębić ze względu na swoje właściwości nasenne?

pogłębi senność.
jak możesz załatw sobie Modafilin , ew. Metylofenidat , wtedy skończą sie Twoje problemy raz na zawsze.

przez Nortt 19 wrz 2013, 14:39
Kalebx3 napisał(a):
Lorafen to najsilniejsze benzo.

chyba jak byś zjadł poł opakowania, to byłoby silne.
Najsilniejszy był kiedyś taki proszek ( starszi wiedzą ) co się nazywał Reladorm . Scinał z nóg po 20 miniutach.
A teraz sam nie wiem , dla mnie chyba Cloniki.
Na lęki to najlepszy Xanax, zawsze pomaga , dalikatny ale w lęki celuje dokładnie.

Nie interesuje mnie co było kiedyś, teraz to najsilniejsze(Nie liczę Dormicum, bo jakiś masakrator na którym nie można normalnie egzystować) Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren z tych w temacie najlepiej wchodził mi Zolmiren, choć to pewnie placebo, bo wszędzie ta sama substancja czynna...
Nortt

przez depas 19 wrz 2013, 17:34
Przy moich zaburzeniach, alprazolam był zdecydowanie najlepszy. Po niczym innym nie było takiej błogości/wolności od lęku, chęci socjalizowania się i ogólnej radości z życia. Lorafen się nawet nie umywa, tetrazepam (dawny Myolascan) jest blisko, temazepam nuda, diazepam nuuuda i nic mi nie dał. Żarłem też duże ilości chlordiazepoksydu, który dostałem za darmo w Irlandii na okoliczność rzucania alkoholu. Bieda, ot co. Bromazepam też się przewijał, lipa. Oksazepam, podobnie. Umówmy się, nic nie daje takiego zrelaksowania/otuchy/uwolnienia od lęków - jak alprazolam. Dla mnie, king.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez mifune85 19 wrz 2013, 19:34
Kalebx3 napisał(a):
Czy zomiren może pomóc w takim ataku senności czy jeszcze go pogłębić ze względu na swoje właściwości nasenne?

pogłębi senność.
jak możesz załatw sobie Modafilin , ew. Metylofenidat , wtedy skończą sie Twoje problemy raz na zawsze.

Te leki to mogę chyba co najwyżej załatwić u dilera nie wspominając nawet o cenie. Wygląda na to, że będę musiał przemęczać jakoś te dni:/

przez Kalebx3 19 wrz 2013, 19:56
Umówmy się, nic nie daje takiego zrelaksowania/otuchy/uwolnienia od lęków - jak alprazolam. Dla mnie, king.

Ja tak samopostawił bym go( alprę) w pierwszej trójce najlepszych obok lorafenu i relanium . Leki te dobrze zwalczają lęk nie dając ( u mnie ) nic więcej( i o to chodzi ) . Clony mi się nie podobają , choć na sen są numer Jeden. W ogóle zjadłem w swoim kosmiczne dawki tego ( szczególnie jak piłem ) a dziś biorę bardzo sporadycznie i mało.

przez depas 19 wrz 2013, 20:20
Jeśli o mnie chodzi, to jest problematyczna historia. Bo mało która nielegalna używka dawała mi takie poczucie satysfakcji i pozytywnego samopoczucia, jak właśnie benzodiazepiny-przede wszystkim alprazolam. Szlag, gdyby to cholerstwo nie uzależniało, byłby to idealny lek na moje lęki i wachania, ogólnie słabą osobowość. Zaprawdę, wiem że benzo to nie jest prawdziwe leczenie, jednak fakty są takie że po zarzuceniu Xanaxu byłem bardziej sobą (to znaczy takim, jakim chciałbym być, na trzeźwo) niż po jakimkolwiek przepisanym mi przez rzesze psychopatologów specyfiku. A było ich FHUJ!
Ale wiadomo, od tego się uzależnia, więc lepiej ładować w klienta/pacjenta ssri albo inne g.wno.
Tylko zażywanie amfetaminy kupowanej od okolicznego dresa mogę porównać do Xanaxu. Jedynie, z całej galaktyki używke, te dwie rzeczy dawały mi to czego szukałem - spokoju, pewności siebie, wolności od lęku etc.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez Tańczący z lękami 19 wrz 2013, 20:40
depas, nigdy nie brałem amfy, wydawała mi się właśnie do naspeedowania a nie wolności od lęku, ale alprazolam to faktycznie rewelacyjne rozluźnienie i spokój. Ale jak powiedział Paulo Coehlo: "narkotyki są zbyt dobre, dlatego są złe"
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

Sortuj wg