ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez zima 27 sie 2013, 22:38
a co powiecie o clorazepanie?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez olcha 29 sie 2013, 08:28
Po 0,25mg doświadczyłam nieprzyjemnego bólu w okolicach mostka (może to indywidualny skutek ze względu na chory kręgosłup), senności i dziwnego niepokoju. Czy to skutki uboczne, które miną ? Chcę brac Xanax doraźnie, chcę choć odrobinę ulgi i spokoju.
Po zażyciu 0,5mg Cloranxenu bolała mnie głowa (wtedy lekarz uznał, że należy zmienic benzo na Xanax).

-- 29 sie 2013, 08:35 --

zima, ja również obecnie przyjmuję sertralinę - już od sześciu lat i powolutku zmniejszam w celu całkowitego odstawienia (ze względu na złe wyniki morfologii i biochemii -> leukopenia i anemia; muszę sprawdzić, czy to lek wywołał). A teraz dołączam Xanax doraźnie i na niedługo, chcę zobaczyc, czy przyniesie mi trochę ulgi.
CHAD, OCD, zaburzenia osobowości
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

przez zima 29 sie 2013, 19:51
przy xanaxie trzeba co chwila zwiekszac ilosci, albo brac jeden na tydzien zeby przyniosl pozadany efekt, w tym problem...dlatego dla mnie xanax mija sie z celem, a asertin uderza w samo sedno tematu...
benzo one day dancer
live yourself.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ryfka 29 sie 2013, 20:51
Ta cholerna moc Alprazolamu! Wczoraj minoł 31 miesiąc bez grama Alproxu,a ja dostałam takiego napadu paniki że hej! Kurcze myślałam że się już kończę ale na szczęście już mi to mineło. Ja to bym chyba mogła napisać jakiś poradnik dla odstawiających benzo po tym wszystkim co ja przeszłam i jeszcze przechodzę.

przez zima 29 sie 2013, 21:27
ale to naprawde musialas chyba ostro je aplikowac...ja dawno temu bralam afobam i niekiedy nawet codziennie, a potem przerwa i nie mialam jakis symptomow odstawiennych. pytanie jak czesto bralas i przez jaki czas..
benzo one day dancer
live yourself.

przez Ryfka 29 sie 2013, 21:40
Zima. Tak zgadza się że brałam tego dużo. Zaczynałam od 0,5 mg a skończyłam na 6mg. Brałam z małymi przerwami przez 5 lat. Ale nie życzę nawet najgorszemu wrogowi tego co ja przechodziłam po odstawienie tego świństwa.

przez Nortt 30 sie 2013, 18:32
Ten lek postawił mnie na nogi.Wczoraj jak go pierwszy raz od bardzo dawna brałem, czułem jakbym zrzucił z siebie ciężką zbroje, po raz pierwszy od wielu dni rozluźniły mi się mięśnie, poczułem błogi spokój i ulge że będe może żył i nic mi nie jest.
Dzisiaj jak przed pracą sobie zażyłem, miałem pierwszy prawie normalny, dzień w robocie, lęki były jakby stłumione. Na tym leku naprawdę czuje się całkiem dobrze...
I to jest problem... Miałem ten lek brać tylko doraźnie na ataki, tyle że ja teraz(początki brania wenlafleksyny) mam ciągle uczucie niepokoju, i to cudo mi na to pomaga.

Nazwa mojego Alpra to Zolmirn SR(ten ze zmodyfikowanym uwalnianiem) Biorę 0,5 rano i 0,5 wieczorem. Jak myślicie, czy po miesiącu takiego dawkowania(potem powinna zadziałać ta nieszczęsna wena), będę miał problem z odstawieniem?

Wcześniej łykałem podobnie działające leki(Lorafen, Tranxene itp.) ale nie miałem roboty, dało radę przecierpieć(brałem tylko,gdy było naprawdę kszmarnie, więc okazyjnie). Teraz muszę być ''na chodzie'' cały czas.
Nortt

przez Aina1987 03 wrz 2013, 17:07
Mam pytanie: mam jedno opakowanie Afobamu, zapisane do brania doraźnie w przypadku ataku paniki, tylko że ja dla bezpieczeństwa noszę je zawsze w torebce i nosiłam także podczas 35-stopniowych upałów. Jakoś do tej pory obywało się bez niego, tak więc opakowanie jest pełne, ale ostatnio miałam kilka takich dni, że bardzo potrzebowałam jakiegoś ratunku - nie zażyłam, bo bałam się, że te upały mu jakoś zaszkodziły. Co myślicie, będzie ok, jeśli go zażyję, czy lepiej nie?

przez AmnuM 04 wrz 2013, 15:59
xxx
Ostatnio edytowano 04 wrz 2013, 20:07 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Na forum zabroniony jest handel lekami!

przez maciekpoznan 08 wrz 2013, 13:18
A moja lekarka mówi, że za bardzo się obawiam Zomirenu, że zbyt boję się od razu uzależnienia. W sumie to racja, bo w ciągu dnia bronię się jak mogę przed nim, ale niestety nieraz nie ma innej opcji, trzeba go łyknąć :( Tak samo jak na noc.... Jak będzie lepiej to zejdę, mam dawki 0,25mg.

przez NieznanySprawca 08 wrz 2013, 22:03
Wkurza mnie alprazolam. Przy zerowej tolerancji dziala na mnie nie wiecej, niz poltorej godziny. Pozniej najwyzej mul. Mialem jeden taki cholernie stresujacy dzien, w ktorym ciagle musialem byc w centrum uwagi, pewny siebie, rozmowny, elokwentny ;) przed ludzmi, ktorych nie znam. Zezarlem w caly dzien chyba z 7 tych glupich tabletek. Wieczorem juz zasypialem na stojaco.

Clon ponoc dluzej dziala, ale zacny psychiatra nawet relanium nie chce mi dac (wzialem raz w zyciu, dzialalo swietnie, relaks + pobudzenie). Menda.
Mam jedno opakowanie alproxu chyba od kwietnia, zostaly jeszcze 2 tabletki na czarna godzine :mrgreen:
NieznanySprawca

przez zima 09 wrz 2013, 00:31
ja mam cloranxen i powoduje omamy. rozdraznienie itp.

duzo wziąłes tych tabletek..lepiej przyhamuj zanim one nie wyhamują i Cię rozjadą albo poturbują.
benzo one day dancer
live yourself.

przez olcha 10 wrz 2013, 22:16
Proszę o radę:
Od tygodnia przyjmuję Xanax w dawce 0,5mg rano i 0,5mg wieczorem, ostatni raz wzięłam wczoraj wieczorem i w ten sposób skończyło się opakowanie. Tymczasem wariuję i mam lęki (prawdopodobnie w związku z odstawianiem sertraliny, od dziś - zero...), mam natomiast w zapasie Cloranxen. Kiedy najwcześniej bezpiecznie moge wziąc Cloranxen, żeby jego działanie nie "nakładało się" na działanie wczorajszego 0,5mg Xanaxu?
CHAD, OCD, zaburzenia osobowości
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

przez 1depression 11 wrz 2013, 01:00
odstawiam afobam i jest ciężko.

Sortuj wg