ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez aree1987 27 lut 2013, 23:01
Ale benzo nie działa na nastrój i nawet nie ma takiego założenia zeby miało tak działać. Benzo zobojętnia zmniejsza reakcje emocjonalną ogłupia pozwala znieść napiecie i mieć wy-yebane na wszystko. Od nastroju są 'seseseraje' ;)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Michuj 27 lut 2013, 23:11
aree1987 napisał(a): Od nastroju są 'seseseraje' ;)

Taaaa. Teoretycznie.
Loża szyderców

przez aree1987 27 lut 2013, 23:18
Michuj napisał(a):
aree1987 napisał(a): Od nastroju są 'seseseraje' ;)

Taaaa. Teoretycznie.

Może być też kokaina. Co kto lubi. :twisted:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 27 lut 2013, 23:27
Panowie , czy jak popiję Alprę sokiem grejfrutowym mocniej mnie sieknie? ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez devnull 28 lut 2013, 00:35
Kalebx3 napisał(a):Panowie , czy jak popiję Alprę sokiem grejfrutowym mocniej mnie sieknie? ;)

CYP3A4 - w praktyce c.h.u.j, a w teorii - sam poczytaj:
http://www.wple.net/plek/numery_2008/nu ... elczyk.pdf
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez znudzona-ona 28 lut 2013, 20:28
biorę sobie grzecznie od trzech lat mobemid 600 mg i lerivon 40 mg. teraz mam spiętrzenie różnych stresowych sytuacji i mnie telepie nerwica. Lekarka dzisiaj zaleciła żeby doraźnie Afobam 0,25 mg łykać przez tydzień, raz dziennie. A ja chciałabym (żeby trochę odetchnąć od tego telepanie wewnątrz) i jednocześnie boję się (bo naczytałam się jak durna, że uzależnia i ogólnie masakra). Brać? Nie brać? czy warta skórka wyprawki? czy lepiej się nie pakować w afobam i jakoś przetrwać? (dwa tygodnie przede mną permanentnego stresu)
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez Imre 28 lut 2013, 20:39
Nie ma strachu. Przez tydzień brania 0,25 nie masz szansy, żeby się uzależnić ;)
Imre

przez freda 28 lut 2013, 20:44
ja też mam gorsze dni,lęki wróciły,sprubuj z tym afobamem,od razu się nie uzależnisz,ja biorę cloranxen,ale tylko spać mi się chcę.a wszystko przez synka,który płacze w przedszkolu.i posypało się :why:
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez znudzona-ona 28 lut 2013, 20:48
chyba wezmę w weekend jedną tabletkę żeby zobaczyć jak zareaguję i jak się będę czuła. Chcę chodzić do pracy normalnie a nie wiem czy na tym leku będę mogła myśli poskładać do kupy. dziękuje wam za odpowiedzi :D

przez JużTuByłem 28 lut 2013, 21:27
znudzona-ona bierz 0,25 to mało nie wiem czy w ogóle coś odczujesz nawet gdybyś brała przez tydzien 0,5 to nic się nie stanie.Nie łykaj od razu tego z rana tylko przed stresującą sytuacją lub kiedy wiesz ,że pojawi się na 100% lęk.
Jak dobierzesz odpowiednią dawkę to nie ma mowy o zamuleniu,senności.
aree1987 nie działa na nastrój ,ale jeśli ktoś choruje na lęki to suma sumarów nastrój mu się poprawi gdyż poczuje ten benzoski spokój ducha ;)
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez aree1987 28 lut 2013, 22:41
JużTuByłem napisał(a):aree1987 nie działa na nastrój ,ale jeśli ktoś choruje na lęki to suma sumarów nastrój mu się poprawi gdyż poczuje ten benzoski spokój ducha ;)

noo suma sumarum na to wychodzi ale widocznie nie na kazdego tak działa. Ja wolę benzo niż alkohol faza lepsza a tego zatrucia organizmu brak przynajmniej na mnie lepiej benzo działa niz alko. A diazepam lubie wybitnie.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez znudzona-ona 01 mar 2013, 20:59
JużTuByłem napisał(a):znudzona-ona bierz 0,25 to mało nie wiem czy w ogóle coś odczujesz nawet gdybyś brała przez tydzien 0,5 to nic się nie stanie.Nie łykaj od razu tego z rana tylko przed stresującą sytuacją lub kiedy wiesz ,że pojawi się na 100% lęk.
Jak dobierzesz odpowiednią dawkę to nie ma mowy o zamuleniu,senności.
aree1987 nie działa na nastrój ,ale jeśli ktoś choruje na lęki to suma sumarów nastrój mu się poprawi gdyż poczuje ten benzoski spokój ducha ;)

nigdy nie brałam doraźnych uspokajaczy, więc nie wiem jak zareaguje mój organizm, dlatego wolę zacząć od małych dawek (dawka jak dla małego kotka, jak mówi moja lekarka :D) wiem, że powinnam je brać mniej więcej wtedy kiedy to napięcie i lęk nadchodzi.

przez elfrid 01 mar 2013, 23:42
aree1987 napisał(a):
JużTuByłem napisał(a):aree1987 nie działa na nastrój ,ale jeśli ktoś choruje na lęki to suma sumarów nastrój mu się poprawi gdyż poczuje ten benzoski spokój ducha ;)

noo suma sumarum na to wychodzi ale widocznie nie na kazdego tak działa. Ja wolę benzo niż alkohol faza lepsza a tego zatrucia organizmu brak przynajmniej na mnie lepiej benzo działa niz alko. A diazepam lubie wybitnie.

Pod jakim wzgledem diazepam dziala naCiebie lepiej niz alprazolam lub clonazepam? Teoretycznie wydaje sie slabszy od dwoch ostatnich. W jakiej dawce bierzesz diazepam?
pregabalina, wenlafaksyna

przez aree1987 02 mar 2013, 02:16
elfrid napisał(a):
aree1987 napisał(a):

Pod jakim wzgledem diazepam dziala naCiebie lepiej niz alprazolam lub clonazepam? Teoretycznie wydaje sie slabszy od dwoch ostatnich. W jakiej dawce bierzesz diazepam?

Jest bardziej euforyczny, lepiej działa na lęki, i ogólnie lepiej się po nim wyluzować. Jak pisałem w innym wątku jest taki "pluszowy" biorę 2,5-5mg. ALe jak wiadomo na jednego działa lepiej to na drugiego tamto. Alprę akurat lubię najmniej dlatego może ze nie czuc specjalnie jej działania mimo ze redukuje lęk ale to wszystko. Klon już lepszy ale jak byłem młodszy zdarzyło mi się wylądować po nim na komendzie po mixie z piwiem, w takim połączeniu jest niestety kryminogenny. No ale było się młodym i głupim. :roll:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

Sortuj wg