ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez all. 09 lut 2013, 22:13
Ryfka napisał(a):All to żryj ten Xanax jak Ci tak smakuje i twierdzisz że są to fajne dragi! A Magdalena ma rację że wszystkie leki psychotropowe uzależniają nawet i antydepresanty.

dziękuję za życzenia :D ja nie mam problemów z terminem uzależnienie, boisz się uzależnienia? Nie oddychaj. Tlen również uzależnia :lol:

przez bigfish 09 lut 2013, 22:20
all., nie masz problemów z terminem uzależnienie, bo nie wiesz co on oznacza, jak twierdzisz że tlen też uzależnia :lol:

przez chojrakowa 09 lut 2013, 22:49
Obawiam się, że wpier8dalam się ZNÓW w uzależnienie od alprazolamu.
Nie mogę spać bez niego, wariuję w łóżku.
Sądzę, że to wina leków, które są po prostu źle ustawione, a nie mogę się za chiny dodzwonić do mojej psychiatry, co by z tym coś zrobiła.
To nie fair, jestem skazana na własne pomysły, a to w przypadku zaburzeńców kiepski pomysł :-|
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ryfka 09 lut 2013, 23:06
All napewno masz! Tylko jeszcze nie odstawiłeś tych wspaniałych dragów jak to Ty nazywasz Xanax. Przepraszam za to Żarcie.

przez all. 10 lut 2013, 00:16
bigfish napisał(a):all., nie masz problemów z terminem uzależnienie, bo nie wiesz co on oznacza, jak twierdzisz że tlen też uzależnia :lol:

Oj nie jestem ignorantem. Wiem co to może znaczyć. Stąd można żonglować lekami, żeby nie wpaść w pętlę konieczności przyjmowania coraz większych dawek danego leku. Natomiast samo przyjmowanie leku w danej stałej dawce, jeżeli komuś to pomaga? Nie widzę w takim uzależnieniu nic złego.
Tu czytałem chyba, że ludzie boją się uzależnienia, zanim jeszcze w nie popadną. Ale nie chodzi im o to, że właśnie będą musieli stale podnosić dawkę danego leku, żeby było ok, tylko że dany lek będą musieli brać stale. To mnie absolutnie nie obchodzi. Mogę brać i pewnie będę brał dane dragi do końca życia. Wątrobę mam zdrową, nie piję alkoholu w ogóle, nie palę dajek, narkotyków nie używam, jedynie leki. Pozdrawiam. ;)

-- 09 lut 2013, 22:17 --

Ryfka napisał(a):All napewno masz! Tylko jeszcze nie odstawiłeś tych wspaniałych dragów jak to Ty nazywasz Xanax. Przepraszam za to Żarcie.

Spokojnie , nie obrażam się. Temat wyjaśniłem powyżej.

przez Ryfka 10 lut 2013, 01:02
All to fajnie. Ja już tak mam że co w głowie to i na języku.

przez mgielka86 12 lut 2013, 13:13
Wzięłam w weekend Zomiren. G**** nie pomogło :?
Boże, daj mi siłę abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego tylko chcesz...

przez TheMan 25 lut 2013, 00:29
Mam przypisany xanax doraźnie lek mi nie pomaga brałem go już 3 krotnie w różnych dawkach za każdym razem próbowałem ją zwiększać oczekując poprawnego działania. Lecz nic to nie dało na razie zrezygnowałem z jego brania. Myślę nad zwiększeniem dawki co o tym myślicie ? Najwiekszą dawkę wziąłem 1,25 mg w trzech porcjach w odstępie czasu i mi nie pomogło to i raczej 2 a nawet 3 mg mi nie pomogą takie mam odczucie. Mogę powiedzieć że ten lek wcale nie jest taki wyśmienity na lęki jak niektórzy opisują że np. świat staje się piękny to to już stanowcza przesada a i lęków u mnie nie stłumił po tej największej dawce co wziąłem w całym dniu na jakieś 30 minut tylko czułem takie lekkie zmieszanie myśli nic więcej ale też prawie nie odczuwalne na myśli.

przez aree1987 25 lut 2013, 02:27
Jak nie widzisz działania to lepiej nie bierz lepiej na tym wyjdziesz. ;)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez TheMan 25 lut 2013, 18:08
Wcześniejsze dawki które brałem to 0,25 drugiego dnia 0,5 to wcale nic nie czułem może dlatego że waże prawie 120 kg, brałem też 1,25 to lekkie działanie poczułem ale nie to żeby mi pomógł w czymkolwiek lub widział jakieś zmiany w myśleniu zachowaniu w jakichkolwiek pozytywach. Zrobiłem 2 dni przerwy i Dzisiaj spróbowałem z dawką 2,0 mg czyli 4 tabletki na raz. Po pół godziny poczułem pierwsze działanie leku delikatne zawirowania myśli nie było to praktycznie odczuwalne poruszałem się normalnie jak trzeźwy człowiek. I w niczym mi to nie przeszkadzało, może troszkę czułem się luźniej można tak powiedzieć ale też minimalnie. Ale na lęki, depresję i moje schizy to taki można powiedzieć lizak na pocieszenie jak dla dziecka 5 letniego na kilka minut potem się kończy i co dalej. Działanie tego leku trwało maksymalnie 30 minut niespełna to bardzo mało. Gdybym nie założył słuchawek na uszy i nie nastroił się muzyką oraz miał zostać dłużej w otoczeniu ludzi lub poza domem już bym się spalił pogubił i stracił sens po tym czasie. Szczerze powiem że ten lek nie jest wart zbytniej uwagi. Może za krótko go stosuje spróbuje jeszcze kilka razy go zastosować i sprawdzić ale po pierwszym obcowaniu mogę stwierdzić że nie powala na kolana.

przez devnull 25 lut 2013, 19:43
Haha.
Niektórzy idioci biorą benzo oczekując super nastroju,
a przecież to depresant, który służy tylko do tłumienia lęku/napięcia,
rozluźnienia mięśni, opanowania drgawek itd, ale kosztem depresji,
serotonina spada po zazyciu benzo, podobnie dopamina, a w tym
luki w pamięci, brak kontaktu z uczuciami "wyższymi".
To taki "wykastrowany" alkohol w tabletkach, bez działania euforyzującego.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez TheMan 25 lut 2013, 20:42
Gdyby xanax tłumił napięcia/lęki u mnie to pół biedy by było w porównaniu z tym co czuje na co dzień po prostu był bym zadowolony z jego działania i można powiedzieć że czuł bym super nastrój jak to niektórzy opisują ale niestety nie tłumi lęków/napięć u mnie. Jedynie czuje się delikatnie minimalnie zmieszany co mi nie przeszkadza ale nie o to mi chodzi. Oczekiwałem pomocy od tego leku w lękach napięciach nerwowych i trudnych sytuacjach z samym sobą i swoja psychiką miał mi pomagać w dołach tzw.. A działanie okazało się lekkim działaniem krótkim i wcale nie na lęki tylko bardziej lekkie rozluźnienie i tak krótkotrwałe że szkoda to dodawać do jego zalet.

przez Zibstar 27 lut 2013, 21:10
TheMan, alprazolam na Ciebie widocznie nie działa, i musisz spróbować inne benzo... w ogóle alpra na każdego działa trochę inaczej, a nawet na tą samą osobę działa różnie w zależności od sam nie wiem czego :) biorę alpra od ok. 7 lat, tylko doraźnie, max jedna dawkę dziennie, zazwyczaj 0,75 mg, i nigdy nie jestem na 100% pewien jak za każdym razem zadziała, czy będzie kompletne zmulenie, czy tylko lekkie, czasami się zdarza się nawet coś w rodzaju lekkiej euforii, zwłaszcza po kawie....

przez Michuj 27 lut 2013, 21:38
zaqzax-3 napisał(a):Haha.
Niektórzy idioci biorą benzo oczekując super nastroju,

U mnie z tym to na zasadzie -
np.
30% nastroju + benzo = 30% nastroju.
100% nastroju + benzo = 110% nastroju.
Czyli nie warto
Loża szyderców

Sortuj wg