ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez Milka888 08 cze 2012, 10:04
Xanax pomógł mi w wielu trudnych sytuacjach, ale stosuje go tylko doraźnie (1x w miesiącu, 1x na dwa miesiące). Traktuję jak lek, który działa szybko i pomaga na nagły kryzys. Mała dawka bo 0,25mg, ale trzeba uważać bo ten lek niestety uzależnia, organizm potrzebuje coraz większych dawek i robi się kicha. Nie bez znaczenia jest praca nad sobą (łatwiej się mówi, trudniej to zrobić), ale nawet najlepsze tabsy same nie rozwiążą problemu. Jak mam gorszy dzień to ryczę :why:, a później żyję dalej. Jak to mówią mądrzy ludzie, "nie ważne ile razy się przewrócisz, ale ile razy się podniesiesz" :smile: Czego sobie i Wam życzę :-)

--------------------------------------
Setaloft 1-0-0
Hydroxyzinum 0-0-1

przez shinobi 08 cze 2012, 10:06
tahela napisał(a):sm@kosz, bo żeby brac doraźne to trzeba miec dosc silna wolę

Otóż to. :)

przez coma 08 cze 2012, 10:08
Milka888 napisał(a): "nie ważne ile razy się przewrócisz, ale ile razy się podniesiesz" :smile:

aż chyba zapiszę sobie to na ścianie :smile:
coma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 08 cze 2012, 10:17
shinobi napisał(a):

Ja brałem ściśle wg. zaleceń lekarza: brać w razie potrzeby. A potrzeba była ciągle :pirate:
Loża szyderców

przez ladywind 08 cze 2012, 11:51
Michuj napisał(a):
shinobi napisał(a):

Ja brałem ściśle wg. zaleceń lekarza: brać w razie potrzeby. A potrzeba była ciągle :pirate:

U mnie tak samo 8)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Triss 26 cze 2012, 03:06
Witam wszystkich...

Psychiatra przepisał mi Alprox doraźnie - czeka mnie długi lot samolotem którego się boję, a właściwie boję się ataku paniki na jego pokładzie... Jestem teraz za granicą, przyleciałam tutaj w pierwszą stronę z mężem (miałam kilka trudnych momentów, ale obyło się bez leków, mąż mnie przytulił i zagadał i to wystarczyło), on wyjechał dzisiaj do Polski (strasznie to przeżywam... ryczę od dwóch dni). A ja jestem tutaj jeszcze niecałe dwa tygodnie i muszę wrócić sama. Czy Alprox jest skuteczny przy takich atakach? Czy jest bezpieczny... boję się go zażywać, boję się że stracę swiadomość, otępi mnie, naćpam się i mnie wyrzucą z samolotu... Czy ten lek może sprawić, że stracę przytomność?? Przestanę oddychać.. Przepraszam, jeśli moje pytania są głupie.. ale po prostu bardzo się denerwuję bo jestem tutaj sama jak palec teraz... i muszę sama wrócić, a latać nawet przed nerwicą nie lubiłam.

Dziękuję wszsytkim z góry za odpowiedź.

T.

przez err 26 cze 2012, 12:01
Nie nacpasz sie :P chyba ze 15mg wezmiesz :P

Jak ktos nie zamierza rzucac xanaxu to polecam Clonazepam, tanszy o niebo.
err

przez cytrynka84 26 cze 2012, 17:53
Triss, możesz spokojnie wziąć przed lotem,nie na cpasz sie,lekarz na pewno mówił ci jak dawkować ten lek,nie boj się nie stracisz przytomności,nie przestaniesz oddychać także spokojnie bierz lek,na pewno pomoże Ci przetrwać lot

przez Triss 27 cze 2012, 02:20
Cytrynka, err dziękuję wam za pomoc...
Tak mam dawkowanie, mam wziac jedna tabletke w razie potrzeby (0.5 mg). Niemniej jednak staram sie byc dobrej mysli i nastawiam się, że nie będę brała leku. Dobrze jednak mieć w obwodzie jakieś wyjscie awaryjne, to bardzo pomaga. A pomyśleć że jeszcze dwa lata temu latałam służbowo w kółko (ma krótszych trasach wprawdzie)...

przez gdzie idziesz? 27 cze 2012, 02:27
Znakomity, ale tolerancja wzrasta skokowo

przez sm@kosz 09 lip 2012, 11:50
Tak, znakomity na początku NL przy asekuracji innymi lekami, ale nie daj Bóg, że ktoś się uzależni, bo o to bardzo łatwo (zresztą, od czego dzisiaj nie jesteśmy uzależnieni :?: ) i braknie mu tabletek na dwa-trzy dni, to wówczas się piekło na ziemi przechodzi. :shock: Ja tak w sumie miałem już kilka razy, to co przed leczeniem + to co się nazbierało przez ten czas chyba, jak pizdnie... łooo K**** ;o to, się później odechciewa rozstawać z afobamem :lol: Jest oczywiście na to lekarstwo, które nazywa się "zajęcie", ale znajdź tu sobie coś i jednocześnie skup się na tym, gdy kilka narządów, w tym mózg robią coś, co trudno sobie czasami wyobrazić :D

W komfortowej sytuacji są Ci, co biorą naprawdę... doraźnie. 1 tabletkę na miesiąc :D

przez rdzaa 10 lip 2012, 22:59
wzielam wczoraj wlasnie doraznie.... jak czesto moge brac, by sie nie uzaleznic? Dzisiaj musze (chyba) wziac znowu bo wkurza mnie terapeuta i jest ryzyko, ze przerwe terapie, czego bym wolala nie robic. W przeszlosci zawsze z powodu zbyt silnego leku przerywalam. Biore 1 mg i nie mam jak zmniejszyc bo to ta wersja o przedluzonym dzialaniu

przez Dziwne 11 lip 2012, 09:15
Dostałem do Setaloftu, Xanax SR 0,5 wieczorem przez miesiąc. Tak chce psychiatra, ale byłem u niego 1 raz :/ Zaufać mu ? Miesiąc to trochę przesada.

przez coma 11 lip 2012, 10:07
Dziwne, ja brałam 0,5 mg przez ponad miesiąc, trzy razy dziennie, było ok, z odstawieniem tez nie było problemów więc nie ma się co denerwować
coma

Sortuj wg