ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez shinobi 04 kwi 2012, 21:08
sm@kosz, wyszedłem, bo tak się zlożyło, że nie miałem w okresie rzucania pracy. Pracując, będąc wśród ludzi nigdy nie dałbym rady. Po rzuceniu, już bez benzo, nie robiłem nic bardziej sensownego niż siedzenie na stacji benzynowej za ladą. :roll: A miałem zajebistą pracę jako księgowy.

przez ala1983 04 kwi 2012, 21:13
sm@kosz napisał(a):
ala1983 napisał(a):
Dokłdanie 0,25 to śmiesznie mała dawka.

Też tak myślałam. Dopóki nie wgłębiłam się bardziej w ten temat. Alprazolam to jedno z silniejszych benzo. Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała wziąć tego syfu do ust.
Polecam diazepam a jeszcze bardziej klorazepat.
[/b]
0.25 (co jest ogólnie mikroskopijną dawką)

Dla mnie 5 mg klorazepatu jest mikro dawką. Ktoś zna jeszcze słabsze benzo? :pirate:

Ilu ludzi tyle opinii, a ja wniknąłem w temat i niektórzy po klonach mało co ze świata nie zeszli 8)

Coś Ci się pomyliło.
"Klonem" ludzie nazywają Klonazepam, (Clonazepamum)
A Klorazepan/Klorazepat (Clorazepatum) to trochę inna bajka, wiesz? ;)
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez sm@kosz 04 kwi 2012, 21:48
ala1983 napisał(a):Coś Ci się pomyliło.
"Klonem" ludzie nazywają Klonazepam, (Clonazepamum)
A Klorazepan/Klorazepat (Clorazepatum) to trochę inna bajka, wiesz? ;)

zastanawiałem się właśnie czy nie popełniłem jakiejś gafy. :lol: Bo to co napisałaś byłoby zbyt piękne, żeby było prawdziwe :)

sm@kosz, wyszedłem, bo tak się zlożyło, że nie miałem w okresie rzucania pracy. Pracując, będąc wśród ludzi nigdy nie dałbym rady. Po rzuceniu, już bez benzo, nie robiłem nic bardziej sensownego niż siedzenie na stacji benzynowej za ladą. :roll: A miałem zajebistą pracę jako księgowy.

no ja właśnie pracowałem/pracuje wśród ludzi, obcych i sama myśl, że dostałbym ataku u kogoś w mieszkaniu wywoływała u mnie potrzebę, zażycia rano benzo. Zaczęło się niewinnie. Piwko w pracy + kawa. Tak mi serce zaczęło niemiłosiernie kołatać, że jedna kobieta, jak mi mierzyła (w robocie oczywiście) to tylko pamiętam "o ja *****, ale ty masz puls" a ja tylko... co jest? Dzwońcie po pogotowie, dyspozytorka się zapytała jej jak długo spożywam alkohol... no ja podchodzę do telefonu, a ta dalej swoje. Mówię, że, szkoda wzywać karetki, udam się na pogotowie. I tu otworzyła się z dnia na dzień puszka pandory. W pracy mega stres, przed kolejnym atakiem, po pracy spokój. Piwka szły, luzik, budziłem się i wszystko od nowa. Oprócz lęków, które pojawiały się po przebudzeniu ok. 4-5 biegałem po domu jak kot z podkulonym ogonem myśląc "k**** robić","Co się ze mną dzieje"? budzić rodziców, żeby wezwali karetkę? Co jakiś czas przechodziłem zawały serca i wylewy. Lęki pojawiły się z dnia na dzień. i tak trwało to 4-5 miesięcy, aż zrozumiałem, że jak myję rano głowę pod kranem, a nogi mi się trzepią jakbym miał delirkę udałem się do lekarza rodzinnego. Dalej szło piwo przez 2 tygodnie.. coraz gorzej, czułem się wśród ludzi, w sklepie, do kościoła to nawet wejść nie mogłem, a już wyjazd na uczelnie samochodem 75km i siedzenie tam, w obcym miejscu to dopiero masakra była :D Nigdy nie przechodziłem czegoś takiego, no może jak w wieku 18lat miałem przygodę z MJ i bad tripa... identyczne objawy w 90%. tylko bez wspomagaczy. Tyle dobrze, że w pracy mogłem pozwolić sobie na dłuższy urlop i sam ustalać sobie grafik pracy, nie poddawałem się... musiałem pracować, musiałem czymś się zająć. myślę, że tutaj bardzo pomógł fakt, że to firma ojca. A jak wiadomo, jak było źle, bez problemu mogłem liczyć na pomoc innych pracowników, czy też wziąć dłuższy urlop.

Alpra/wenle wielokrotnie później uratowała mi dupę. Po jakimś czasie wszelkie negatywne myśli w pracy przed atakiem znikały, a jak się czułem, że coś nie tak to 0.25 i luzik. Stałem się otwarty na wszystko, pewniejszy siebie i nie tylko. Ale głównie to ten atak w pracy i później obawa przed nim najbardziej dawały po dupie. Nie powiem, przez wakacje również to przechodziłem, ale w mniejszym stopniu.

Teraz szukam sposobu, jak zarobić pierwszy milion. Wybudować dom z ogródkiem i nie martwić się niczym :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michał 1972 04 kwi 2012, 22:04
Od ponad dwóch miesięcy biorę chorprothixen i daleko mu do benzo chociaż na codzień mi wystrcza. Dzisiaj jednak musiałem zarzucić 0,5 x-x, bo typ tak mi podniósł ciśnienie, że mało co się nie przekręciłem. Pół godziny później śmiałem się z tego i miełem na to wyjeb... :P x-x to naprawdę tabletka Boga, pod warunkiem ,że używa się jej z głowa.
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

przez sm@kosz 04 kwi 2012, 22:22
Ja po benzo miałem taki przypał, że siedząc w samochodzie przed CH i widząc blisko zaparkowany samochód obok mojego czekałem cierpliwie, bawiąc się telefonem, aż usłyszałem jebnięcie drzwiami w auto. Dość mocne. Nie zastanawiając się długo... wychodzę, patrzę, stukam do okna kierowcy. "Przepraszam, czy pańska żona ma problem z otwieraniem drzwi, zadarła mi samochód" Ten wyskoczył jak poparzony z mordą na mnie, że szukam jelenia, ja dalej swoje, chciałem tylko zwrócić uwagę. Ten coś burczy dalej.. odchodze, a co będę z dziadem rozmawiał, jak czerwony cały. Na odchodne mówię mu "spi*****j ty stary h**" A ten leci za mną, bierze mnie za fraki "stary h**? Ja ci pokaże" wyciąga z kieszeni etui a w środku jakaś gwiazdka. Ja dalej mam w*****ne na wszystko. cisza i spokój, ten z nerwów zaczął dzwonić po policję, ale w sumie tak się trząsł, że nie był w stanie wykręcić numeru. Odchodzi od drzwi, zasłonił je, żebym nie wsiadł i na odchodne mu rzucam "weź dziadku sobie jakieś relanium" i odjerzdzam spokojnie spod CH. :D

Drugi motyw bez benzo, policja mnie złapała... oj gorąco było, bo dość nerwowy jestem, mimo, że mam ekonomiczną budowę ciała i jestem raczej miniaturką faceta... w miare dobrze się skończyło, coś o zatrzymaniu prawka tylko wspomnieli :D

Druga sytuacja z policją, tym razem na benzo. Widzę lizaka, podchodzi władza, no to będzie mandacik 1000zł i 18pkt. A ja? Troszkę zestresowany, ale ok. Dam radę. Puściłem ściemę, bo w tym dobry nawet jestem. Czytało się kilka pozycji o manipulacji i wywieraniu wpływu na ludzi. Rozmowa bardzo przyjemna, z obu stron stróżów prawa, mimo, że na początku chcieli mnie specjalnie wyprowadzić z równowagi. No cóż, bez mandatu nie odjechałem (za duże wykroczenie), ale lepsze 100zł niż 1000 :D

bez benzo, to bym pewnie nieźle posrany był :lol:

przez halenore 05 kwi 2012, 14:54
shinobi napisał(a):Ja brałem jakieś 9 lat aplrę i 3 lata klona. W tym jakieś 5 - 6 lat bez dnia przerwy. Mam uczucie, że zrobiło mi to trochę srakę z mózgu. Tyle ode mnie.

Tak, jak napisałam: wszystko ma swoją cenę. Nadal traktuję "tankowanie" jako opcję kryzysową. I tak naprawdę nie wiem, co robi srakę z mózgu. Chyba wszystko: leki+ stres :evil:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez shinobi 05 kwi 2012, 15:51
halenore, pewnie, że wszystko robi srakę z mózgu. Życie = sraka z mózgu. ;) Moja opinia, która cytujesz nie miała być atakiem na Ciebie, czy wytykaniem czegokolwiek. Ot, taka luźna opinia walnięta ni z gruchy ni z pietruchy. :P

przez sm@kosz 05 kwi 2012, 16:12
halenore napisał(a):
shinobi napisał(a):Ja brałem jakieś 9 lat aplrę i 3 lata klona. W tym jakieś 5 - 6 lat bez dnia przerwy. Mam uczucie, że zrobiło mi to trochę srakę z mózgu. Tyle ode mnie.

Tak, jak napisałam: wszystko ma swoją cenę. Nadal traktuję "tankowanie" jako opcję kryzysową. I tak naprawdę nie wiem, co robi srakę z mózgu. Chyba wszystko: leki+ stres :evil:

ile razy bierzesz dziennie alprę? 3-4?

przez halenore 07 kwi 2012, 06:46
shinobi napisał(a):halenore, pewnie, że wszystko robi srakę z mózgu. Życie = sraka z mózgu. ;) Moja opinia, która cytujesz nie miała być atakiem na Ciebie, czy wytykaniem czegokolwiek. Ot, taka luźna opinia walnięta ni z gruchy ni z pietruchy. :P

Wiem, że mnie nie atakujesz Panie Termometer :D Jeśli taki był wydźwięk mojego posta, przepraszom :pirate: Jakoś cholera nie mogę prawidłowo dobrać wyrazów ostatnimi czasy. Chyba "sraka mózgowa" uderzyła w wentylator ;)

-- 07 kwi 2012, 06:50 --

sm@kosz napisał(a):ile razy bierzesz dziennie alprę? 3-4?

Tylko na noc w dawce 0,5-0,75 mg. Skutki "eksperymentu" z wenlafaksyną, po której nie spałam przez 3 dni i wrzucenie zolpidemku na tzw. "dobicie". Od tamtej pory dzieje się rzecz niesłychana: czołowy śpioszek boi się zasypiać. :-|
Natręt Gramatyczny

przez xanonymous 07 kwi 2012, 09:49
halenore napisał(a):... Nie odlatuję, nie jestem naćpana (takie, rzeczy miałam po zolpiku, dlatego pożegnaliśmy się szybko)...

Zolpic to zolpidem, to sie stosuje jak nic ci nie dolega poza tym że nie możesz usnąć (leżysz w lozku, mija pol godziny czy godzina , tylko sie przewracasz z boku na bok i nie mozesz zasnac) to lykasz zolpidem 5mg i zasypiasz niemalże natychmiast (do ok. 5 minut) , jak tylko lek się wchłonie, dlatego łyka sie go na pusty żołądek.

przez lampiusz 07 kwi 2012, 17:50
witam

od dwóch tygodni biorę codziennie wieczorem 0,5 mg zomirenu i 10 mg depralinu rano,
mogę na jeden wieczór nie wziąc zomirenu aby wypić kilka piw?

przez Michuj 07 kwi 2012, 17:53
możesz
Loża szyderców

przez JERZY62 07 kwi 2012, 18:10
ja bym nie radził, a jak się przekręcisz ;), no i co nawet świąt nie doczekasz ;)
♪♪♪

przez halenore 07 kwi 2012, 18:33
xanonymous napisał(a):
halenore napisał(a):... Nie odlatuję, nie jestem naćpana (takie, rzeczy miałam po zolpiku, dlatego pożegnaliśmy się szybko)...

Zolpic to zolpidem, to sie stosuje jak nic ci nie dolega poza tym że nie możesz usnąć (leżysz w lozku, mija pol godziny czy godzina , tylko sie przewracasz z boku na bok i nie mozesz zasnac) to lykasz zolpidem 5mg i zasypiasz niemalże natychmiast (do ok. 5 minut) , jak tylko lek się wchłonie, dlatego łyka sie go na pusty żołądek.

Wiem, co to zolpidem i w jakim celu się go stosuje. Wiem też, jak nalezy go przyjmować ;) Zolpi jest pochodną benzodiazepin i uzależnia jeszcze szybciej niż benzyna. No i nie każdy po nim śpi.
Natręt Gramatyczny

Sortuj wg