ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

ZOMIREN (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Xanax)

przez dalon 12 lis 2011, 17:26
Witam od dzisiaj zaczynam brać 05 ,zobaczymy czy to prawda co o nim piszecie że pomaga na lęki :bezradny:

przez Spylacz 12 lis 2011, 18:40
Dalon Zomiren pomaga na lęki, tylko co pomaga na Zomiren? Wiem, że lęki potrafią uprzykrzyć życie i człowiek wszystko zrobi aby się ich pozbyć. Ja sam się zamulam Zomirenem już na szczęście tylko 0,25 na dobę. Proponuję jednak zastanowić się zanim się weźmie ten lek. On pomaga ale nie jest obojętny...

przez malwina77 13 lis 2011, 14:44
Jesli boicie sie brac alprazolam mozecie poprosic lekarza o lek o nazwie Lyrica. Dziala przeciwlekowo i nie uzaleznia jak Afobam
Syndrom Hallervordena-Spatza

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez katt 15 lis 2011, 23:35
Czy zwykly lekarz internista przepisze mi bez problemu neurol badz cos w tym typie? przepisal mi kiedys kardiolog na nerwobole, potrzebuje go znow bo zwariuje. chwilowo nie mam ubezpieczenia takze wybieram sie prywatnie, ale nie wiem czy od razu uderzac do neurologa czy gdzie, wie ktos?
"To taki zły duch...- siada na klacie i dusi"

przez sara605 15 lis 2011, 23:43
Cześć kochani :papa: macie może jakieś doświadczenia z lekiem lexapro10mg???????

przez Noopii 16 lis 2011, 01:17
katt,cześć może wybierz się z tym problemem do psychiatry przepisze leki.
Noopii

AFOBAM( Alprazolam-Xanax,Alprox,Zomiren,Neurol)

przez emgie01 17 lis 2011, 00:21
przeczytałam trochę tego co pisaliscie o afobamie i jestem wstrzasnieta. sama biore ten lek, ale biorę także parogen (lęki, nerwica) i w głowie mi sie nie miesci jak lekarze mogą "leczyć" BENZODIAZEPINAMI! moj lekarz (teraz go jeszcze bardziej cenie) dopiero po usilnych namowach, bo bylo ze mna bardzo zle, pozwolil mi brac 1 tabl 0,5mg dziennie przez max tydzien. Nie rozumiem, skoro lekarz uznaje ze pacjentowi wystarczy sam afobam, zadna paroksetyna citalopram itp nie potrzebny, to jak moze pozwalac na branie go rpzez 2 lata?!

przez black_cat 24 lis 2011, 15:20
emigie bralam tak samo afobam razem z parogenem ale od ok roku jestem tylko na parogenie , jak się czujesz po parogenie? jak długo go bierzesz? z tego co slyszalam afobamu nie mozna dlugo brac bo uzaleznia ja powoli bralam coraz mniejsze dawki i bylo ok

XANAX (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Zomiren)

przez xanonymous 25 lis 2011, 16:07
Ja z rok temu zużyłem w sumie moze ze 4 tabletki po 5mg cloranxenu. Brałem pół czy 1/4, niepamietam czy zdarzyło mi się wziąć całą tabletke na raz ale pamiętam, że raz po zażyciu (było to chyba pół tabletki a możę i cała) owszem jakieś tam napięcie odeszło ode mnie jak ręką odjął. ale tętno mi spadło do 50 na minute , jakoś mnie tak rozmiękczyło, jak pisałem maila na klawiaturze to ręce miałem jakieś takie jak pijane, zrobiłem kilka błędów literowych. Nic ciekawego. Innym raz po zazyciu polowki usnolem na pol godziny a po obudzeniu jakis taki znieczulony bylem i samopoczucie niezafajne. Pamięam żę wtedy były święa i ubieraliśmy choinkę:) Lampki choinkowe zaczolem naprawiac bo nie dzialaly i mnie to zaczelo denerwowac ze sobie mysle chyba rozpieprze cala tą choinke - jakies takie wkurwienie mnie ogarnelo az sie tego zaczolem bac. Raz po zazyciu tez kawaleka tabletki mialem chyba zaburzenia akomodacji oka bo jakoś dziwnie mi sie patrzylo na ekran monitora. Napewno w jakiś tam napadach paniki czy leku przynosi ulge. Ale mnie toto niepodchodzilo. Raz jak matka zaczela si ze mna klocic to kopnolem z nerwow w drzwi od pokoju i sie zawias popsuł. Naprawde nic ciekawego ten cloranxen , zaczolem sie bac tego ze niepanuje nad soba po jego zazyciu.

ogolenie to jade od kilku miesiecy na sanzie, solianie i anafranilu. Napadow paniki ani leku przed wychodzeniem z domu nie mialem jak mi te leki przepisano ale sen mi sie poprawil z poczatku i spokojniejszy bylem i dobry nastroj nawet mialem. ale teraz ich nie biore .... PAmietam ze nieraz matka cos tam zaczela gadac to nawet nie chcialo mi sie do niej odzywac (moze bylem zbyt zmeczony ) zeby sobie nerwow niepsuc. podobalo mi sie to ze moge to olać:)

MAm od przeszlo 8 miesiecy afobam 0.25 jeszcze nieruszony. Bo to na napady paniki czy leku a ja mialem takie dlugofalowe napiecie plynace przez caly dzien od rana do wieczora, jakas taką trwogę ale nie napdy leku wiec nie bralem tego. Dziś zażyłem połówke 0,25 czyli 0,125 bo nie wiem jak to dziala i niechcialem zeby mnie jakoś zamroczylo czy zakneblowalo psychicznie albo zebym nie mial jakis dziwnych jazd. minelo juz ponad pol godziny i nic nie czuje. W każdym razie nie pogorszylo mi się. możę nieznacznie nawet mnie to odprężyło. Bo od paru dni źle sie czuje z rana po poludniu mi sie poprawia troche , jakis niepokoj , zaleknienie takie, natlok myśli... nie moge sie z lozka wygrzebac....

przez emgie01 04 gru 2011, 21:04
no nie mozna nie mozna, ja naszczescie przestałam brać już po czterech dniach :) to dzięki parogenowi bo bardzo szybko zadziałał, jestem strasznie zadowolona, choc w pierwszym tygodniu miałam mdłości i bylam strasznie senna...

XANAX - POMOCY !!!!!!!!

przez szybki_g 13 gru 2011, 18:11
Proszę was o pomoc ....

Miałem dziś wybór Xanax 0.25 Afobam 0.25 , poprosiłem o Xanax , co z tego jak ja się go panicznie boję :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why:

Proszę potraktujcie mnie serio , jak się czujecie po Xanax-ie , czy odrazu zasypiacie ?? czy jeśli mam mega atak , mega lęk , cisnienie w granicy 190/110 p:100 i wezme xanax np 0.125 to stanie mi się coś ?? nabawię się większej paniki ?? mogę mieć wtedy zawał ??

powoli brakuje mi siły...

Narazie odważyłem się zażyć Melisę , Magnez i nawet Validol.... co dla mnie to chyba większy lęk niż przed :(

czy ktoś poradził sobie z lękiem przed zażyciem Xanax-u ??

proszę o pomoc :( :why: :why:
Ostatnio edytowano 13 gru 2011, 19:43 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do zbiorczego wątku, a poza tym szukanie nie boli.
Każdego dnia upadam, by na nowo powstać....

XANAX - POMOCY !!!!!!!!

przez PanMedialny 13 gru 2011, 19:35
Powiedziałbym że po zażyciu lęk minął :lol:

Co ci mogę poradzić, bierzesz tabletkę i chlup trochę wody.. a nie dostałeś jakiegoś SSRI czy innego magicznego specyfiku extra? Ja się bałem wziąć SSRI.. szczególnie jak przeczytałem ulotkę i jeszcze uzupełniłem wiedzę w internecie.. a nie było się bać czego. Z perspektywy czasu lęk był wyolbrzymiony.

Po prostu połknij tabletkę.

przez to-Nie-zomo 13 gru 2011, 20:05
hehe szybki - jakbym słyszała siebie ;-)
miałam totalną panikę przed wzięciem tego leku, ale on uratował wiele moich nocy.. nie masz sie co obawiać, xanax nie ma działania paradoksalnego, więc na 100% zadziała antylękowo... ja po zjedzeniu jednej tabletki, po ok. 15 min. zaczynam ziewać, uspokajam się i zasypiam...
xanax pomagał mi pomimo mojego wielkiego lęku przed działaniem tego leku, max wziełam dwie tabletki 0,5mg i zawsze działanie wyglądało tak samo, większa dawka po prostu pomagała przy wiekszym lęku...
głowa do góry - to dobry lek, choć trzeba na niego uważać, bo uzależnia przy regularnym braniu...
zapisuje się go w dwóch przypadkach:
1. wspomagająco przy wprowadzaniu antydepresantu
2. doraźnie w przypadku ataków leku

przez foreigner 15 gru 2011, 10:06
czesc,
jest tu może ktoś z Krk bądź okolic, kto -podobnie jak ja-boryka się z problemem z benzosami? :(

Sortuj wg