ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

XANAX (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Zomiren)

przez clone 27 wrz 2011, 22:43
Niestety musisz poznać reakcję organizmu na ten lek, czy będzie działał, jeśli będziesz go brać doraźnie. Ja nie widzę przeszkód, ale daj sobie trochę czasu na rozkręcenie leku.

przez Miss Worldwide 28 wrz 2011, 02:20
hmmm, z tego co ja wiem to jest to jedyny lek (ogolnie wszystkie benzo) ktory dziala wlasnie od razu a nie po dluzszym braniu.

jak za bardzo cie muli na spanie wtedy kiedy nie powinno to bierz mniejsza dawke a czesciej, spokojnie co 2-3h mozesz sobe walnac 0.25 zamiast 0.5 (ja tak robilam jak zaczynalam kiedys ale nie sama to wymyslilam, to moj najlepszy na swiecie lekarz mi poradzil- mega czlowiek- neurolog i spychiatra w jednym, pracowal w szpitalach dla umyslowo chorych itd. a anie jakis konowal siedzacy za biurkiem, odwiedzilam wielu psychiatrow w moim zyciu i mam porownianie, aby ten czlowiek jak najdluzej zyl bo juz wiekowy jest!) bylam w ciezkim stanie, nie mialam atakow paniki tylko to byl jeden wielki atak paniki. powiedzial, ze benzo dziala najlepiej okolo 2h wiec lepiej jak jest bardzo zle to brac co 2h mala dawke.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez ddd 28 wrz 2011, 22:48
marzenka27@interia napisał(a):clone dziekuje za odpowiedz ale wiesz co mnie jeszcze zastanawia ze ten lek jak i każdy inny zaczyna działać po tygodniu a mi bardzo zależy na tym zeby zaczoł działac jak najszybciej bo ja nawet nie moge wyjsc z domu bo sie boje.Czy bedzie zle jesli bede go zażywać przez tydzień aż zacznie działac a potem tylko doraznie???? Ja tak tylko mysle ze zacznie działac po tygodniu mam nadzieje ze tak bedzie,bo przewaznie wszystkie tabletki zaczynaja działać po pewnym czasie.Powiem Ci szczerze ze dzis wziełam juz 3 tabletke i czuje sie dobrze żadnych skutków ubocznych tylko dzisiaj wziełam ta tabletke o godzinie 20 i juz półtora godziny po żazyciu ledwo ci widze na oczy tak mi sie spac chce masakra a zawsze spanie mnie łamało dopiero o 24 zasypiałam a do tego zażywam jeszcze na noc trittico 1/3 tabletki na spanie.A ty brałeś ta tabletki???Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na odpowiedz

Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem, ale skoro masz go brać doraźnie to w razie wystąpienia napięcia, lęku, ataku, a nie wybierając sobie porę dnia. I alprazolam działa od razu, nie trzeba mu dawać czasu na rozkręcenie (wiadomo, kilkanaście minut). Ile mg alprazolamu zażywasz?
Też na noc biorę Trittico CR, poza tym Escitil 10 mg, od jutra 15mg, alprazolamem się wspomagam a od jutra zamiast Zomirenu Neurol CR, zobaczymy jak będzie.
Powodzenia i wytrwałości Ci życzę!
ddd

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Miss Worldwide 29 wrz 2011, 00:04
no wlasnie nie wiem co kolezanka ma na mysli piszac, ze ten lek potrzebuje okolo tygodnia zeby zaczal dzialac....

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg

przez ddd 29 wrz 2011, 00:39
tym bardziej, że pisze również że śpi po nim, to chyba działa nawet za mocno.
ddd

przez Miss Worldwide 29 wrz 2011, 01:05
a no wlasnie....... 2 sprzeczne stwierdzenia, moze niech kolezanka sie wypowie jeszcze raz i wyjasni o co biega i nie bedziemy snuc tutaj domyslow.

Pristiq 100mg

afobam poraz pierwszy

przez darek0809 04 paź 2011, 20:08
witam wszystkich.dzis poraz pierwszy lekarz przepisał mi afobam,ma mi pomóc w takich objawach jak dławienie w gardle,ucisk w klatce,zawroty głowy,duszności.Podejrzewa ze powodem tych objawów może byc nerwica,mam brac tylko jedną tabletkę wieczorem.czy ktoś miał podobny przypadek,proszę odpowiedź.pozdrawiam
Ostatnio edytowano 04 paź 2011, 20:18 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SZUKANIE NIE BOLI!

AFOBAM( Alprazolam-Xanax,Alprox,Zomiren,Neurol)

przez Noopii 04 paź 2011, 20:55
Darek0809 afobam uzależnia,ale znosi szybko uczucie lęku,napięcia Chodzisz na psychoterapie?
Noopii

przez darek0809 04 paź 2011, 21:30
nie mam żadnych terapii.miałem kłopoty z kręgami szyjnymi ,zwyrodnienia ,im towarzyszą podobne objawy,ale jedno podleczyłem to przyplątało się następne,lekarz doraźnie to mi przepisał mam obserwować jak zacznie pomagać to dodać tabletkę a jak nie to przestać,musze dokładnie śledzić reakcje,wyjeżdzam na miesiąc do szwecji a po powrocie mam zacząc dokładnie diagnazować swój stan.

przez Noopii 05 paź 2011, 13:15
Powodzenia.Ale terapie i tak polecam:)
Noopii

przez girl anachronism 08 paź 2011, 01:59
Trochę mniej poważnie, ale czy jeszcze ktoś zauważył, że ziewanie po xanaxie tak jakby łaskocze kręgosłup aż po kość ogonową? Czy jestem dziwna? :lol:
wild hearts can't be broken.

F31

przez Miss Worldwide 08 paź 2011, 05:34
girl anachronism, :mrgreen:

-- So paź 08, 2011 5:37 am --

Z NN ic nie jest dziwne takze spoko, moga cie laskotac nawet wlosy. Moja znajoma z NN bolaly paznokcie :lol: dobrze, ze mnie nie bola bo nie mogabym ani obciac ani spilowac :mrgreen:

Pristiq 100mg

przez ddd 10 paź 2011, 00:23
Czy ktoś z Was dzielił tabletki Neurolu SR na połówki? Czy działa on nadal tak samo?
ddd

przez Miss Worldwide 10 paź 2011, 00:49
nie wiem co to za tabletki ale jak powlekane to nie dzieli sie tylko dlatego bo maja sie rozposcic w jelitach a nie zoladku czy cos takiego zeby nie ryc zoladka. ale dzialac bedzie tak samo kazda. kapsulki tez sa kapsulkami poniewaz maja sie rozpuszczac w innym miejscu itd.

jesli te co bierzesz to nie powlekane to jedz z nimi na pol

Pristiq 100mg

Sortuj wg