ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez Kejsi 04 sty 2007, 12:34
dwa dni temu lekarz po strasznych 3 nocnych napadach przepisał mi xanax do brania rano i zolpic na noc. Oba mają działanie nasenne (xanax mniejsze) i czuje się jak bym była poza światem. Nie wyszłam dzis w ogóle z domu, nawet do szkoły bo chyba bym się popłakała już zjeżdżając windą.
'Na pewno jesteś, bo wierze, ukrywasz skrzydła wtulone...'

Kocham..'

Obrazek

przez Lena 06 sty 2007, 13:10
ja wlasnie go wykupilam i dzisiaj zaczynam brac, mam nadzieje, ze bedzie mi po nim lepiej a nie gorzej...

EDIT:
na poczatek lekarz kazal mi brac 1/4 tabletki (neurol 1,0), wzielam zgodnie z tym 1/4 przed snem. zasnelam w miare normalnie, ale pierwsze przebudzenie nastapilo dopiero ok godziny 14. (czyli spalam ok 12 godzin), troche mnie to martwi... czy to normalne i czy to minie po jakims czasie, czy bedzie tak zawsze?
Lena

przez Agni27 03 lut 2007, 01:45
Witam serdecznie.
Dziś lekarz przepisał mi ten lek (wraz z kilkoma innymi)
Kiedy tylko będę w stanie coś dobrego tu wnieść - napewno to zrobię. Aktualnie przyzwyczajam się do myśli, że mam depresję i nerwicę - nie jest to proste, pomimo życia w tym problemie już od lat (nieświadomie). Próbuję zaakceptować fakt potrzeby zażywania takich leków.
Pozdrawiam wszystkich.
Aga
Chcę wyjść z depresji ale nie mam siły

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bsr_k 03 lut 2007, 23:09
Kejsi to co opisałaś to są skutki uboczne, też takie miałem. Po paru tabletkach powinny przejść.
Też zażywam Xanax, doraźnie. Przeciwlękowo działa na mnie bardzo dobrze, zaczynam się po nim czuć bardziej normalnie. Oczywiście wiem, że lekarstwa nie usuwają przyczyn choroby, ale chodzę na terapię. Więc jak mi się polepszy to zapewne to odstawie (jeszcze się nie uzależniłem).

Odstawiłam xanax

przez edyta26 06 lut 2007, 16:37
Odstawiłam xanax po 3 miesiącach brania--BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH ODSTAWIENIA!!!!!!!! Wystarczy pozytywnie myśleć:) :D :shock: :shock: :shock: :D :D :D :D

przez slad 06 lut 2007, 18:30
gratuluję

można wiedzieć jaką dawkę dziennie brałaś i jak już długo nie bierzesz?

Re: Odstawiłam xanax

przez atrucha 06 lut 2007, 20:18
Odstawiłam xanax po 3 miesiącach brania--BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH ODSTAWIENIA!!!!!!!! Wystarczy pozytywnie myśleć:)

Musiałaś brac bardzo małe dawki..w innym przypadku jest to niemożliwe :lol:
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

xanax

przez edyta26 07 lut 2007, 14:09
Brałam xanax 0,5 SR --przez miesiąc i przez 3 miesiące xanax 0.25.\
Na początku brania oczywiście miałam troszkę skutków ubocznych--ziewanie, ospałość, lekkie poddenerwowanie ale one ustapiły po tygodniu.
0.5 SR xanax nie biore juz od 2 miesięcy a xanax 0.25 ostawiłam tydzień temu. Oczywiscie zmniejszałam dawki stopniowo--brałam przez tydzien połowe zalecanej dawki by nie odczuwac skutków odstawiennyc i udało sie.
W chwili obecnej biore tylko w dzien citaxin o.25 (najmniejsza dawka) ale juz od piątku odstwaim te cholerne tabletki!!!

Wspomagam sie ziołami---i wiem, że zioła mi pomogą. Wystaczy pozytywne myslenie i wiara w zioła.

Moja choroba to długi etap ale szybko sobie z tym poradziłam. Wiem, ze ataki moga powrócic w najmniej oczekiwanym momencie ale to jest własnie to czego nie da się uniknąć w nerwicy lękowej!! Duzo czytam , relaksuje sie:) STAJĘ NA NOGI I TO JEST NAJWAZNIEJSZE!!!

POWODZENIA

przez beti77na 10 lut 2007, 22:45
CZy Neurol leczy nerwice lekowa(napadowa)czy tylko zalecza(lek dorazny)?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:50 pm ]
No prosze niech ktos odpowie napisze o Neurolu...

przez Czarnyolek 16 lut 2007, 19:54
Odstawienie afobamu to koszmar ja bralem go dwa miesiace apo te, po odstawieniu czułęm sie jak wariat..aodstawialem bardzo ostrożnie...teraz zaczałem seronil i tłumie jego początki cloranxenem ciekawe czy tez bedzie ciezko odstawic ten drugi mila ktos podobne doświadczenie??

przez Ania1987 18 lut 2007, 02:13
Ja biorę Cilon, a Afobam doraźnie, na początku brałam jedną tabletkę w razie lęku, ale za bardzo mi nie pomagała, dziś wzięłam 2(po konsultacji z lekarzem) i czułam się rewelacyjnie. Pierwszy raz od dłuższego czasu nie miałam lęków i czułam się jak normalny człowiek bez nerwicy i tej ciągłej paniki, że zaraz mi się coś stanie, AŻ CHCE SIĘ ZYĆ :D :D :D

przez Margaret 22 lut 2007, 17:19
No właśnie mi też przepisali Afobam :roll:
Odcięli aniołom skrzydła, bo dawały wolność.
Odarli ich z szat, gdyż były za piękne.
Obrzucili je błotem, bo białą skórę miały
Teraz stoją ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskonałe...
ExModerator

przez Magdalena Bednarek 22 lut 2007, 17:37
Super lek! ja czułam się przy nim bardzo dobrze ale brałam go już bardzo dawno temu całkiem na początku mojego leczenia. Powodzenia.
majta

przez LuC 02 mar 2007, 19:41
Moniczka też mam wyostrzone zmysły... najbardziej węch

co do objawów ubocznych powiem ci tyle one miną
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

Sortuj wg