ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

XANAX (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Zomiren)

przez ddd 09 wrz 2011, 18:07
Jak czujesz się dobrze, to dobrze! ;)
Powiem szczerze, ze właściwie już sama nie wiem co dziś brać.
Proszę Was o odpowiedź na mojego poprzedniego posta.
ddd

Dlaczego nie działa Zomiren?

przez Spylacz 09 wrz 2011, 18:13
No to nic dziwnego, że w ciagu dnia jestem nie chroniony. Dawka 0,5 mg

przez adamo_ 09 wrz 2011, 18:15
znaczy zaczyna tak do 30 minut i dziala kilka godzin, brales na noc? :lol:
adamo_

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maniek123321 09 wrz 2011, 18:21
KLON DZIALA DLUZEj bo cala dobe i pobudza,jest bardziej amnezyjny.Ogolnie sieczka klon + alkohol, wiele w zyciu stracilem przez to.Alpra to bardziej na leki tylko i zamula bardziej.
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez ddd 09 wrz 2011, 18:27
Maniek, własnie o lęki chodzi. Mam w domu i alprazolam i clonazapam, wlasnie chciałabym któryś wziąć aby uniknąć wieczornych napadów lęków. Co wg Ciebie lepiej? Więcej alprazolamu (mam na myśli i tak małą dawkę, bo na 0,5-0,75 sie skonczy) czy ryzykować z clonazepamem którego nigdy nie stosowałam?

-- 09 wrz 2011, 18:28 --

Druga sprawa, boję się że mimo klona najdą mnie lęki i i tak bede musiała wziać alprazolam. Nie wiem czy moge tak mieszać.
ddd

przez uzytkownik 09 wrz 2011, 18:33
Ogolnie sieczka klon + alkohol, wiele w zyciu stracilem przez to.
Możesz rozszerzyć ciut?
uzytkownik

przez Spylacz 10 wrz 2011, 13:09
adamo_ napisał(a):znaczy zaczyna tak do 30 minut i dziala kilka godzin, brales na noc? :lol:

Tak teraz biorę na noc bo w dzień mnie usypiał. Kiedyś jednak brałem go na dzień i było ok, była to tabletka szczęścia dopóki nie przestała działać.
Jaką dawkę Zomirenu można w miarę bezpiecznie przyjmować?

przez abrakadabra xx 10 wrz 2011, 14:22
ddd,
nie wiem jak dziala clonazepam pisza ze podobnie jak alpra, moze niech sie wypowie ktos kto mial do czynienia z tymi lekami i czy Twoje obawy sa uzasadnione.
abrakadabra xx

przez Amon_Rah 10 wrz 2011, 15:04
ddd napisał(a):Maniek, własnie o lęki chodzi. Mam w domu i alprazolam i clonazapam, wlasnie chciałabym któryś wziąć aby uniknąć wieczornych napadów lęków. Co wg Ciebie lepiej? Więcej alprazolamu (mam na myśli i tak małą dawkę, bo na 0,5-0,75 sie skonczy) czy ryzykować z clonazepamem którego nigdy nie stosowałam?

-- 09 wrz 2011, 18:28 --

Druga sprawa, boję się że mimo klona najdą mnie lęki i i tak bede musiała wziać alprazolam. Nie wiem czy moge tak mieszać.

Alprazolam zadziala o wiele lepiej i szybciej na leki. I nie wolni tak se wedlug wlasnego widzimisie laczyc dwoch benzo naraz.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

ZOMIREN (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Xanax)

przez lekliwy 10 wrz 2011, 16:27
ktoś poleci jakiś dobry lek zamiast Zomirenu ? miałem 30 tabletek 0,5mg i wyjadłem je w 1,5 miesiąca no i teraz jak mi się skończyły to od 5 dni mam często zawroty głowy - Zomiren pomagał no ale piszecie o nim że jest mocno uzależniający więc może polecicie coś innego zanim udam się do jakiegoś lekarza ...

przez err 10 wrz 2011, 18:46
abrakadabra xx napisał(a):wzialem 14 mg przed chwila lekki luz i spokojnie nic mi nie bedzie pare razy juz tak zrobilem chwilowo troche inaczej sie poczuje za 2h lekko mnie zmuli i pojde spac

Niezła dawka. Ja byłbym pijany po takiej dawce. W sumie zapasów tylko na jakieś dwa tygodnie by mi starczyło w takim tempie, dlatego biorę małe dawki do 2-4mg (tak, dla mnie małe).

A co do Clonazepamu a Alprazolamu, Clonazepam nie zamula tak bardzo, aczkolwiek w moim przypadku trzeba go więcej brać. I cena, cena i jeszcze raz cena. Alprox 20zł, Clonazepam 5zł (na "P" 0zł). Mimo tego, że stać mnie spokojnie na Clona to jednak nie biorę go dużo. A mieszanie tego i tego....raczej bezcelowe.
err

przez ddd 10 wrz 2011, 19:38
Nie chodzi o moje widzi mi się. Po porstu mam wrażenie że Alprazolam nie działa już na mnie tak jak kiedyś, wiec psychiatra w zamian zaproponował clonazepam, a że biore od czwartku Escitil+Trittico to trochę mi ciężko... Same efekty uboczne jak narazie. Klona brać nie będę jak narazie postanowiłam, biore sobie na wieczór alprę na zapas, nie doraźnie...
ddd

ZOMIREN (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Xanax)

przez Spylacz 10 wrz 2011, 20:48
Współczuję. Nagłe odstawienie tego leku jest bardzo ciężkie. Ja odstawiałem go kiedyś kilka miesięcy dzieląc tabletki na małe części. Po miesiącu brania masz na pewno objawy odstawienne, które nie są przyjemne.
Skoro wytrzymałeś 5 dni to wielkie brawa, ale ja bym pobiegł do lekarza i poprosił o dawkę 0,25 żeby obniżyć skutki odstawienia. Objawy odstawienne tego leku pojawiają czasem jeszcze później i wtedy jest ciężko. Słuszne jest jak najszybsze odstawienie tego leku ale nie tak drastyczne. Dawka 0,5 niby nie duża ale jej brak organizm odczuwał będzie przez długi czas.
Ja teraz zmuszony jestem zwiększyć Zomiren, bo lęki mnie chcą zabić. Jak wrócę do formy to będę powoli odstawiał.

przez abrakadabra xx 10 wrz 2011, 21:24
Niezła dawka. Ja byłbym pijany po takiej dawce.

To dobry przyklad jak mozna znalezc sie w takiej sytuacji: wiele lat picia w polaczeniu razem z lekami... moze moja sytuacja da komus do myslenia...
abrakadabra xx

Sortuj wg