ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

XANAX (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Zomiren)

przez err 04 wrz 2011, 03:56
Ja tam mam Alprazolam, Clona i SSRI. SSRI jako na stałe, a reszta zależy doraźnie.
err

przez shinobi 04 wrz 2011, 11:33
Jaki jest sens w łączeniu klona i alprazolamu? Tak z ciekawości pytam, bo nie byłem na tym levelu.

przez err 04 wrz 2011, 11:36
Jeżeli tyczy się to mnie nie biorę clona i alpry razem, tylko albo to albo to. Różni się to tylko generalnie ceną wg mnie.
err

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shinobi 04 wrz 2011, 11:47
err, beztroskie masz widzę podejście do tematu. :)

przez ddd 04 wrz 2011, 11:50
err napisał(a):Jeżeli tyczy się to mnie nie biorę clona i alpry razem, tylko albo to albo to. Różni się to tylko generalnie ceną wg mnie.

Mimo, ze stosujesz na stałę SSRI to musisz brać clonazepam lub alprazolam doraźnie? Nie mineły Ci dolegliwości po SSRI? na jakąs terapię chodzisz?
ddd

przez err 04 wrz 2011, 12:28
A czym tu się troszczyć? Płynie sobie życie pomału i tyle :smile: Mimo, że stosuje SSRI biorę doraźnie też, SSRI ma słabsze działanie, nie minęły wszystkie dolegliwości. Na terapię nie chodzę, nie mam czasu, ani zbytnio nie widzę w niej dużego sensu.
err

przez Amon_Rah 04 wrz 2011, 13:14
shinobi napisał(a):Jaki jest sens w łączeniu klona i alprazolamu? Tak z ciekawości pytam, bo nie byłem na tym levelu.

shinobi, zaden. Oba leki dzialaja w koncu tak samo i na to samo tyle ze jeden dluzej, drugi krocej. No i bardzo powazna roznica w cenie. I to jedyne, co te dwa "leki" rozni.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez err 04 wrz 2011, 18:28
Można snuć więcej wniosków, że clon bardziej uzależnia, już się go nie stosuje, najlepiej działa alprazolam.... Różne rzeczy już słyszałem. Dlatego życzę sobie przy wizytach redukcję kosztów i mam 30tabletek 2mg CLONO za 5zł albo 30tabletek ALPRA 1mg za 20zł.
err

przez abrakadabra xx 09 wrz 2011, 01:25
Jak kazdy mamy gorsze i lepsze dni, ja dzisiaj mam to pierwsze, takie silne wachania nastrojow niby juz sie uklada po malu po mojej mysli a dzis trace nadzieje, mam poczucie bezsensu zycia nie wiem co mam ze soba zrobic, nie pije 10,5 mca, 4 mce temu bylem dumny z siebie a teraz nie ma to dla mnie znaczenia. Wciaz biore xanax ale jestem o krok od odwyku, psychoterapii w prywatnym osrodku czekam tylko na kase i niedlugo zamierzam dac sie zamknac na ok. pol roku ale jakos nie widze swietlanej przyszlosci dla siebie nawet juz nie chce tego upragnionego szczescia, wieczny sen coraz bardziej wydaje mi sie bardziej szczesliwy... pamietam to cierpienie jak bylem na nie fachowo przeprowadzonym odwyku... masakra nie bede sie rozprzestrzenial a ten osrodek jest bardzo drogi i mysle ze skuteczny do pewnego momentu ale nie obedzie sie bez cierpienia ciezkiej pracy nad soba dlugoletniej, troche zyje na tym swiecie i nie mam zbyt dobrego zdania o rasie ludzkiej, odizolowalem sie od towarzystwa w ktorym pilem i nie chcialo mi sie dzisiaj z nikim gadac teraz siedze przy tym je..nym kompie nie chce mi sie spac, wzialem 14 mg przed chwila lekki luz i spokojnie nic mi nie bedzie pare razy juz tak zrobilem chwilowo troche inaczej sie poczuje za 2h lekko mnie zmuli i pojde spac, to wszystko z bezsilnosci desperacji "samotnosc w tlumie" mnie dobija, nie wiem jak to bedzie, dzisiaj jestem jutro nie wiem... Nie oczekuje tutaj zadnego wsparcia, kazdy ma swoje problemy tak po prostu chcialem wyrzucic z siebie namiastke tego co czuje.
abrakadabra xx

przez ddd 09 wrz 2011, 14:32
Abrakadabra: oby nowy dzień był dla Ciebie lepszy.

Dostałam w środe Escitil+Trittico+doraźnie Afobam, przy czym wczoraj miałam straszny wieczor, po dzisiejszym telefonie do psychiatry kazała zmienić alpre na klona. Planuje wziąć na zapas wieczorem i jechać tak z 2 tygodnie, byle przetrwać najgorsze. Po Escitilu szczerze mówiąc jak narazie czuje sie gorzej, musze przetrwać... Jakie różnice moge odczuć przy klonie porównując z alprą? Alpra mnie fajnie uspokaja po ok 20 minutach, ale krótko trzyma, za clonazepam zapłaciłam uwaga: 5 zł, co mnie z lekka zszokowało.
ddd

przez abrakadabra xx 09 wrz 2011, 15:11
Dzieki ddd i wiesz co calkiem dobrze sie czuje, to nie ja pisalem ten nocny post;) ktos sie podszywa po de mnie a moze jakis demon mnie opetal
Nie wiem jaka jest roznica dzialania tych lekow ale jezeli efekt jest podobny to byloby fajnie bo cholernie duzo sosu mi na to idzie
abrakadabra xx

ZOMIREN (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Xanax)

przez Spylacz 09 wrz 2011, 16:54
Zomiren kiedyś był dla mnie tabletką szczęścia ale przestał działać. Teraz go tylko biorę bo już jestem uzależniony. Na lęki nie znajduję lekarstwa są silniejsze od lekarstw.
Dust jeśli bierzesz 50mg Zomirenu tak jak pisałeś to jak ty żyłeś? Toż to przedawkowanie!

Dlaczego nie działa Zomiren?

przez Spylacz 09 wrz 2011, 17:34
Zomiren nie chroni mnie przed napadami lęków. Dlaczego? Ile czasu musi upłynąć od zażycia tabletki aby być wolnym od lęków. Jak szybko działa ten lek i jak długo o ile w ogóle działa. Komuś to pomogło?
Ostatnio edytowano 09 wrz 2011, 18:26 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono ze zbiorczym wątkiem.

Dlaczego nie działa Zomiren?

przez adamo_ 09 wrz 2011, 17:58
dziala do pol godziny

jaka dawka?
adamo_

Sortuj wg