ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

XANAX (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Zomiren)

przez shinobi 31 sie 2011, 08:48
ddd, w moim przypadku w walce z alpro dość skuteczny okazał się przeskok na klonazepam, a później jego stopniowe odstawienie. Oczywiście, jak mówisz, wizyta u lekarza nieunikniona.

przez err 02 wrz 2011, 07:54
Szkoda, że nie ma Zomirenu/Alproxu po 2mg (byłby tańszy stosunek mg/cena), po 1 mg to tak zażywam i zażywam co chwilę. Poza tym zapasy uzupełnione mam na kilka miesięcy, więc luzik, do tego clonazepam (w sumie działa tak samo tylko w większych dawkach).
err

przez shinobi 02 wrz 2011, 07:57
err, gratuluję, jesteś na dobrej drodze do spierdolenia swojego samopoczucia. :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amon_Rah 02 wrz 2011, 08:26
Z alprazolamu, jak radzi shinobi najlepiej jest przeskoczyc na Clonazepam, jako, ze dzialajacy o wiele godzin dluzej, ewentualnie Relanium (ale to slaby kaliber w porownaniu do alprazolamu) i stopniowo sobie zmniejszac. I jakos nie chce mi sie wierzyc w uzaleznienie od alpro po trzech tygodniach brania w takich malych dawkach. Raczej lek spowodowany tym "co bedzie jak nie wezme tabletki, na pewno dostane ataku paniki". Tak sobie mysle...
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez shinobi 02 wrz 2011, 08:32
Amon_Rah napisał(a):Z alprazolamu, jak radzi shinobi najlepiej jest przeskoczyc na Clonazepam, jako, ze dzialajacy o wiele godzin dluzej, ewentualnie Relanium (ale to slaby kaliber w porownaniu do alprazolamu) i stopniowo sobie zmniejszac. I jakos nie chce mi sie wierzyc w uzaleznienie od alpro po trzech tygodniach brania w takich malych dawkach. Raczej lek spowodowany tym "co bedzie jak nie wezme tabletki, na pewno dostane ataku paniki". Tak sobie mysle...

Dokładnie tak. Nie czuć tak szybko potrzeby dobrania kolejnej dawki.
No i coś dla estetów. 0,5 mg tabletka klona ładnie dzieli się na dawki 0,125 mg, można sobie odstawiać w dawkach naprawdę małych. :)

A co do drugiej części Twojej wypowiedzi, również się zgadzam.

przez ddd 02 wrz 2011, 12:36
Amon_Rah napisał(a):Z alprazolamu, jak radzi shinobi najlepiej jest przeskoczyc na Clonazepam, jako, ze dzialajacy o wiele godzin dluzej, ewentualnie Relanium (ale to slaby kaliber w porownaniu do alprazolamu) i stopniowo sobie zmniejszac. I jakos nie chce mi sie wierzyc w uzaleznienie od alpro po trzech tygodniach brania w takich malych dawkach. Raczej lek spowodowany tym "co bedzie jak nie wezme tabletki, na pewno dostane ataku paniki". Tak sobie mysle...

Jeżeli jest to do mnie, to niestety, ja nie zażywam alprazolamu od 3 tygodni, zażywam go 2 lata. Nie wiem czy jestem uzależniona, mam ogromną nadzieję, ze nie, aczkolwiek chyba się łudzę. Fizycznie nie jestem, psychicznie, nie wiem.
ddd

przez err 02 wrz 2011, 20:25
Relanium nie działa w ogóle. Samopoczucie mam prawie super. Zomiren do 6mg/doba, Clonazepam do 12mg/doba. Klon jest słabszy 2x wg taktowania mojego organizmu. Ale w sumie na jedno wychodzi 6 tabletek aplry (1mg) czy 6 clona (2mg)...
err

przez ddd 02 wrz 2011, 20:38
err demotywujesz mnie.. :(
ddd

przez Miss Worldwide 03 wrz 2011, 04:13
na mnie juz chyba nic nie dziala. no chyba ze konskie dawki. a kiedys cwiartka xanaxu z 1mg mnie niezle powalala pffffffffff
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez err 03 wrz 2011, 06:42
Mnie nic nie uzależnia, jak nie pójdę do pracy to od dziś 4dni nic nie będę brał i nic mi nie będzie. A biorę te cukierki ponad pół roku. Fakt kiedyś 2mg (minimalna dawka która podziałała) alproxu mi pomagała, teraz już tolerancja niestety wzrosła. Fakt faktem te kilka mg działa i nie podbijam już dawki (cena, oj cena) minus tylko taki, że nie jestem oszołomiony, tak jak po alkoholu (kiedyś po 2mg już byłem "pijany").
err

przez ddd 03 wrz 2011, 12:14
err napisał(a):Mnie nic nie uzależnia, jak nie pójdę do pracy to od dziś 4dni nic nie będę brał i nic mi nie będzie. A biorę te cukierki ponad pół roku. Fakt kiedyś 2mg (minimalna dawka która podziałała) alproxu mi pomagała, teraz już tolerancja niestety wzrosła. Fakt faktem te kilka mg działa i nie podbijam już dawki (cena, oj cena) minus tylko taki, że nie jestem oszołomiony, tak jak po alkoholu (kiedyś po 2mg już byłem "pijany").

Po 2 mg na jeden raz spałabym chyba tydzień.
ddd

przez Miss Worldwide 03 wrz 2011, 14:59
hahha, ja po 6mh nic nie czuje :) ale wcale mnie ten fakt nie cieszy
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez err 03 wrz 2011, 20:17
Mnie też nie cieszy ten fakt. Też chciałbym spać po 2mg tydzień, a ja nawet senny nie jestem heh. 30tabletek po 1mg ddd na rok by chyba wystarczyło Ci ;)
err

przez ddd 03 wrz 2011, 21:31
err napisał(a):Mnie też nie cieszy ten fakt. Też chciałbym spać po 2mg tydzień, a ja nawet senny nie jestem heh. 30tabletek po 1mg ddd na rok by chyba wystarczyło Ci ;)

Z tym tygodniem oczywiście wyolbrzymiłam. Ale dla przykładu dziś alpazolam 0,5 mg + 1 tabletka aviomarinu mnie powaliły, poszłam spać. Teraz dla podtrzymania 0,25 - dawno i tak nie zdarzało mi sie dziennie 0,75 alprazolamu, ciezki dzień miałam... Zostały mi 4 tabletki, w poniedziałek dzwonię umówić się do psychiatry, mam nadzieje, ze przyjmie mnie błyskawicznie. I teraz nie wiem czy clonazepam czy SSRI, zobaczymy co wymyśli, byle szybko.
ddd

Sortuj wg