ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

ZOMIREN (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Xanax)

przez ewa123 04 maja 2011, 16:21
...miałam podobnie....gdzie znalazłeś pomoc?Dużo przeszłam wcześniej...,a lekarz do którego miałam jeszcze jakies tam zaufanie wyjechał z kraju.Boję się,że nie dam rady z tego wybrnąć....Nikt ze znajomych nawet ,by nie podejrzewał mnie o coś takiego...Ukryłeś to jakos przed światem?Ja juz wiem co by mówili o mnie....''ot taka super laska ,a tak się wpakowała"...cios w serce...
ewa123

przez shinobi 05 maja 2011, 12:31
cytrynka84, a Ty cytrynka masz jakiś plan? Rzucasz, zastanawiasz się czy rzucić?
shinobi

przez ewa123 05 maja 2011, 12:56
Dzięki...kochani jesteście....!!!!
ewa123

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 05 maja 2011, 13:40
Odstawcie Dormicum po paru tygodniach brania to będziecie tęsknić za odstawianiem Xanaxu ;)
Michuj

przez ewa123 05 maja 2011, 15:16
Ciesze się z jednej strony,że znalazłam to forum...ale po lorafenie...moja bliska krewna...wylądowała na odwyku w psychiatryku...traciła przytomność jak nie wzieła....czy po zomirenie też to może mi grozic...????
ewa123

przez cytrynka84 05 maja 2011, 16:05
Nie spokojnie Zomiren tym nie grozi
O kurcze,wspolczuje Twojej krewnej,nie slyszalam o czyms takim po lorafenie,straszne,duza dawke chyba musiala brac.
Ostatnio edytowano 11 maja 2011, 12:15 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez ewa123 05 maja 2011, 16:17
To moja...mama..(teraz juz u niej wszystko oki).nie wiem jakie dawki brała....dlatego sie tak boję....
ewa123

AFOBAM( Alprazolam-Xanax,Alprox,Zomiren,Neurol).

przez black_cat 06 maja 2011, 23:14
Mam prośbę do ludzi którzy brali afobam lub parogen, napiszcie cos na temat tych leków
Jak się czuliście, czy całkowicie wam pomogły,czy stosowaliście jednocześnie terapie?
Ostatnio edytowano 06 maja 2011, 23:42 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść/problematykę

AFOBAM( Alprazolam-Xanax,Alprox,Zomiren,Neurol)

przez *Monika* 06 maja 2011, 23:44
black_cat, Myślę,że tu klikając wstecz dowiesz się czegoś więcej.
Dodatkowo napiszę,że zawsze warto zastosować leczenie wielotorowe-terapię i wspomagać się lekami, które przepisze psychitra.
Obrazek
Główny Moderator

przez Agasaya 07 maja 2011, 00:14
Ja dostałam afobam na sen kilka lat temu bo czasem jestem tak pobudzona, rozdrażniona że bez tego ani rusz nawet oka nie zmrużę... ale rano zawsze jestem taka jakaś ślamazarna i ospała... snów nigdy nie pamiętam a jak w nocy zachce mi się siusiu to droga do wc wydaje mi się 10 razy dłuższa. nie polecam tego leku... a i kiedyś jak popiłam alkoholem to strasznie głupich smsów nawypisywałam do exa :-| od tej pory nawet kropelki do ust nie wezmę przy afobamie bo się siebie boję

-- 07 maja 2011, 00:15 --

aha i przepisała mi go lekarka prowadząca... stąd nawet nie wiedziałam że to taki silny lek ... :shock:
Agasaya

przez black_cat 07 maja 2011, 00:19
dziekuje:)
ja afobam odstawiłam dwa miesiące temu stopniowo więc skutki uboczne wynikające z odstawienia nie byly bardzo nasilone i minely po kilku dniach takze polecam odstawianie afobamu ale najlepiej pod kontrolą lekarza. na wlasna reke mozna sobie wyrzadzić tylko większa krzywde...
Mysle ze afobam bardzo mi pomogl teraz biore tylko parogen raz dziennie, tylko zadajac sobie pytanie czy sie wyleczylam mysle ze nie dokonca bo czasem mam niewielki lęk albo natretne mysli, a bardzo chcialabym pozbyc sie tego calkowicie tylko nie wiem czy to w gole jest mozliwe:( z drugiej strony wiem ze nie jest to zwykla choroba i potrzzeba duzo sily i cierpliwosci:( nie wiem czy powiedziec o tym psychiatrze bo bylam juz w drodze do calkowitego odst6awienia lekow a teraz byc moze bede musiala brac inne:(a moze isc jeszcze na jakas terapie:(

przez NOfear 07 maja 2011, 00:54
Na mnie ten lek działa super.
Przez pierwszą godzinę czuję się bardzo senny, później euforia która trwa około 6 godz.

Ogólnie działanie tego leku można śmiało porównać do narkotyku, zresztą dla mnie benzodiazepiny to legalne narkotyki. Ale, czasem ten lek ratuje mi skórę.
Alprazolam stosowany sporadycznie jest wartościowym lekiem jednak trzeba się pilnować.
Życie bez lęków byłoby piękne

przez black_cat 07 maja 2011, 01:10
dokladnie lekarz też mowil mi ze w niektorych sytacjach kiedy poczuje się gorzej moge jednorazowo go wziąć, ale trzeba bardzo uważac żeby się nie uzależnić

przez gymkid 09 maja 2011, 01:49
czy Xanax albo cos podobnego moze dzialac na mnie okolo 30 h ? czy mozecie cos polecic ? nigdy takich lekow nie bralem, potrzebuje na podroz.

Sortuj wg