ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

ZOMIREN (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Xanax)

przez Ritka7x 24 kwi 2011, 18:49
może i tak..pewnie zastosuje jakiś jak terapia nie zadziała...a Ty jaki zażywasz z SSRI i na co?...

przez Korba 24 kwi 2011, 18:56
Ja biorę sertralinę.
A SSRI to grupa leków antydepresyjnych.

Czasem warto połączyć farmako- i psychoterapię.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Ritka7x 24 kwi 2011, 19:06
ja potrzebuje na lęk wolno płynący...ale jednak wolę spróbować pierwsze samej terapii...bo jak by mi miała pomóc sama to po co się wciągać w leki...tak sądzę.

-- 26 kwi 2011, 20:31 --

powiedzcie mi po jakim czasie brania Zomirenu odczuliście znaczną poprawę..?

-- 26 kwi 2011, 20:39 --

powiedzcie mi a Relanium jest najmniej uzależniającym benzo...?

-- 26 kwi 2011, 20:44 --

bardzo proszę o odpowiedz;)

-- 27 kwi 2011, 12:34 --

Cz komus z Was spuchla buzia po Zomirenie...

-- 29 kwi 2011, 08:08 --

...mam do Was pytanie...bo teraz zazywam ZOmiren w takich dawkach:rano 0,25mg w południe 0,25 mg i pół z 0,25 mg...wieczorem 0,25 mg..i to była moja dawka początkowa przez 3 dni tak zazywałam...ale teraz widze że mi to nie wystarcza i musze zwiększyć...powiedzcie mi jak szybko można zwiększac dawki po pół tabletki dziennie...czy jak?...bardzo prosze o pomoc:)...z lekarzem nie dam rady sie skontaktować bo nie mogę się do niego dodzwonić i jest chory w ogóle...więc nie wiem co robić bardzo prosze o pomoc...:)...na ulotce pisze że dawka podtrzymująca wynosi od 0,5 mg do 4 mg....więc jak się to zwiększa?..ja myślę zrobić tak...rano do 0,25 mg dodać pół tabletki,w południe zostawić jak było czyli też 0,25 mg i pół tabletki...i wieczorem też do 0,25 mg dodac pół tabletki...czy można tak zwiększyć w jednym dniu czy to się jakoś stopniwo robi?...nie mam się jakiego lekarza spytac bardzo prosze o pomoc!:)....

-- 02 maja 2011, 10:08 --

po tyg.brania Zomirenu w dawce około 0.85 mg...metabolizm mi się zwolnił...i już go odstawiam..i chyba leków już nigdy nie wezmę,bo tycie jest dla mnie najgorsze....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

XANAX (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Zomiren)

przez miś wesołek 24 kwi 2011, 19:30
cytrynka84 napisał(a):miś wesołek, to dobrze,ze bierzesz w ostatecznosci(ja tak nie potrafie niestety :( Zazdroszcze zapasow alpry,u mnie braki :(

Nie wiesz nawet ile mnie to kosztuje, ile razy chciałbym wziąć, ale mówię sobie nie. Sam się dziwię swojej silnej woli, w końcu byłem wieloletnim użytkownikiem substancji zakazanych (wniosek może być tylko taki, że alpra im nie dorównuje, bo im nie potrafiłem się oprzeć)
miś wesołek

przez Miss Worldwide 25 kwi 2011, 03:57
miś wesołek,

:lol:
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez lunatic 01 maja 2011, 11:05
Ja brałem w bardzo małych dawkach, 0,25 mg 1 do 2 razy dziennie przez kilka miesięcy, trafiłem do szpitala z lękiem napadowym, okazało się że takie małe dawki doprowadziły do uzależnienia

przez ziabik 01 maja 2011, 11:40
Święte słowa .Ja też jestem uzależniona .Odstawianie to piekło !!!!!!!

przez ewa123 04 maja 2011, 10:02
Biorę Zomiren (0,25) doraźnie....choć ostatnio chyba... częściej niż jeszcze pół roku temu,co kilka dni...myślę,że już się chyba uzależniłam...jak nie wezmę,cała drżę...boję się rozmawiać z ludźmi....zaczynam się nawet jakoś dziwnie bać,jak wychodzę z domu...
Jak to przerwać....?boję się,że wpadnę w to całkowicie....
Jak wygląda leczenie....?napiszcie proszę...E.
Ostatnio edytowano 04 maja 2011, 10:14 przez ewa123, łącznie edytowano 1 raz
ewa123

przez shinobi 04 maja 2011, 10:13
ewa123, miło, że zaczynasz się martwić. Dobry znak. Teraz jestem wolny od benzodiazepiny, ale alprazolam waliłem kiedyś garściami.
Na serca kołatanie, na ból głowy i na sranie. Cukierek dobry na wszystko, ino gdy nie ma go w kieszonce od spodni, lub chociaż w pomieszczeniu obok, jakiś taki niepokój człowieka ogarnia. Łapka jak się po tym ładnie trzęsą, aż strach posłodzić herbatę w towarzystwie.

Jak miałem dobry nastrój, do sniadanka, codziennie o 6.30, pół godziny przed rozpoczęciem pracy strzelałem 1 mg, przy gorszym nastroju ładowałem 1,5 mg, a później sobie dobierałem 0,5 mg co 2-3, przy sprzyjającym wietrze 4 godziny. Do tego % po pracy, butelka wina, Wiśniowa Polska, jakieś browary. Ach, życie...
Na szczęscie z picia wyleczył mnie klonazepam. Z klonazepamu wyleczyłem się sam. Nic mi się już nie trzęsie, a i z ludźmi rozmawia się łatwiej.
Pozdrawiam.
shinobi

przez ewa123 04 maja 2011, 10:30
Dziękuję...za tak szybką odpowiedź...z tymi łapkami,to tez juz tak mam....Zwłaszcza w sklepie,przy kasie,ręce mi się tak trzęsą,że
czasami zdarzyło mi się brać już 0,5,a nawet 1,5....a i tak było mało....jestem przerażona,staram się kontrolować,ale jak długo... jest coraz gorzej...nawet mąz już zauwazył..,że jest coś nie tak...mam 32 lata...
ewa123

przez shinobi 04 maja 2011, 11:15
ewa123, a ja 33. :)
shinobi

przez ewa123 04 maja 2011, 12:14
Czytałam..poprzednie wypowiedzi osób i jestem jeszcze bardziej zdołowana...jeśli mogę wiedzieć....jak to sie stało,że sie w to "błoto" wpakowałeś?
ewa123

przez shinobi 04 maja 2011, 12:22
Możliwe, że przez własną głupotę. Zawsze miałem duży problem z kontaktami i przebywaniem wśród ludzi. Coś jakby fobia społeczna. Łykałem alprazolam dokonując wyboru pomiędzy:
1. łykną tabletkę i będę w znośnym stanie, wytrzymam w pracy.
2. nie łyknę, będę miał lęki, trzęsące się kończyny, nie będą docierały do mnie bodźce z otoczenia itp itd, w efekcie czego stracę robotę.
shinobi

przez Miss Worldwide 04 maja 2011, 16:06
ja juz ponad pol roku nie biore benzo. nigdy sie tak nie meczylam z zoladkiem jak po odstawieniu, pol roku mdlosci i boli brzucha 24h na dobe przerwy ani jednego dnia!!! byly tez inne objawy ale ten mi najbardziej dal po dupie...
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

Sortuj wg