ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

XANAX (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Zomiren)

przez paradoksy 11 kwi 2011, 11:46
brać, jeśli ma Ci pomóc - ale nie dłużej niż 3 mce i nie sięgać po niego, jak Ci się nogi zaczną trząść jak galareta.
może potem nie będzie w ogóle potrzebny?
paradoksy

przez harpik 11 kwi 2011, 11:47
Dori26, przez miesiac się nie uzależnisz. Skoro lekarz Ci przepisał, to bierz.
the only way to final freedom.

przez miś wesołek 11 kwi 2011, 13:07
Zajebisty lek. Mój ulubiony. Na szczęście od paru dni nie muszę go brać. Mimo, że czuję się po nim świetnie, sięgam po niego tylko w ostateczności i nie uzależniłem się. Nadal mam spore zapasy tej substancji. 8)
miś wesołek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sadi31 23 kwi 2011, 00:05
kochani
xanax to vardzo dobry lek na lęki ale DORAŹNIE , można sie od niego szybko uzależnić
to jest benzodiazepina - działa rewelacyjnie ale prosze was niełykajcie go jak ibupromu
tyko wtedy kiedy lęk doprowadza do obłedu

przez miś wesołek 23 kwi 2011, 00:22
sadi31, tak właśnie robię, mam naprawdę spoooory zapas, ale go nie tykam. Ostatnio trochę musiałem, jak mi ataki paniki wróciły, ale na szczęście już nie muszę. :) Gdy dodałem do antydepresantu Ketrel, czuje się naprawdę znakomicie. Przy okazji pozwolę sobie polecić.
miś wesołek

przez cytrynka84 23 kwi 2011, 13:44
miś wesołek, to dobrze,ze bierzesz w ostatecznosci(ja tak nie potrafie niestety :( Zazdroszcze zapasow alpry,u mnie braki :(
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez naranja 23 kwi 2011, 14:38
cytrynka84 napisał(a):miś wesołek, to dobrze,ze bierzesz w ostatecznosci(ja tak nie potrafie niestety :(

Cytrynko, nie chcę Cię straszyć, ale żebyś z takim podejściem nie skończyła tak, jak ja :roll:
Jeśli masz masakryczne lęki codziennie to już lepiej dobrać taki antydepresant działający przeciwlękowo na dłuższą metę, np. jakiś SSRI, aby nie potrzebować brać za często benzo. Bierzesz? Bo to, co się dzieje w razie uzależnienia od benzo to 10x większy koszmar niż same powodu brania benzo. Tak przynajmniej było w moim wypadku, a wcale tak długo nie brałam. Ja się prawie nie przekręciłam na tamten świat, dostałam m.in. ataków padaczki. Już pomijając to, że lęki po Xanaxie (tzn. uzależnienia od niego) biły na głowę te wcześniejsze. Do tego ta myśl, że nie ma już nic silniejszego na lęki po-xanaxowe. Brrr.

przez Michał 1972 23 kwi 2011, 15:27
sadi31 napisał(a):kochani
xanax to vardzo dobry lek na lęki ale DORAŹNIE , można sie od niego szybko uzależnić
to jest benzodiazepina - działa rewelacyjnie ale prosze was niełykajcie go jak ibupromu
tyko wtedy kiedy lęk doprowadza do obłedu

U mnie jest tak, że samo posiadanie tego specyfiku wprawia mnie w dobry nastrój i daje mi poczucie bezpieczeństwa. Dlatego też mam zapasik :smile: Ostatnio było tak ,że ostatnie 3 tabletki jakie miałem zostały w samochodzie którym pojechał kierowca. Momentalnie wpadłem w panikę, więc teraz mam w każdym samochodzie i praktycznie w każdych spodniach, kurtce po dwie sztuki. Zaznaczę ,że już nie biorę od dwóch tygodni ani grama, jestem na SSRI i mi pomogło więc nie widzę potrzeby ale wolę go mieć w razie czego.
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

ZOMIREN (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Xanax)

przez Ritka7x 24 kwi 2011, 10:48
wczoraj wzięłam jedną tabletkę Zomirenu 0,25mg..pomogło mi trochę..a dziś już nie wzięłam bo nie chce się w to wciągnąć..ale i tak czuje lęk,ale muszę wytrzymać...a czy po odstawieniu nawet 1 tabletki branej doraźnie Zomirenu może być zwiększone napięcie?..

przez linka 24 kwi 2011, 10:54
Nie.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ritka7x 24 kwi 2011, 10:59
bo może mi się tak wydaje..bo jak wczoraj mi się polepszyło i po odstawieniu znów ten sam lęk powrócił co przedtem to siłą rzeczy wydaje się on większy..

przez linka 24 kwi 2011, 11:24
No tak, ale po jednej tabletce 0.25 czy 0,5 to organizm nie jest w stanie w żaden sposób się uzależnić.....
A próbowałaś jakichś leków ziołowych na uspokojenie??
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez khali 24 kwi 2011, 11:33
biorę 0,5 zomirenu przed snem już jakieś dwa miechy , czy po takim czasie z taką dawką można mówić o uzależnieniu?
who owns my heart?

przez Dori26 24 kwi 2011, 11:34
ja biore zomiren sr juz 6 dzien i powiem ze nieczuje poprawy wrecz na odwrot,mysle by brac go doraznie tylko w wyjatkowych sytuacjach,hmm czy po 6 dniach brania moge miec objaw oddstawienny jak dzis niewezme?? :zonk:

Sortuj wg