ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

XANAX (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Zomiren)

przez linka 17 mar 2011, 11:35
zaqzax, tobie już chyba "rąbnęło po kablach" :roll: chcesz przyćpać to popytaj a hyperrealu.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Zenonek 17 mar 2011, 16:55
zaqzax,

Probowales kiedys inne benzo ? Valium dobrze podnosi nastroj i zoobojetnia, podobnie dziala Rudotel.

Daj se spokoj z kombinowaniem^^ lepiej wziac juz 0,75-1 mg lub dodac drugie benzo.

przez miś wesołek 17 mar 2011, 16:58
A to zaqzax nie żartował sobie z tym dawaniem afobamu po kablach? :D
miś wesołek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zaqzax 17 mar 2011, 18:05
chodzilo mi o to by jakoś wzmocnic dzialanie malych dawek tak by sie nie uzaleznic,
wczoraj skusilem sie i wzialem 0,75mg i poczulem sie doskonale, ale to za duzo i szybko sie w to wwale, bo
dawki rzedu 0,25mg nie pomagaja mi juz zbyt dobrze, minimum 0,5mg.
poprostu tracę już cierpliwość do siebie i chce się czuć w 100% dobrze.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez Zenonek 17 mar 2011, 18:10
zaqzax,

Mozesz brac zamiennie z innym benzo, ponoc w ten sposob redukuje sie uzaleznienie, tak mowi Rafq, ze tak jest u niego.

Sproboj Relanium, Rudotel czy Oksazepam...

No i masz do sprobowania jeszcze np Gabitril (selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego GABA !! ) , Fluo , Paro, Nefadazone...i wiele innych.

przez abrakadabra xx 17 mar 2011, 18:12
Na mnie xanax juz nie dziala, nie czuje ukojenia przy 10mg dziennie, po odstawieniu drugow i od 5 m-cy alkoholu mam silne objawy odstawienne, ciezko mi wytrzymac bez picia czuje straszne rozdraznienie stres lek przez co zwiekszylem dawke xx, w sumie to jest zastapienie jednego nalogu innym nawet nie do konca zastapienie bo xx bralem podczas picia tylko ze teraz znacznie wiecej. Czulem namiastke szczescia jak udalo mi sie wytrzymac 3 m-ce bez alkoholu, zaczynam nowe zycie inne lepsze jeszcze tylko leki odstawie i wszystko sie ulozy- tak sobie myslalem, teraz nie pije i wcale nie jest lepiej niz poprzednio juz nie moge wytrzymac tego napiecia i nie mam sily juz walczyc mysle o najgorszym, jak ja mam teraz jeszcze odstawic leki aha szlugi rzucilem jeszcze jak pojde na odwyk to dostane pierdolca, nie wiem co mam zrobic, nie bede pisal jaka dawke xx musze wziac na raz zeby sie dobrze poczuc bo nie uwierzycie, z reszta nie ma to znaczenia jak to sie skonczy, byc moze inni wyciagna wnioski jak niebezpieczne moga byc uzywki, w moim przypadku drugi ktore zapoczatkowaly ta lawine kolejnych nalogow
abrakadabra xx

przez zaqzax 17 mar 2011, 18:23
abrakadabra xx napisał(a):Na mnie xanax juz nie dziala, nie czuje ukojenia przy 10mg dziennie, po odstawieniu drugow i od 5 m-cy alkoholu mam silne objawy odstawienne, ciezko mi wytrzymac bez picia czuje straszne rozdraznienie stres lek przez co zwiekszylem dawke xx, w sumie to jest zastapienie jednego nalogu innym nawet nie do konca zastapienie bo xx bralem podczas picia tylko ze teraz znacznie wiecej. Czulem namiastke szczescia jak udalo mi sie wytrzymac 3 m-ce bez alkoholu, zaczynam nowe zycie inne lepsze jeszcze tylko leki odstawie i wszystko sie ulozy- tak sobie myslalem, teraz nie pije i wcale nie jest lepiej niz poprzednio juz nie moge wytrzymac tego napiecia i nie mam sily juz walczyc mysle o najgorszym, jak ja mam teraz jeszcze odstawic leki aha szlugi rzucilem jeszcze jak pojde na odwyk to dostane pierdolca, nie wiem co mam zrobic, nie bede pisal jaka dawke xx musze wziac na raz zeby sie dobrze poczuc bo nie uwierzycie, z reszta nie ma to znaczenia jak to sie skonczy, byc moze inni wyciagna wnioski jak niebezpieczne moga byc uzywki, w moim przypadku drugi ktore zapoczatkowaly ta lawine kolejnych nalogow

ja pier*** wspolczuje :/ ale ja jakbym doszedł do 2mg dziennie to juz bym spanikowal i poszedl na detoks jesli nie moglbym odstawic sam.

-- Cz mar 17, 2011 6:25 pm --

Zenonek napisał(a):zaqzax,

No i masz do sprobowania jeszcze np Gabitril (selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego GABA !! ) , Fluo , Paro, Nefadazone...i wiele innych.

przeciez wiesz ze te gowienka nie zahamuja objawow, fluo brałem, paro tez, nefazodonu nikt mi nie da.
a ten Gabitril to podobno o dupe potluc podobnie jak Gabapentyne czy Pregabaline - jedynie miesnie rozluzniaja i symuluja przymułkę.
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez abrakadabra xx 17 mar 2011, 19:19
Pseudo lekarze ktorzy przepisuja niebezpieczne leki jak cukierki zdajac sobie sprawe z zagrozenia nie roznia sie zbytnio od tych ktorzy sprzedaja drugi dzieciom a takich skur...synow jest pelno, jeden pacjent 100 zl i w karman i taki skurwiel sobie nic z tego nie robi
abrakadabra xx

przez zaqzax 18 mar 2011, 02:11
mi dawka 200mg przestała wystarczac, dlatego biore az tyle, ale zamierzam zejsc do 250mg za 2 tygodnie, bo zacznie mnie mulić.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez Michał 1972 19 mar 2011, 14:45
Przedwczoraj dałem radę cały dzień bez i nie było najgorzej, wczoraj wytrzymałem do 16 ale w ciągu chwili poczułem się tak źle ,że musiałem się poratować 0,5mg, dzisiaj rano nie mogłem się zwlec z łóżka i żeby w ogóle zacząć funkcjonować znowu 0,5mg i podejrzewam ,że do końca dnia nie wystarczy. Może powinienem przez jakiś czas brać regularnie dwa razy dziennie a później, np. po dwóch tygodniach zacząć ograniczać? Umówiłem się na psychoterapię ale pierwsza sesja dopiero za miesiąc, więc nie wiem jak będzie. Od dwóch tygodni biorę Bioxetin 20mg codziennie rano ale mam wrażenie ,że w ogóle nie działa, zupełnie nic po nim nie czuję wręcz wydaje mi się ,że jest jeszcze gorzej.
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

przez harpik 21 mar 2011, 12:53
Witam. Mi w czwartek lekarz zapisał Xanax SR w dawce 0,5 na noc na silne napady lęku. Dodatkowo biorę Andepin raz dziennie od około miesiąca. Chciałam tylko powiedzieć, że Xanax działa na mnie super. Tzn. mogę w końcu normalnie zasnąć bez lęku, który sprawiał, że nie spałam prawie do rana i w ciągu dnia lęki też nie są już takie silne. Ale właśnie w ciągu dnia wciąż miewam ostre napady, na które ten cały lek nic nie pomaga - nie wiem, dlaczego... czy to może być wina zbyt małej dawki? Mam brać codziennie, jeśli to ma znaczenie, a za miesiąc wizyta i wtedy zobaczymy, co dalej.

Mam jeszcze pytanie odnośnie działania tego leku. Czy może on pomagać na nadmierną emocjonalność? Mam z tym straszny problem, chłopak czasami zarzuca mi, że histeryzuję, płaczę bez powodu (albo malutki powód wystarczy), czasami mam nawet napady agresji. Na razie nie zaobserwowałam działania Xanaxu na takie coś, dlatego pytam. Ale w sumie biorę go dopiero od czwartku, więc nie miałam jeszcze możliwości tego zauważyć. Wie ktoś może?
the only way to final freedom.

przez chojrakowa 21 mar 2011, 13:09
harpik, nie kombinuj z xanaxem. Mam podobne problemy do Twoich i mało nie wylądowałam na odwyku jak się zaczęłam co i rusz ratować tym lekiem :roll:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez harpik 21 mar 2011, 16:54
chojrakowa, ja nic sama nie zamierzam kombinować. Pytałam bardziej z ciekawości, bo jeśli miałabym zmieniać dawkę xanaxu na większą, to tylko pod nadzorem lekarza. Naczytałam się dużo o uzależnieniach od benzo i się nieco wystraszyłam. Ale nie na tyle, żeby w ogóle tego nie brać skoro lekarz mi zapisał, bo naprawdę pomaga mi żyć.
Zresztą mam SR, więc nie biorę go od przypadku, tylko co wieczór, przed snem. Niby ma działać cały kolejny dzień, ale ataki w ciągu dnia jakoś nadal się pojawiają...
the only way to final freedom.

przez Michał 1972 21 mar 2011, 18:31
Fajnie kogoś pouczać o niekombinowaniu z Xanaxem. W takim bądź razie jak żyć ? Jeśli podstawowy lek jeszcze nie zaczął działać, a normalnie nie potrafię wyjść z domu ? Mam siedzieć w pokoju i zacząć się modlić o rychłą śmierć?
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Sortuj wg