ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez laura 76 28 sie 2006, 18:59
dzięki za mile slowa .Ben nie przejmuj się mi odstawienie xanaxu zajelo rok.Sam do tego dojrzejesz że nie potrzebujesz tego lekui mozesz bez tego zyc .Atrucha ma rację ze lekarz przepisuje to bez problemu mi nawet nie raczyl powiedziec że tak bardzo cięzko będzie odstawic .Napewno tego leku już nie wezmę .To dzięki wam i waszym wypowiedziom lżej mni bylo roztać się z tym lekiem buziaczki dla wszystkich

[ Dodano: Pon Sie 28, 2006 7:01 pm ]
chciałam dodać że moim zamiennikim xanaxu byla doxepina 25 mg

przez Ben 28 sie 2006, 20:17
laura 76 napisał(a):Ben nie przejmuj się mi odstawienie xanaxu zajelo rok.

U mnie to juz trwa 17 m-cy, samo redukowanie dawek trwalo 7 m-cy, odstawialem na wlasna reke bez pomocy lekarza i bez zadnych zamienikow :?

Od lekarzy u ktorych bylem "panstwowo" i prywatnie moglem uzyskac tylko recepte na inne BNZ - zero informacji, pomocy lub porady jak sobie z tym problemem dac rade - zmowa milczenia. Gdyby nie strona z publikacja Pani Profesor Heather Ashton pewnie byl bym teraz nie na 1mg alprazolamu ale na 2mg a moze 3mg :twisted:
pozdrawiam
Ben.
Ben

przez laura 76 29 sie 2006, 15:44
ja tego leku bralam 3 mg .To bardzo duza dawka .Brałam go 2 lata rok intensywnie a rok odstawiania jak widzisz udało mni sie uda się i tobie badz dobrej mysli i nic na siłe pozdro

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ben 29 sie 2006, 15:59
MOJE WIEKIE GRATULACJE :!: :!: :!:

Moge powiedziec ze mi sie juz udalo :P te objawy jakie mam teraz juz mozna zniesc a momentami o nich juz zapomniec :smile:
pozdrawiam
Ben.
Ben

przez atrucha 29 sie 2006, 17:51
Ben napisał(a):U mnie to juz trwa 17 m-cy

:shock: Fajne rekordy ;) Ale chyba nie pozwoliłabym sobie na taki "komfort".. Już sam czas redukcji dawek przekracza mocno czas wystarczający do uzależnienia się od Xanaxu.. :? Hm.. Mam mieszane odczucia..
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Ben 30 sie 2006, 07:50
atrucha napisał(a):Ale chyba nie pozwoliłabym sobie na taki "komfort"..

Myslisz ze ja szaleje z radosci :evil: na to ze organizm tak reaguje nie mam wplywu - no coz, nie kazdy moze byc piekny, zdrowy, bogaty i mlody :( ktos tez musi byc przecietny np. taki jak ja ;)
pozdrawiam
Ben.
Ben

przez mm 31 sie 2006, 16:52
Xanax przepisała mi lekarka internistka.ZAnim tak naprawdę zorientowałam się że moje samopoczucie to nerwica i trzeba podejsc do sprawy poważniej.Kilka razy prosiłam o receptę na xanax ponieważ jak ręką odjął mijało moje złe samopoczucie.Niesamowicie szybko uzależnia.Jest problem jak go nagle braknie i z tego też względu nie sięgnę już po niego.
"Marzeniom nie należy stawiać poprzeczki zbyt wysoko"
mm

xanax

przez katia32 08 wrz 2006, 13:54
ja bralam xanax kilka lat.odstawienie było dla mnie koszmarem. nie wiedziałam co sie ze mna dzieje mialam wrazenie ze to sie juz nigdy nie uda objawy sie nasiliły i miałam wrazenie ze wszystko wróciło do punktu wyjsciowego .ale sie udało wiec i tobie napewno sie uda brałam polowke xanaxu o,25 raz dziennie chyba przez rok az sie udalo.byłam wtedy w ciazy i nie potrafilam tego odstawic balam sie ze zaszkodze dziecku ale tak sie nie stalo teraz ma juz prawie 7 lat rozwija sie prawidłowo i jest bardzo zaradna i dobrze sie uczy wiec głowa do góry.teraz mam nawrot choroby juz od roku a 5 lat było ok.byłamu psyhiatry kilka razy ale ani razu nie odwazyłam sie zazyc to co mi zapisali bo boje sie ze bedzie tak ciezko jak wtedy

czy brał ktoś z was AFOBAN???

przez mp 11 wrz 2006, 22:35
proszę o opinie na temat tego leku!!! dzięki z góry!!!
mp

przez limba 12 wrz 2006, 07:00
bralismy,i było o tym w paru postach,poszukaj!!
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

sorki!

przez mp 12 wrz 2006, 22:37
wybacz, jestem nowa, nie wszystko jeszcze przepatrzyłam :oops:
mp

przez Wera 13 wrz 2006, 09:01
Super lek prawie natychmiast uspakaja, brałam go ale krótko. Uważaj na ten lek, bo jest uzalezniający, pozdr

Afobam

przez Magnolia 23 wrz 2006, 23:33
Dostałam afobam doraźnie w razie dużego stresu.W poniedziałek mam egzamin na studia-już wariuje z nerwów.Czy jak wezme jutro i w poniedziałek to sie uzależnie?Później juz raczej nie bede brac,tak tylko chwilowo.I czy bede miec zespół odstawienny?
"Okłamali mnie z nadzieją,że uwierzyłem i przestanę chcieć.Muszę leczyć się na ból i strach.Gdzie jest człowiek,który z siebie sam pokaże mi jak...." (Coma-Leszek Żukowski)

Sortuj wg