ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
143
84%

Nie
16
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 171

Re: Afobam

przez Wujek_Dobra_Rada 14 gru 2010, 00:22
Z tym, że benzo nie leczą- to i tak i nie. Załóżmy, że odstawienie po 2 latach brania, trwa około miesiąc. Bilans: 23 miesiące normalnego funkcjonowania (np braku lęków), miesiąc zdychania. Czy było warto? Myślę, że tak...
Wujek_Dobra_Rada

przez Ag_a 14 gru 2010, 00:35
Proponuję poczytać w internecie,co robią benzodiazepiny z mózgu.Sieczkę.Wiem,bo sama brałam.To "normalne" funkcjonowanie,to czekanie od jednej dawki do drugiej.Czasem zwiększanie.Wiem również,że z mojego organizmu wydalane są takie ilości tego g...,że normalnie JEDZIE.Wyszłam z tego raz.Wyjdę i drugi.Mam nadzieję,ze trzeciego nie będzie.A po odstawieniu potrafiłam NORMALNIE żyć przez kilka lat.I warto było zdychać przez 3 miesiące.
Ag_a

przez Misiek_NL 14 gru 2010, 00:37
Ja nie biorę afobamu już 10 dzień... odstawiłem od razu ale brałem małądawkę bo 0,5 mg dziennie przez około 2 miesiące... Ale wcześniej doraźnie przez 1,5 roku.
Misiek_NL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ag_a 14 gru 2010, 00:49
I jak się czujesz po odstawieniu? Mnie jest strasznie trudno.Afobam brałam około pół roku w maksymalnej dawce 0,75 mg.Wcześniej nie brałam żadnych leków przeciwlękowych około 6 lat.Ale uzależnienie bardzo szybko wróciło.Teraz wiem,że nie wolno mi wziąć pod żadnym pozorem,nigdy więcej, ani jednej tabletki benzo.Wierzę,że dam radę.
Ag_a

przez RafQ 14 gru 2010, 02:47
Ag_a napisał(a):Proponuję poczytać w internecie,co robią benzodiazepiny z mózgu.Sieczkę.Wiem,bo sama brałam.To "normalne" funkcjonowanie,to czekanie od jednej dawki do drugiej.Czasem zwiększanie.Wiem również,że z mojego organizmu wydalane są takie ilości tego g...,że normalnie JEDZIE.Wyszłam z tego raz.Wyjdę i drugi.Mam nadzieję,ze trzeciego nie będzie.A po odstawieniu potrafiłam NORMALNIE żyć przez kilka lat.I warto było zdychać przez 3 miesiące.

Po pierwsze nie muszę czytać,bo znam te teksty na pamięć.Po drugie - sieczke z mózgu to zrobiła u mnie choroba a nie benzodiazepiny.
Po trzecie - mam do wyboru: żyć jak to ujęłaś "od dawki do dawki" czy być dumny z tego,że jestem "czysty",nie brać i zginąć śmiercią samobójczą?

Zgadnijcie co wybieram.
RafQ

przez Wujek_Dobra_Rada 15 gru 2010, 01:27
Ja 5 dzień bez benzo i bez zolpidemu. Jest ok :great:
Wujek_Dobra_Rada

przez cytrynka84 15 gru 2010, 15:32
Wujek_Dobra_Rada, gratulacje!,a moge spytac jakie benzo brales?jakie dawki?i jak dlugo?
Mozesz odpisac na pw,jesli oczywiscie mozesz o tym napisac.
Life is brutal!

Wenlafaxyna 150mg
Mirtazapina 30mg

przez zaqzax 15 gru 2010, 16:01
Powiem wam jedno, mam przyjaciółkę która brała benzo - właśnie Alprazolam a konkretnie Xanax, wiecie ile lat go brała ??!!
15 lat w dawce 0,5mg - co najwyżej raz w tygodniu nie brała bo piła alkohol dla odmiany.
Ma zdiagnozowane Borderline i zaburzenia lękowe, odstawiła 2 tygodnie temu, z dnia na dzień, dała mi znać że 3 dni
się odrobinę męczyła teraz pozostało jej jedynie rozdrażnienie. Odstawiła bo zaszła w ciąże.

Jak to możliwe ?!!!!
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Re: Xanax

przez zaqzax 15 gru 2010, 16:02
Powiem wam jedno, mam przyjaciółkę która brała benzo - właśnie Alprazolam a konkretnie Xanax, wiecie ile lat go brała ??!!
15 lat w dawce 0,5mg - co najwyżej raz w tygodniu nie brała bo piła alkohol dla odmiany.
Ma zdiagnozowane Borderline i zaburzenia lękowe, odstawiła 2 tygodnie temu, z dnia na dzień, dała mi znać że 3 dni
się odrobinę męczyła teraz pozostało jej jedynie rozdrażnienie. Odstawiła bo zaszła w ciąże.

Jak to możliwe ?!!!!
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez zaqzax 15 gru 2010, 16:24
Panna_Modliszka napisał(a):zaqzax, nie wklejamy tych samych postów w kilku miejscach.

to dosyc ciekawa informacja a dotyczy obydwu leków.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez Zenonek 15 gru 2010, 17:01
zaqzax,

Jak tam zdrowie ? Lepiej sie czujesz na obecnym kombo ?

przez zaqzax 15 gru 2010, 18:15
Zenonek napisał(a):zaqzax,

Jak tam zdrowie ? Lepiej sie czujesz na obecnym kombo ?

tutaj odp:
lexapro-t452-1414.html
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez Miss Worldwide 16 gru 2010, 01:37
pffff
bez kometarza.
moze kieliszkiem usnieza, dobry zamiennik. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez RafQ 16 gru 2010, 02:34
Ja nie widze w tym nic nienormalnego.Jak brała zwykły raz dziennie to jest duże prawdopodobieństwo,że nawet nie uzależniła się fizycznie.Ja przez prawie 4 lata zażywałem co 2-gi dzień po 1mg i nie byłem uzależniony.Uzależnienie przyszło dopiero po tym jak zacząłem brać codziennie w kilku dawkach podzielonych.
Jak brała 0.5mg SR to mogła się uzależnić ale to jest na prawdę mikro dawka i dlatego tak szybko odstawiła.
RafQ

Sortuj wg