ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

Re: Afobam

przez kasja 04 lis 2010, 18:55
jezeli bedziesz rozsadnie go zazywac nic Ci nie grozi , ja biorę doraznie od 5 lat i nie jestem od niego uzalezniona, są okresy że biore po około 2 tygodnie , ale pózniej wracam do brania doraznego.

przez rozasujecka 04 lis 2010, 23:21
Witam
Biorę dwa tygodnie Afobam, teraz powoli chcę go odstawiać , miałam najpierw dawkę 2x1 tabl.
Dwa dni temu zmienił mi lekarz, na latoxan , ale niestety mi nie nadaje się ten lek .
Wróciłam do Afobamu, bo jak go nie wzięłam działy się ze mną cuda, poprostu straszny koszmar.
Dziś już zmniejszyłam sama dawkę Afobamu, i powoli chcę go odstawiać może ktoś wie jak to się robi samemu , bo nie mam siły już do lekarzy i chcę wogóle zacząć inaczej leczyć się, napewno nie benzo.

przez Agnieszka_1988 05 lis 2010, 11:36
Czy jest tu taki sam jak ja - obraz nędzy i rozpaczy, ktoś kto źle się czuł po zażyciu Afobamu? Wzięłam go wczoraj (konkretnie 0,25 mg), jak byłam spokojna, następnie dostałam prawie ataku paniki, po około godzinie się uspokoiłam, ale DOSKO też nie było. Raczej lękliwie. Co to ma znaczyć do /cenzura/?

Już jak nawet benzo źle na mnie działa, to chyba pora położyć się do grobu.
Agnieszka_1988

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek_NL 05 lis 2010, 12:17
Agnieszka_1988, 0,25 to jest najmniejsza dawka afobamu jaka jest możliwa... Po prostu się nakręciłaś i z niepokojem czekałas co sie będzie działo mysląc a jeśli to się stanie, a jeśli tamto... Tak było ??
Misiek_NL

przez Agnieszka_1988 05 lis 2010, 12:29
Misiek_NL, możliwe. Może też za dużą nadzieję wiązałam z tym lekiem...
Agnieszka_1988

przez luciana 10 lis 2010, 18:11
biore tego dziata afobama tylko dorywczo np: jedną tabletkę przed dużym wyjściem np wesele, zakupy na święta, egzaminy. W przeciągu roku zjadłam 1,5 opakowania i się uzależniłam. Nawet moja psycholog mi to potwierdziła. Uzależniłam, się bo życie po min wydawało mi się takie proste i piękne fobia społeczna się złagodziła no lux bajka nawet do zatłoczonego autobusu weszłam, cudo ale wiedziałam że on uzależnia (niestety). A teraz boje się z domu wyjść, nie wyjde za żadne skarby z domu bez niego? i co tu zrobić...? Od dziś robię detoks 2 tygodnie a mam takie zawroty głowy i drżenie że szok... Dam rade temu dragowi przecież mnie nie pokona taka mała biała tableteczka jestem większa od niej w końcu :D:P chyba...

przez linka 10 lis 2010, 18:13
luciana, w ciągu roku zjadłaś 1,5 opakowania i masz objawy odstawienne?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Misiek_NL 10 lis 2010, 18:14
luciana, Dasz rade... :great: :great: :great:

Ja w ciągu roku zjadłem 12 opakowań :mrgreen:
Misiek_NL

Re: Xanax

przez shadow_no 10 lis 2010, 20:09
Orientujecie się po jakim czasie Xanax jest wypłukiwany z organizmu? Chodzi mi o Xanax SR czyli ten o przedłużonym uwalnianiu.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez zaqzax 10 lis 2010, 21:30
shadow_no napisał(a):Orientujecie się po jakim czasie Xanax jest wypłukiwany z organizmu? Chodzi mi o Xanax SR czyli ten o przedłużonym uwalnianiu.

4 tygodnie.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez marciatka 14 lis 2010, 21:10
Pytanie do kobietek- czy xanax miesza w cyklu miesiączkowym? Na przykład przyśpiesza okres, przedłuża pms i inne takie zamieszania? Któraś z Was czegoś takiego doświadczyła?

Biorę bardzo małe dawki i to od niedawna, lek działa bardzo dobrze, ale mój organizm chyba się przyzwyczaił do dużych dawek adrenaliny przez wiele lat i obawiam się zaburzeń cyklu.

przez Miss Worldwide 15 lis 2010, 01:16
chyba nie pozostaje nic innego niz poczekac i sie przekonac bo 1000 kobietom moze lek nic nie namieszac w cyklu a tobie tak.... prawdopodobienstwo jest bardzo male zeby xanax cos namieszal jezeli mialas regularne cykle ale 100% nie da nawet dobry lekarz specjalista.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez Agnieszka_1988 15 lis 2010, 01:19
marciatka napisał(a):Pytanie do kobietek- czy xanax miesza w cyklu miesiączkowym? Na przykład przyśpiesza okres, przedłuża pms i inne takie zamieszania? Któraś z Was czegoś takiego doświadczyła?

Biorę bardzo małe dawki i to od niedawna, lek działa bardzo dobrze, ale mój organizm chyba się przyzwyczaił do dużych dawek adrenaliny przez wiele lat i obawiam się zaburzeń cyklu.

Po Afobamie @ przyszła do mnie tydzień wcześniej... Chociaż głowy nie dam uciąć, że to od tego.
Agnieszka_1988

przez Jednakowoż 16 lis 2010, 18:00
Postaram się streścić - nie śpię od 58 godzin. Problemy ze snem mam od trzech tygodni, poczatkowo bralem nieuzywany wczesniej Lerivon i Chlorprothixen, ale się skończyły, więc przez tydzień usypiałem się Xanaxem 4 mg, usiłując się w międzyczasie dostać do lekarza.

I meritum - nie wytrzymuję już fizycznie. Ciężko mi oddychać, mam mdłości, ręce mi się trzęsą, głowa mnie boli - ale świadomośc jest niezachwiana. Cały czas.

Chciałem iść na pogotowie, ale wcześniej poradziłem się znajomej pielęgniarki, która powiedziała, że... nic mi nie zrobią. Że to moja wina i Xanaxu i muszę po prostu czekać...

Umówiłem się prywatnie do psychiatry na jutro na 18.

I... To wszystko? Czekać? To naprawdę wina Xanaxu? Jezu, jeśli tak, benzo powinny być na różowe recepty...

Sortuj wg