ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

Re: Xanax

przez chojrakowa 09 wrz 2010, 12:16
Ja mimo 2mg miałam dzisiaj (i nadal mam pozostałości) TAAAAAAAKI WIEEEELKI napad lęków, połączony z histerią i elementami psychotycznymi. Mam dość, rzygać mi się chce, a psychiatra powiedziała, że, cóż, zdarza się, poradź sobie jakoś.
Nie wiedziałam jaki jest dzień tygodnia, godzina, data, świat skurczył mi się do przestrzeni 1x1m. Rzygać mi się k urwa chce na to, ile się można szarpać?
I TAK /cenzura/ BIORE XANAX I CO Z TEGO MAM? Gówno... :cry: :-|
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Re: Zomiren

przez BladzacyAniolek 10 wrz 2010, 08:36
Witam, ja przyjmuję Zomiren i Parogen. Będąc u psychiatry wprost mi powiedział, że Zomiren uzależnia, trochę się tego boję.
Moje pytanie, bo połknięciu pierwszej tabletki, po jakim czasie Zomiren zaczyna działać?
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 10:29
Zomiren działa od razu. Jeśli nie czujesz żadnego efektu, to sobie daruj. Jeśli weźmiesz na pusty żołądek to powinien dzialać do 15 minut, na pełny - do 30 minut. I nie bierz go dłużej niż kilka dni pod rząd, bo odstawienie jest naprawdę paskudne. U mnie wystarczyło branie przez 7 dni, żeby czuć delikatne efekty odstawienne. Branie z 3 razy na tydzień nie powinno uzależnić.
Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez BladzacyAniolek 10 wrz 2010, 11:08
Zomiren biorę dopiero od wczoraj, efekt był, tylko nie mogłam uwierzyć, że to tak szybko działa, dlatego zapytałam.
Przed snem zawsze miewam lęki, co powoduje u mnie trudności ze snem, z tego powodu zasypiam zawsze gdzieś koło 3, 4 nad ranem. Wczoraj koło 21 zażyłam pierwszy raz Zomiren, po kilkunastu minutach nagle się zamuliłam, siedziałam i normalnie zasypiałam, totalne uspokojenie, zero myśli, o 22 już spałam jak nigdy. Ale koło 3 się przebudziłam, to już był koszmar, później co chwile się budziłam, tak do 8.
A psychiatra kazał brać codziennie zawsze przed snem.
F34.1, F43.2, F60.3

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 11:27
Uważaj z tym braniem codziennie. Najpiej max. co 2 dzień. Niestety wiem to z doświadczenia...
Wujek_Dobra_Rada

Re: Afobam

przez MOCca 11 wrz 2010, 12:45
Cze...otóż mam pytanko, czy przyjmowanie afobamu 1-1-2 (dawkę w południe mogę pominąć) wpływa jakoś na nastrój, niby wzięłam wczoraj dwa wieczorem i czuję sie trochę zmulona nie chcę brać tego tyle....no i jeszcze jedno, czy te dwie tabletki wieczorem można brać w odstępstwie godziny, np., jak sen nie załapie to łykam drugą?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Wujek_Dobra_Rada 11 wrz 2010, 12:47
Jaka dawka?
Wujek_Dobra_Rada

przez BladzacyAniolek 11 wrz 2010, 12:52
A czy wam po wzięciu Zomirenu też tak strasznie chce się spać?
F34.1, F43.2, F60.3

przez MOCca 11 wrz 2010, 12:53
0,25 mg ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Wujek_Dobra_Rada 11 wrz 2010, 12:56
Ja zaczynałem od podobnego zestawu. Nie polecam dłużej brać niż do 2 tygodni. Pewnie, że możesz nie brać. Im mniej weźmiesz tym lepiej dla Ciebie;) Chyba , że masz sytłacje ''podbramkową''. ;)
Wujek_Dobra_Rada

przez MOCca 11 wrz 2010, 13:02
Krwiopij, troszkę tak, tylko że głowa dziś coś ciężka. Jak wzięłam pierwszą to miałam atak śmiechu jak drugą to po pewnym czasie hmmm dziwne uczucie coś jakby lęk, szybsze bicie serca, straszne zamulenie, ale zasnęłam, dziwne.
Wujek_Dobra_Rada, jak to kiedyś jeden z polityków powiedział, nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz. :lol:

przez Misiek_NL 11 wrz 2010, 13:05
Ja biore 0,5 rano i wieczorem jak źle się czuję
Misiek_NL

przez MOCca 11 wrz 2010, 13:12
Krwiopij, tak lerivon przechodziłam, trittico też...z czego ten drugi ok rok czasu brałam, w poniedziałek mam psychiatrę zobaczymy co ten przepisze, każdy lekarz ma swoje miksy. :?

przez Zenonek 11 wrz 2010, 13:24
MOCca,

Jak Afobam kiepsko dziala to moze sproboj Xanax, niby to samo, ale jak widac po opiniach uzytkownikow Xanax dziala znacznie lepiej od Afobamu...

Co do wlasciwego leczenia- rzeczywiscie Valdoxan niezle reguluje sen albo Seroxat czy Fevarin tez moga byc bdb.

Pogadaj z lekarzem.

Sortuj wg