ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

Re: Xanax

przez mikamika 01 sie 2010, 21:15
L:) napisał(a):mam przepisane by ostatni listek brać po pół tabletki, ale to cholerstwo ciężko się dzieli ; /
Zwiększam Parogen i schodzę z Xanaxu na dobre, próbowałem przed kilkunastoma minutami i mi się rozkruszyła na 3 części, więc wkurzyłem się i zjadłem wszystko :P Do tego przepiłem to ciepłą herbatą i czuję się teraz co najmniej dziwnie, w sumie nie przeszkadza mi to, bo skutki uboczne Parogenu nie odczuwam, ale cholerstwo działa po 5 minutach, wcześniej co najmniej 20 minut musiałem poczekać :o
Taki luz, wiecie ; )
Tylko oczy mi się strasznie kleić zaczęły...

Właśnie się dowiedziałem że ponoć nie można dzielić, no ale nie wiem co teraz mam zrobić, psychiatra zapisał że dzielić ; / Mógłby ktoś pomóc ?

a jaki masz xanax? zwykły? To chyba nie ma problemu z dzieleniem nawet w ulotce jest "instrukcja" jak dzielić.
mikamika

przez L:) 01 sie 2010, 21:32
mikamika napisał(a):
L:) napisał(a):mam przepisane by ostatni listek brać po pół tabletki, ale to cholerstwo ciężko się dzieli ; /
Zwiększam Parogen i schodzę z Xanaxu na dobre, próbowałem przed kilkunastoma minutami i mi się rozkruszyła na 3 części, więc wkurzyłem się i zjadłem wszystko :P Do tego przepiłem to ciepłą herbatą i czuję się teraz co najmniej dziwnie, w sumie nie przeszkadza mi to, bo skutki uboczne Parogenu nie odczuwam, ale cholerstwo działa po 5 minutach, wcześniej co najmniej 20 minut musiałem poczekać :o
Taki luz, wiecie ; )
Tylko oczy mi się strasznie kleić zaczęły...

Właśnie się dowiedziałem że ponoć nie można dzielić, no ale nie wiem co teraz mam zrobić, psychiatra zapisał że dzielić ; / Mógłby ktoś pomóc ?

a jaki masz xanax? zwykły? To chyba nie ma problemu z dzieleniem nawet w ulotce jest "instrukcja" jak dzielić.

SR.

Generalnie wczoraj zaliczyłem odlot z dwoma wkręceniami :
1) wkręciłem sobie że się uduszę we śnie, bo nerwy odpowiedzialne za oddychanie nie będą działać,
2) wkręciłem sobie że jest (cytuje) "zajebi*cie" , i mimo powyższego lęku tak się czułem ; p

Ale teraz już wiem że dzielić nie wolno i tego nie zrobię znowu ; )
L:)

XANAX

przez toska 05 sie 2010, 20:26
Mam pytanie-wiem jest ulotka,ale bardziej chciałabym dostać informację od Was.Czy faktycznie mozna xanax brać tylko przez jakiś czas a póżniej jest lepiej i nie trzeba???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: XANAX

przez L:) 05 sie 2010, 22:01
toska napisał(a):Mam pytanie-wiem jest ulotka,ale bardziej chciałabym dostać informację od Was.Czy faktycznie mozna xanax brać tylko przez jakiś czas a póżniej jest lepiej i nie trzeba???

Mnie po miesiącu zaczęła ta substancja sama denerwować i cieszę się że już ją niedługo odstawiam : )
Jest lepiej, nawet sporo, przynajmniej u mnie, na pewno sam się uspokoiłem i poukładałem myśli - to chyba największa zaleta, parę wkręt sobie wybiłem i teraz nie pozwalam na nowo wejść mi do głowy i znowu tworzyć błędne koło :P

przez toska 06 sie 2010, 09:48
czyli jak się odstawi to i tak człowiekowi jest lepiej?czy wraca się do poprzednich lęków?ja kiedys brałam dużo leków i po prostu teraz chcę ten brac jak najkrócej ,tylko nie wiem czy taka kuracja na miesiąc czy tam dwa coś pomoże

przez L:) 06 sie 2010, 10:48
toska napisał(a):czyli jak się odstawi to i tak człowiekowi jest lepiej?czy wraca się do poprzednich lęków?ja kiedys brałam dużo leków i po prostu teraz chcę ten brac jak najkrócej ,tylko nie wiem czy taka kuracja na miesiąc czy tam dwa coś pomoże

w moim przypadku biorąc w tej chwili 1/2 tabletki wieczorem (zaczynałem od 2ch) jest lepiej, właściwie czuję się dobrze i biorę dla złagodzenia zwiększania dawki ParoGenu. Lęków w tej chwili od dłuższego czasu nie mam z wyjątkiem tych kardiofobicznych, ale i tutaj jest duży postęp : )

przez toska 06 sie 2010, 10:50
mi zapisała neurolog bardzo małą dawkę pół 0,25mg raz dziennie ,nawet nie wiem czy zadziałą ale też nie chcę w siebie pakować full

przez Shadowmere 06 sie 2010, 10:54
Xanax nie leczy.Wszystkie leki z grupy benzodiazepin majá dzialanie dorazne,wytlumiajáce objawy-do tego sá to tzw. depresanty-co oznaczaze mogá nasilac i wywolywac depresjé.
Shadowmere

przez toska 06 sie 2010, 10:57
ona mi to na uspokojenie przepisała.ogólnie to nie chcę leków brać bo kiedys byłam od nich uzalezniona ale jednak chyba musze :(

przez Shadowmere 06 sie 2010, 10:59
toska, ja teæ bylam uzaleæniona,wlasnie od xanaxu czy afobamu-na szczéßcie bardzo krótko,ale odstawianie to bolesna sprawa.Jakis antydepresant dlugofalowo dostalas?
Shadowmere

przez toska 06 sie 2010, 11:11
nie bo nie mam depresji-już się z niej lata temu wyleczyłam.Mam mega bóle głowy na tle nerwowym i nerwice chyba i natręctwa i dlatego mi to przepisała.Tak mówi.Na szczęście małą dawkę

przez Shadowmere 06 sie 2010, 11:15
nerwice dlugofalowo teæ sié leczy antydepresantami/i/lub/ terapia.Xanaxem to sié nie wyleczysz niestety..
Shadowmere

przez toska 06 sie 2010, 11:31
:(

przez Shadowmere 06 sie 2010, 11:34
toska, nie smutaj Mysza,tylko umów sié do psychiatry,neurolog to wcale nie jest alfa i omega jesli chodzi o leczenie zaburzen nerwicowych.Na razie jedz ten xanax,tylko uwazaj-ja np mam sklonnosci do uzaleznien i byl okres,ze lykalam go jak cukierki,kilka razy dziennie.Nie dopusc do tego i pomysl o dlugofalowym leczeniu.
Shadowmere

Sortuj wg