ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

Re: Afobam

przez Magdaa 14 maja 2010, 20:52
bartix3 napisał(a):Tylko nie bierzcie Afobamu regularnie dłużej niż 3 tygodnie, bo was Cholera weźmie jak będziecie mieli odstawić. Będzie dużo gorzej niż przed rozpoczęciem brania, dużo gorzej...

W każdej ulotce benzo jest wyrażnie zaznaczone, że można jeść je bezpiecznie do 8 tygodni.
I to fakt. Poza tym każdy organizm jest inny. Np ja jadłam dwa miesiące non stop 2mg dziennie (Xanax i Clonazepam, aby się SSRI wkręciło) i odstawiłam z dnia na dzień bez żadnych skutków ubocznych. Potem jadłam tylko doraznie (nie będąc na lekach) i teraz po dwóch latach wracam do SSRI i będę jeść 0,5mg SR raz dziennie, a potem ino dorażnie.

Także każdy organizm jest inny, ale nawet wg ulotek jest bezpiecznie przez 8 tygodni, nie 3.
Magdaa

przez Shadowmere 15 maja 2010, 11:26
Hmm...w mojej ulotce jest,że wolno brac tylko 2 tygodnie i to pod ścisłą kontrolą lekarza...
benzo razem z metedonem(lub zamiast niego) podje sie heroinistom na odwyku :D
ja rownież bralam 2 miesiace-uzależnilam sie bardzo.
więc to chyba zależy od konkretnego czlowieka.
Shadowmere

przez Magdaa 15 maja 2010, 11:36
W ulotce Afobamu tak masz napisane? W ulotce Xanaxu i Zomirenu jest 8 tygodni, a to ponoć to samo :shock: Mylę się?

Ale tak, z uzależnieniem to jest całkowicie indywidualna sprawa i nie ma co uogólniać.

[Dodane po edycji:]

A co z Twoim Depralinem? Będziesz brać?
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 15 maja 2010, 12:11
Magda To ladnie jedziesz po bandzie ! Clonazepam i Xanax calkiem przyzwoite kombo.

przez Belt 15 maja 2010, 15:38
Mam dość tego gówna. Mam dosyć wszystkiego... Raz na jakiś czas, rzadko, raz na kilka tygodni korzystam z tzw. szybkich uspokajaczy. Ostatnio się zdenerwowałam bo żeby cokolwiek poczuć musiałam wziąć 20mg nitrazepamu, 3mg alprazolamu , do tego kilka kieliszków wina i wreszcie mi przeszlo. Czy sa jakieś porządne leki na rynku czy wszędzie tylko takie shity ?
Belt

przez RafQ 15 maja 2010, 17:21
Niestety z benzo nic dużo mocniejszego niz alprazolam nie znajdziejsz.Jest lorazepam i clonazepam ale nie działają one jakoś dużo badziej inensywnie niż alprazolam.Są też neuroleptyki które uspokajają ale na mnie np działają średnio.Już nie spomnę o "syndromie zombi" który mogą wywolywać :?
RafQ

przez Belt 15 maja 2010, 20:35
Chyba żartujesz że alprazolam jest najsilniejszy ? Lorazepam też jest do kitu. Zawsze uwielbiałam klony ale nie mam skąd ich teraz zdobyć. A neuroleptyki w mniejszych ilościach nie dają tego co chcę a jak wezmę ich dużo to śpię cały następny dzień albo i tydzień jak raz przedawkowałam - działają z opóźnieniem. A ja chcę coś do maks. 30 min czekania.
Belt

przez Zenonek 15 maja 2010, 20:35
Belt napisał(a):Mam dość tego gówna. Mam dosyć wszystkiego... Raz na jakiś czas, rzadko, raz na kilka tygodni korzystam z tzw. szybkich uspokajaczy. Ostatnio się zdenerwowałam bo żeby cokolwiek poczuć musiałam wziąć 20mg nitrazepamu, 3mg alprazolamu , do tego kilka kieliszków wina i wreszcie mi przeszlo. Czy sa jakieś porządne leki na rynku czy wszędzie tylko takie shity ?

Alprozolam to bardzo mocny lek. Dziwne, ze slabo na to reagujesz. Czyzbys naduzywal tych lekow od dawna ?

Mocniejsze sa barbiturany i niektore neuroleptyki.

Oraz klonazepam. Ale Alprozolam to tez super mocny lek.

Magdaa Za co dostalas bana ?

przez Magdaa 15 maja 2010, 20:40
Zenonek napisał(a): Magdaa Za co dostalas bana ?

Kiedy? :shock:

Wg mnie clonazepam silniej działa niż alprazolam- ale to na mnie.

p.s. Jeśli faktycznie używasz uspokajaczy raz na kilka tygodni to nie wierzę że musisz zjeść min. 3mg alprazolamu żeby Cię uspokoiło. Nie wierzę.
A poza tym lepiej tego nie łączyć z alkoholem.
Ostatnio edytowano 15 maja 2010, 20:44 przez Magdaa, łącznie edytowano 1 raz
Magdaa

przez Zenonek 15 maja 2010, 20:43
No ostatnio na MagelenaBMW :P ? Ciekawi mnie za sie dostaje bana ?

No ostatnio na MagelenaBMW :P ? Ciekawi mnie za sie dostaje bana ?

przez Magdaa 15 maja 2010, 20:45
[quote="Zenonek"]No ostatnio na MagelenaBMW :P ? Ciekawi mnie za sie dostaje bana ?

Nie dostałam bana. Usunęłam stare konto i założyłam nowe. Jakbym dostała bana to by mnie tu przecież nie było :P
A bana można dostać za obrażanie innych i inne takie pierdy... Nie czytało się regulaminu, co? :twisted: ;)
Magdaa

przez Zenonek 15 maja 2010, 20:49
A ja mam niezly ubaw, bo wlasnie znalazlem w lekarstwach prababki cale opakowanie Afobamu spod igly z ulotka :P 0,25 mg.

Waznosc do sierpnia 2010.

Ktos chce :d ? Ale mnie kusi zeby sobie pierdzielnac, bo nigdy tego nie zazywalem ! :P

przez Magdaa 15 maja 2010, 20:57
Nie wiem na co cierpisz, ale jak na nerwicę lękową czy sam lęk napadowy to zostaw sobie na ataki paniki, przyda Ci się.
Magdaa

przez Zenonek 15 maja 2010, 21:01
Mam depre umiarkowana reaktywna. W sumie jak dziala Afobamik ? Znieczula i wycisza tak lajtowo ?

Sortuj wg