BROMAZEPAM (Sedam,Lexotan,Lectopam,Lexilium,Rekotnil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy bromazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
17
81%

Nie
2
10%

Zaszkodził
2
10%

Liczba głosów : 21

SEDAM (Bromazepam-Lexotan)

przez Miss Worldwide 19 cze 2011, 17:17
Angst,

wlasnie tez tak mysle, ze nie da sie rozdzielic tamatu na 3 a ja teraz biore lexotan i potrzebuje sie dowiedziec jak on sie ma do xanaxu i cloranxenu. w temacie xanax i c :great: loranxen kazali mi isc do lexotanu!

Nie moge wrocic do cloranxenu bo wycofali z rynku! poprostu nie ma i tyle. Uwazaja, ze jest o wiele wiecej innych benzodiazepin i ta nie jest potrzebna. No i tak wpedzili mnie w klopoty.
No dobra. skoro 20-40 mg odpowiada 8-16 mg lexotanu to ok. bede lykac 5 kapsulek. a pozniej niech mi da te 6 miligramowe to bede lykac 2-3.
Co do xanaxu to moze jak walnelam 2mg to bylo ok ale tylko pierwszy i drugu dzien. Pozniej musialam brac 5 mg a po tygodniu jak nie wzeilam to nie moglam zasnac 2 dni!!!
Co sie dzieje to ja nie wiem.

PS. na forum przydalby sie jakis psychiatra tak jak na forum o psach nieraz maja weta :)
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez paradoksy 20 cze 2011, 10:15
klaudia, zamiennik cloranxenu to tranxene... jeśli wycofali cloranxen to poszukaj tego drugiego - ta sama substancja czynna
paradoksy

przez cytrynka84 20 cze 2011, 12:32
paradoksy, sęk w tym,ze Kladia mieszka w Hiszpanii i tam calkiem wycofali ten lek,nie dostanie go wiec,ani pod nazwa tranxene,ani cloranxen.Zreszta Klaudia juz o tym nie raaz pisala na forum.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Miss Worldwide 20 cze 2011, 15:11
:/

-- Pn cze 20, 2011 3:19 pm --

u mnie byly takie (cloranxe nazywa sie tu dorken, nie zamiennik tylko taka nazwa dla cloranxenu dokladnie)
DORKEN Comp. 10/150/75 mg
DORKEN Comp. 25/150/75 mg
DORKEN Comp. 5/150/75 mg

znalazlam tez to

TRANXILIUM Cáps. 10 mg
TRANXILIUM Cáps. 15 mg
TRANXILIUM Cáps. 5 mg
TRANXILIUM Comp. recub. 50 mg
TRANXILIUM Polvo y disolv. para sol. iny. 100 mg
TRANXILIUM Polvo y disolv. para sol. iny. 20 mg
TRANXILIUM Polvo y disolv. para sol. iny. 50 mg
TRANXILIUM PEDIATRICO Polvo 2,5 mg

to tranxilium to to samo co cloranxen ale nie wiem czy tego tez nie wycofali. bo przeciez lekarka by mi dala recepte gdyby to mieli w aptekach a jest to to samo praktycznie. zaraz sprawdze w aptekach online czy to maja.

zeby czlowiek musial sam grzebac to juz przesada, lekarz powinni wieziec co jest co.

-- Cz cze 23, 2011 1:05 am --

ok. to juz przechodzi wszystkie normy!!!!!!!!!!!!!
walneam wczoraj 12mg lexotanu- zero uspokojenia a mialam dosc stresujacy dzien i chcialam odetchanc, dowalilam nastepne 6mg czyli razem 18mg i lipa.
nic nie dziala na mnie.
xanax tez nie dziala bo bym musiala codziennie dorzucac 1mg a juz na 5mg nic nie czulam po tygodniu brania wiec tez lipa.

ide do lekarki sie wywiedziec co jest co. moze powinni mi jakies testy zrobic??
przeciez nie bede walic codziennie 10 xanaxow czy 10 lexotanow!!!

kiedys jakos dzialal na mnie cloranxen przez 4 lata bez zbytniego zwiekszania dawki, wiec cos jest ni tak

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg

przez coma 23 cze 2011, 19:04
/cenzura/ mać, bromazepam na mnie nie działa :why: ile ja mam tego wziąć żeby było "dobrze"? :why:
coma

przez Michuj 24 cze 2011, 10:32
Benzo się nie bierze żeby było ''dobrze''. Ma działać przeciwlękowo, rozluźniająco itd... Nie podnosi nastroju i nie takie ma zadanie.
Michuj

przez coma 24 cze 2011, 10:56
Michuj, pisząc "dobrze" miałam na myśli działanie przeciwlękowe i rozluzniające, którego raczej u siebie nie widzę :why: przecież widzisz, że mam ciągłego wkurwa, nie wytrzymam już :pirate: chcę być łagodna jak baranek i tyle :evil: :bezradny:
coma

przez Michuj 24 cze 2011, 11:02
Sedam jest stosunkowo lightowy. Pozostają Ci Clony i Xanax...
Michuj

przez coma 24 cze 2011, 11:25
Michuj, dobra, będę męczyć moją psychiatrę o coś mocniejszego, muszę być łagodna, nie chcę zeby mama widziała te ciągłe spięcia, do tego jeszcze od poniedziałku czeka mnie zmiana antydepresantu, a wtedy to już wszystkich w domu chyba pozabijam :bezradny:

btw mój tata też powinien iść do psychiatry po coś na uspokojenie bo jeszcze trochę i nie wytrzyma :evil: boję się o niego...
coma

przez Michuj 24 cze 2011, 12:42
No nie dziwię się. Przechodzicie naprawdę ciężki okres. Może i warto wspomóc się benzo...
Michuj

przez Miss Worldwide 24 cze 2011, 16:50
coma,
na mnie nie dzialal xanax ani nie dziala lexotan. mysze walic kilka mg okolo5-8mg zeby cos poczuc dzialanie. a lexotanu minimum 15mg. czyli 5 tabletek xanaxu albo 5 lexotanu (bo ma te 3mg kapsulki)
co organizm to organizm. niby lexotan to tez bromazepam a go... cloranxen dzialal wysmienicie i bez zwiekszania dawe codziennie.

Pristiq 100mg

przez Michuj 24 cze 2011, 18:07
klaudia, ale z tego co gdzieś wyczytałem Ty brałaś benzo ileś tam lat, to nie dziwne, że masz taką tolerkę...

-- 24 cze 2011, 17:09 --

coma, Ale wydaje mi się, że masz dosyć rozsądnego lekarza, który zaczyna od lżejszych benzo, najpierw tranxene, później właśnie sedam. Zobaczymy co teraz dostaniesz.
Michuj

przez Miss Worldwide 25 cze 2011, 06:20
Michuj,

no niby tak, ale jakos bralam kilka lat i nie musialam zwiekszac dawek jak szalona- np. xanax to w tydzien doszlam do 5mg wiec zmienilam.
chodzi o to, ze skoro nie zwiekszalam cloranxenu bo dzialal ok, ponad pol roku nie bralam absolutnie zadnych benzo. to czemu akurat teraz tolerka jakas sie wbila? przeciez tolerka nie miala znaczenia przy cloranxenie zbytnio a juz tymbardziej nie powinna miec znaczenia skoro organizm sie oczyscil. dziwne.

dzis w nocy wracajac z roboty siedzila kociaczek na srodku skrzyzowania i musialam go zlapac i zawiesc do weta. byl w oplakanym stanie a ja nie umiem przejsc obojetnie. lapiac go niezle mnie podrapal i pogryzl. zawiozlam do weta nocnego- nie wiadomo czy przezyje bo ciezko oddychal z otwartym pyszczkiem.
do tego musialam po ugyzieniu isc podjeach do szpitala i tam tez swoje odczekac. no bo zarazki, szczpionka na tezca itd itp. wet i szpital jest w miescie a ja mieszkam w miasteczku czyli okolo 15-20km w jedna strone. mam slabosc do zwierzakow a od chlopa dostalam opier... ze sie wbijam w jakies historie z biednymi kotkami czy pieskami. co mam zrobic, ze nie bylam w stanie zostawic go takiego chorego na samym skrzyzowaniu na pewna smierc bo przed autami nie uciekal.
ah wyzalam sie tutaj bo moj chlop nie rozumie tego. :/
wrocilam zarzucilam 5 tapsow i nic (15mg lexotan). siedze sobie na kompie bo przez ta sprawe z kotkiem spac mi sie odechcialo.
teraz dodatek: antybiotyki i cholera wie co tam jeszcze przepisali. nastepna dawka chemii. :/

-- Wt cze 28, 2011 2:54 am --

kotek niestety zdechl nad ranem, czyli przezyl tylko kilka godzin. teraz wizyta u lekarza i ciekawe co dalej. no bo jak zdechl i nie wiadomo co mu bylo......... :?

Pristiq 100mg

LEXOTAN (Bromazepam-Sedam)

przez antek85 09 lip 2011, 10:45
2 miesiące brałem Lexotan 3mg. działanie rewelacyjne ale jak ktoś już napisał w tym temacie "życie od dawki do dawki". Rozmawiałem z psychiatrą na temat uzależnienia. Mówiłem o tym, że czuję uzależnienie i nie chcę tego. Wole mieć większe lęki ale nie uzależniać się od leków!

To przypisała mi przez miesiąc Cloranxen 10mg raz dziennie. Kolejny miesiąc Cloranxen 5mg. Z tego co ostatnio wyczytałem oba leki należą do grupy benzodwuazepin czyli leków, które świetnie radzą sobie z lękiem i najsilniej też uzależniają.

Wczoraj odstawiłem ten Cloranxen na własną ręke. Koniec trucia! Dziś już czuje, że czegoś mi brak. Czuje, że fajnie byłoby wziac. Tak dłużej być nie może. Tym bardziej, że ostatnio deprecha jakich mało. Czuje uzależnienie a nie o to w tym wszystkim chodzi.. ufff

Nie polecam. Omijać te leki szerokim łukiem!

Sortuj wg