BROMAZEPAM (Sedam,Lexotan,Lectopam,Lexilium,Rekotnil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy bromazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
17
81%

Nie
2
10%

Zaszkodził
2
10%

Liczba głosów : 21

BROMAZEPAM (Sedam,Lexotan,Lectopam,Lexilium,Rekotnil)

przez Lady A 18 lis 2005, 19:16
Czy ktoś z was brał kiedys lek o nazwie Sedam? Jak na

was działał? Jak szybko postawił na nogi?

LEXOTAN (Bromazepam-Sedam)

przez Tunia03 20 gru 2005, 00:52
Dzisiaj lekarz rodzinny zapisał mi LEXOTAN,długo

wahałam się czy go zażyć ale zaryzykowałam.Efekt był piorunujący i natychmiastowy,wreszcie poczułam się wolna od lęków i od

złego samopoczucia.Czy ktoś brał ten lek???Boje się uzależnienia.
Tunia

przez Beza 05 sty 2006, 22:16
Ja to uczucie leku znam i wiem że bez leków nie mozna tego opanować. Leki pomagają bo inaczej wydaje sie człowiekowi ze nie wytrzyma nerwowo. Tego nikt nie rozumie kto nia ma nerwicy lekowej. ja od lat jestem na lorafenie. Teraz przepisano mi lexotan jutro go wypróbuję. I powiem tym którzy mieszkają na południu - jak wieje halny to ci którzy mają takie schorzenie fatalnie sie czują dawkę leków wtedy trzeba zwiekszyć bo mozna oszaleć z niepokoju.
Beza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Lexotan

przez beti35 08 lut 2006, 22:45
Hejka!! Bierze ktos ten lek? Psychiatra przepisal mi dzis w dawce 6 mg na nerwice.Piszcie co o nim sadzicie?

przez kinga 08 lut 2006, 23:05
na poczatku cudowny po 2 miesiacach zaczynasz zyc od dawki do dawki a pozniej przestaje dzialac:(( wiec masz 2 miesiace luzu zeby zaczac psychoterapie i sie wyleczyc:))
a po nocy przychodzi dzien, a po burzy spokoj

przez beti35 08 lut 2006, 23:18
Na psychoterapie nie mam czasu narazie.Troche mnie zmartwilo,ale coz.........

przez bibi 08 lut 2006, 23:25
w sumie już pisalismy na ten temat
skorzystaj prosze z opcji "szukaj" na naszym forum :D

poza tym troszkę innych wiadomości

Podawany w małych dawkach Lexotan wybiórczo zmniejsza napięcie i niepokój. W dużych dawkach wykazuje właściwości uspokajające i rozluźnia mięśnie.
Podany doustnie, bromazepam osiąga największe stężenie w osoczu po upływie 1 do 2 godzin. --co znaczy że działa od razu

znalazłam równiez link o bromazepanie--czyli jak go potem odstawic. --moze ci się przydac----prosze ->
http://72.14.207.104/search?q=cache:sMJ ... lr=lang_pl
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez limba 11 kwi 2006, 21:12
hej hej, brałam ten lek przez 1.5 roku .Działał na mnie idealnie,póżniej sama zmniejszałam sobie dawki i tak od całej do ćwiarteczki.Nie miałam problemu z odstawieniem.Nie bój się-- bo to dobry początek nerwicy.Ja 3 lata temu też czytałam instrukcję zanim wzięłam lek do ust, gorzej, ja miałam te objawy, które były napisane na opakowaniu-----teraz przeszłoooooo :D

przez joanka 20 kwi 2006, 13:37
Też mam podobne objawy.Zaczęłam brać asentrę,ale było fatalnie.Teraz dostałam fluanxol,jeszcze nie próbowałam(boję się).Na razie biorę mój ukochany pramolan.Jutro jednak zaryzykuję.Zyczę Ci wytrwałości w walce z chorobą.
joanka

przez deprim 29 kwi 2006, 14:44
ja lexotan mógłbym jeść w owolnych ilościach - na mnie nie ziałał ;)

przez anies28 29 kwi 2006, 18:40
nie wiem jak to jest z tym lexotanem naprawde ale ja sie po nim kiepsko czułam.....maiałam jakies zawroty głowy telepało mnie i tez go dostałam od lekarza rodzinnego,natomiast jak pózniej byłam u psychiatry to on mi powiedział ze jest to lek uzalezniający...no takze moje doswiadczenia z lexotanem są takie.
"Nikt nie zdobywa oświecenia poprzez wyobrażenie sobie świetlanych kształtów, ale poprzez uświadomienie sobie ciemności".

przez feniks 02 maja 2006, 21:24
ja brałam jakiś czas , ale nie za bardzo mi pomógł. zaczynałam od jednej czwartej tabletki, potem więcej aż w końcu brałam całą, ale nie za bardzo mi pomógł. Ale to różnie działa, na różnych ludzi, więc może na Ciebie lepiej. Trzymaj się !
"When I need the guns, I'll get the guns."

pasiutniczek,sakamotko,ziskopatko.

biore lexotan ponad miesiac - czy to dużo?

przez DOC PABLO 10 maja 2006, 00:27
Mam taką sytuację ; biorę lexotan od ponad miesiąca choć w małych dawkach bo około 1/4 tabletki dziennie to czuje już uzależnieie i bez głupiej ćwiarteczki dziennie mam rozkojażenia i zawroty .
Czy już jestem mocno uzaleznony czy przy takich dawkach nie powinienem miećproblemu z urwaniem brania.
Zaznaczę ze w momentach ataków zdaży mi sie zjeść całą .

przez Aga1 10 maja 2006, 11:10
HEJ ty masz chyba dużą wyobrażnie .Jak tak będziesz myśleć to nerwica cię zje wcześniej czy póżniej. ;)

Sortuj wg