DOKSEPINA (Doxepin,Doxepin Pliva)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy doksepina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
16
46%

Nie
10
29%

Zaszkodziła
9
26%

Liczba głosów : 35

Re: Doxepin

przez kasia000 05 gru 2010, 10:18
kurcze ciągle mam sny ,że biorę doxepin albo anafranil-noramlnie juz mi sie to forum po nocach śni :oops:
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez Vi. 09 gru 2010, 14:47
Ja biorę od niedawna Doxepin, zobaczymy jak na mnie podziała :)
Jak narazie nie czuję nic wielkiego.
Vi.

przez kasia000 13 gru 2010, 10:05
KURCZE ZSSTANAWIAM SIE POWAŻNIE NAD TYM LEKIEM-MOZE WYCISZY MOJĄ NERWICĘ I ZACZNĘ OLEWAĆ WSZYSTKO-BO NIE DAJĘ JUŻ RADY!!!!!!!!!
Ostatnio edytowano 13 gru 2010, 10:13 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nie piszemy całych postów wielką literą.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tet 13 gru 2010, 10:41
miko84 napisał(a):Szkodliwość leków trójpierścieniowych w dużych dawkach to głównie ich wpływ na serce - blokują kanały sodowe i w dużych dawkach mogą wywołać groźne arytmie i zatrzymanie krążenia. Dlatego najczęściej ich się używa do "trucia" się.

to stwierdzenie skutecznie mnie przekonuje do rzucenia tego gówna. ja akurat biorę amitryptylinę, ale chyba na jedno wychodzi.
tet

przez miko84 13 gru 2010, 17:38
Nie no, a bierzesz duże dawki? Chodzi o duże dawki, takie ponad normę.
miko84

przez Wujek_Dobra_Rada 13 gru 2010, 17:40
miko84, Ile trwało u Ciebie czekanie na ''zatrybienie'' amitryptyliny? Jakie dawki brałeś?
Wujek_Dobra_Rada

przez Śnieżka* 13 gru 2010, 17:44
Wujek_Dobra_Rada a znasz jakieś leki na depresje z nerwicą aby w miare szybko zatrybiły??
ja jestem w takiej sytuacji ze w tym tygodniu muszę zacząc prace :?

A co do alkoholu to można wypić dwa piwa przy braniu paroksetyny??
Raz do roku umieram, później rodzę się na nowo, by znowu umrzeć.

przez Wujek_Dobra_Rada 13 gru 2010, 18:23
Śnieżka*, Jedynym antydepresantem działającym praktycznie od razu jest Wellbutrin. Bardzo szybko zaczyna działać Anafranil (ale u Ciebie się nie sprawdził). Jeśli chodzi o SSRI, to kwestia 2 tygodni - 2 miesięcy nawet. Niestety z deprechą przejebane jest. To nie jest jak angina i antybiotyk dzialający już 3-go dnia.
Wujek_Dobra_Rada

przez kasia000 13 gru 2010, 18:25
Wujek a przed anafranilem maiłes problemy ze snem?

[Dodane po edycji:]

bierzesz anafranil przed snem?

przez tet 13 gru 2010, 19:28
miko84 napisał(a):Nie no, a bierzesz duże dawki? Chodzi o duże dawki, takie ponad normę.

dawka jest mała, ale już taka wystarczyła żeby wywołać bardzo nieprzyjemne skutki uboczne związane z układem krążenia. żaden lek, nigdy wcześniej nie powodował aż takich problemów. męczę się już 4 tydzień - tak wiem, mam nerwicę - pewnie część objawów pojawia się na skutek auto-sugestii. co z tego? obawiam się, że to gra nie warta świeczki.
tet

przez Wujek_Dobra_Rada 13 gru 2010, 19:29
tet, Gdyby autosugestia była kluczem, to pewnie większość by brała Valdoxan za 200 zł. Płacąc tyle za lek, nie sposób popaść w depresję :lol:
Wujek_Dobra_Rada

przez miko84 14 gru 2010, 10:30
Wujek_Dobra_Rada na mnie amitryptylina zadziałała od razu, więc to nie jest na pewno działanie przez wychwyt serotoniny czy coś w tym rodzaju. To jest lek o najszerszym sepktrum działania jaki znam. A odnośnie wellbutrinu - mimo, że jakieś działanie czuje się od razu, to u wielu osób potrzeba nawet paru tygodni by pełne działanie antydepresyjne się ujawniło. U mnie trwało to ponad miesiąc. Grunt to się nie zrażać, gdy nie ma zbyt silnych efektów ubocznych. Ja bym brał SSRI i parenaście miesięcy, czekając na ich "wstrzelenie" gdyby nie to, że efekty uboczne u mnie nie mijają mimo paru miesięcy stosowania.
miko84

przez kasia000 14 gru 2010, 12:21
a jakie maiłeś uboczne efekty MIKO?

przez miko84 15 gru 2010, 01:29
Na doxepinie? Senność na początku i to wszystko. Na amitryptylinie to samo, chociaż ona zadziałała na mnie bardziej pobudzająco.
miko84

Sortuj wg