FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez peter87 25 wrz 2006, 20:40
witam

seronil bralem okolo roku temu (byl to muj pierwszy psychotrop) i prawde mowiac nie wyczulem wyraznych zmian, no moze troszke lepsza motywacja ale i tak dzalanie bylo marne...przestalem brac po 3 m-cach

przez agentka_001 26 wrz 2006, 15:25
jesli chodzi o seronil,to biore go od2lat i jest o wiele lepszy niz wycofany juz prozac po ktorym mialam niezle schizy.nie mam zadnych efektow ubocznych.zadnej sennosci.biore 40 mg dziennie a najlepsze jest to,ze w ogle go nie czuje,a efekty widac :smile:
This place inside my mind,a place I like to hide
You don't know the chances.What if I should die?!
A place inside my brain,another kind of pain
You don't know the chances.I'm so blind!

przez shadow_no 26 wrz 2006, 21:33
Jak większości - mnie również nie pomógł.
Brałem go może dwa miesiące.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Swiatelko 28 wrz 2006, 16:12
Na poczatku brałam Cilon, natomiast od tygodnia biore Seronil w dawce 40 mg (dwie tabletki) rano. Jak na ta chwile nie czuje żadnych efektów, ale zdaje sobie sprawę, że lek z tej grupy, działa dopiero po 3-4 tygodniach.
Swiatelko

przez Baniak79 01 paź 2006, 15:01
Wydaje mi się ,że powinieneś wypróbować go na sobie. Ja biore polski odpowiednik Seronilu , który nazywa się Andepin, po prostu jest tańszy, ale działanie identyczne,lekarza który Ci to przepisał poproś żeby Ci przepisał polski odpowiednik po czo bulic niepotrzebnie kase.Ja biore od poł roku i czuje sie dobrze, czuje jego działanie, móje samopoczucie znacznie się poprawiło.przez pierwsze dwa trzy tygodnie możesz się czuc gorzej nawet fatalnie, na ulotce napisano że mozesz miec myśli samobujcze, ale to raczej rzadko sie zdarza, ale po trzech tygoniach nastrój powinien Ci się poprawiać stopniowo.Poczatkowo możesz czuc suchosc w jamie ustnej, wogóle na sluzówkach, ale z czasem to mija, wtedy trzeba pić dużo wody.Pozdrawiam, i życze efektów.

ANDEPIN (Fluoksetyna-Seronil,Bioxetin,Deprexetin)

przez niqqa 05 paź 2006, 15:43
A co myslicie na temat Andepinu?? Ktos z Was to bierze?

Ja mam nerwice juz gdzies od pol roku (wrocila po roku przerwy- wczesniej trwala prawie 2 lata). tym razem gdzies w styczniu psychiatra przepisal mi wlasnie Andepin na rano i na noc Doxepine 25.(ktora juz kiedys zazywalam)

Na poczatku czulam sie strasznie,balam sie do tego stopnia, ze musialam poprosic moja mame zeby przyjechala do mnie na kilka dni bo balam sie zostac sama w domu :/( a mieszkam sama).

Pozniej bylo coraz lepiej ale teraz. Nie wiem czy to wina lekow czy tez moze jesieni ale nie najlepiej sie czuje. Czesto wieczorem, odczuwam niepokoj choc staram sie to opanowac to nie jest latwo :(

Ciekawa jestem czy komus z Was Andepin pomogl??

Pozdrawiam !
Niebo jest na wyciągnięcie ręki,tylko ciągle nie wiemy jak tam dojść....

Prozac

przez onalalala 09 paź 2006, 20:45
mam pytanie. od tygodnia biore tabletki z fluoxetyną. 20 mg 2 razy dziennie. jak na razie nie ma poprawy a wrecz ogarnia mnie niewyjaśniony niepokój. Brał ktoś moze prozac tudziez pochodne? prosiłabym o podzielenie sie doświadczeniami , kiedy zaczął działac, jaki efekt pozdrawiam :smile:
aaa

przez Currara 13 paź 2006, 16:34
Moje pytanie do biorących bioxetin:
Czy mogę wypić piwko albo dwa? Ktoś ma jakieś doświadczenia?
Jak brałam seroxat to spokojnie mogłam wypić i trzy i nic się nie działo. Teraz zmieniłam na bioxetin i nie wiem a w sobotę czeka mnie impreza u teściów :roll: i obawiam się, że na trzeźwo mogę moją teściową poważnie uszkodzić :twisted:
Za opinie osób biorących bioxetin będę wdzięczna a kazań o niełączeniu leków a alkoholem sobie nie życzę. 8)
Pozdrawiam.

PROZAC1

przez Clon 14 paź 2006, 23:52
Witam,

czy ktos z Was moze mi podpowiedziec czy Prozac to zostal wycofany calkowicie z produkcji czy tylko w Polsce Lily nie podpisala umowy z NFZ?

pzdr
j
życie, najlepsze lekarstwo na życie,
bo czym się różni lek od trucizny?
Dawką!!! ...

przez Lil 18 paź 2006, 16:54
biore seronil juz jeden miesiac. wydaje mi sie, ze mi pomaga ale nie ma super rewelacji. troche moze nakreca. na noc biore inny lek zeby spac
mój dzień toczy się złotym kołem by wpaść w czeluść nocy
Lil

przez Clon 19 paź 2006, 23:56
tak,

tylko czy w Polsce mozna kupic Prozac??

pzdr
j
życie, najlepsze lekarstwo na życie,
bo czym się różni lek od trucizny?
Dawką!!! ...

przez Konstancja 20 paź 2006, 18:51
Od ponad40 dni biorę seronil 20mg dziennie. Skutków ubocznych nie obserwuję. Został mi on przepisany na kompulsywne jedzenie, ale mam także stany depresyjno-lękowe. Niby powinien pomagać bo jest na silną depresję. Przez jakiś czas czułam się dobrze, jak nigdy dotąd, ale nagle jakiś tydzień temu znowu pojawiły się leki i ogólnie złe samopoczucie. Więc już sama nie wiem jak to jest... przecież miał pomagać.

przez Konstancja 20 paź 2006, 18:58
Ja biorę seronil 40 dni. Od tygodnia mam stany depresyjno-lękowe. A niby ma pomagać na depresję. Skutków ubocznych jak na razie brak.

przez Baniak79 21 paź 2006, 10:30
Seronil do dwóch trzech tygodni może powodować takie stany ,ale potem to mija

Sortuj wg