FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

Re: Seronil

przez atb89 27 cze 2008, 14:59
po prostu nie mam juz depresji.. mam tylko momentami napady nerwicowe
atb89

przez linka 27 cze 2008, 17:15
To może faktycznie nie potrzebujesz już takich leków które się ciągle bierze, tylko doraźnych działających szybko ale krótko, tak żeby opanowały atak i tyle.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: Fluoksetyna

przez luk 2 28 cze 2008, 23:35
luki ja biore bioxetin 20 mg rano , 3-trzeci tydzien nastroj sie poprawia troche i leki mijaja, ale coz ze ten lek dziala na potencjie niestaje mi straszne poprostu oslabia doznania erotyczne co wy nato, wiec do 28latka to nieodpowiedni lek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez frutek 02 lip 2008, 11:08
siemka mam takie pytanko. zaczelam jesc seronil 30 i leb mi peka czy to kiedys przejdzie czy jak?biore juz 20 dni i czuje sie jakby mi ktos mozg zgniatal tragedia po prostu. przeskoczylam na 30 bo wydawalo mi sie ze 20 juz na mnie nie dzialaja a teraz mam film ze ogolnie poradze sobie bez tabletek.
nie wiem czy pogadac z psychiatra o odstawieniu.
z reszta mam w glowie dwie zbierznosci bo z jednej strony sie boje odstawic bo wszystko wroci a z drugiej juz jestem zmeczona tymi tabletkami. chce juz zyc normalnie i nie myslec o tym czy moge wypic piwko czy nie bardzo, albo czy jak zjem na seronil aviomarin to odjade.......
wydaje mi sie ze moja nerwica sie cofa, nie analizuje az tak wszystkiego i nie mam juz takich impulsow, no i chyba tez bulimia mi sie cofa bo juz dlugo nie wymiotowala i jem normalnie.
nie wiem co robic
a moze to jakis belkot?
ma ktos jakas rade?

przez pyzia1 02 lip 2008, 13:22
cześć frutek, to żaden bełkot. Wygląda na to że seronil pomaga Ci na nerwicę i bulimię ale dobijają Cię efekty uboczne. Nie wkręcaj sobie, że skoro zaczęłaś brać leki to już sobie bez nich nie poradzisz. 20 dni to nawet za mało, żeby seronil zaczął pożądnie działać. A jeśli chodzi o ból głowy to pogadaj z lekarzem, może powinnaś zmienić leki, a może to minie.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez esmeralda13 02 lip 2008, 14:40
Mam pytanie, czy ktoś tyje po seronilu?? ja przeczytałam wiele razy, że tak. Czy po odstawieniu leku chudnie się, bo ja przytyłam 12 kg i chyba zmierzam do stanu sprzed 2 lat, kiedy to zaczęłam brać seronil (chodzi o stan psychiczny)

przez atb89 03 lip 2008, 02:41
esmeralda13 napisał(a):Mam pytanie, czy ktoś tyje po seronilu?? ja przeczytałam wiele razy, że tak. Czy po odstawieniu leku chudnie się, bo ja przytyłam 12 kg i chyba zmierzam do stanu sprzed 2 lat, kiedy to zaczęłam brać seronil (chodzi o stan psychiczny)

ja przed braniem seronilu bylem bardzo chudy mialem zly apetyt, a ja kzaczalem brac i bralem bodajze 8 miesiecy to waga pzoostala bez zmian ale apetyt sie znaaacznie poprawil. teraz odstawiam te lekii w miesiac 6,5kg przytylem hehe
atb89

przez Magdalenka81 04 lip 2008, 00:25
Wiele psychotropow ma taki skutek uboczny:(

przez frutek 04 lip 2008, 10:51
dzięki bardzo:))poczekam jeszcze troche. tylko ja seronil biore od lutego, dopiero niedawno czyli 20 dni temu podnioslam sobie dawke z 20, wczesniej jadlam 10. ale ogolnie jest ok. przemecze sie troszke:))
a co do wagi to najpierw schudlam ale ze 2 kg a potem je przybralam. ale mysle ze to nie od seronilu tylko zmienionego trybu zycia.

przez kashmir 04 lip 2008, 11:17
ja slyszalam (rowniez od lekarza) ze po seronilu wieksozsc ludzi chudnie, to ze wzgledu na zmneijzenie apetytu. sama kiedy przez pierwsze pare tygodni bralam tylko seroniltez schudlam chyba ze 3-4 kg, ale potem niestety przytylam po dolozeniu dwoch innych lekow ;/

ale sam seronil dziala juz raczej "odchudzajaco" przynajmniej u wiekszosci, bo zawsze sa wyjatki

przez atb89 04 lip 2008, 20:20
w ogole to tylko kobietom przepisuja seronil? dziwnie sie tu czuje w tym watku :oops: :oops: :oops: ;)
atb89

przez esmeralda13 06 lip 2008, 14:20
Niedawno zbadałam testosteron i okazało się, że jego poziom jest ponad norme, to pewnie od tego tyje, ciekawe czy leki antydepresyjne mogą powodować wzrost test, bo ja jem mało

przez frutek 07 lip 2008, 08:17
mam pytanie... wiecie moze jak to jest przy zajsciu w ciaze podczas uzywania seronilu?czy on jakos zmniejsza mozliwosc czy zwieksza zajscia?czy ie ma zadnego wplywu?a jak juz sie zajdzie to czy mozna go brac podczas ciazy?

przez mimi1982 07 lip 2008, 09:27
ja tam nie narzekam :D
mimi1982

Sortuj wg