FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Ricah 25 mar 2016, 20:59
benzowiec84, pomine wycieczki osobiste. Na pewno dobrym wyjsciem byloby nie branie lekow, ktore pogarszaja objawy apatii czy anhedonii, czyli fluoksetyny. Druga sprawa, to albo sie leczysz albo cpasz. Ciagle bawisz sie benzosami i myslisz, ze to nie ma kompletnie wplywu, a niestety tak nie jest. Dalej, kazdy problem mozna zawsze ugryzc z wielu stron. Moze zamiast boostowania dopaminy, warto by bylo sie zastanowic nad obnizeniem serotoniny, skoro czesc problemow od tego sie zaczela. Jest tez wiele substancji, ktorych nie probowales, a tez moga okazac sie dobrymi pomyslami (chyba nie widzialem w Twoim arsenale przykladowo agonistow dopaminy, ale moge sie mylic). Na pewno znalazloby sie tez kilka innych sposobow czy czynnosci, ktore moga okazac sie pomocne (ECT'sy, medytacja).

Ale nie, lepiej jest brac leki, ktore pogarszaja Twoje objawy, cpac i narzekac, ze jest chujowo. Zeby to lepiej zobrazowac:

Obrazek

Innym osobom polecam leki prodopaminergiczne, bo moga one faktycznie pomoc. Wielu osobom takie leki pomagaja na objawy, a to, ze nie pomagaja jednostkom, to nic nie znaczy. Lepiej, zeby sprobowali czegos, co ma jakas szanse zadzialac, anizeli pchac sie na slepo w leki serotoninowe i byc potem kastratami emocjonalnymi na dlugie lata, bo nie ma aktualnie za bardzo sposobu, aby ten efekt odwrocic.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

przez Kalebx3 25 mar 2016, 21:13
---ja od 2 dni zmniejszyłem dawkę Paro z 10 mg na 5 mg ( biore jeszcze Esci ) . Wcześniej przez tydzień brałem 6,3 mg Paro .
Zdecydowanie więcej energii , wieksze libido , a nawet samopoczucie nadzwyczaj zauważalnie lepsze . Jakis pozytywny efekt z odbicia , czy cóś ?
Boję się zejśc zupełniez paro , ale teraz uwierzyłem ,że jest to możliwe . Zaznaczę ,że Paro ćwikałem 4,5 roku około, w dawkach średnio 10 mg , ale było i często też 10-20 mg /d. + w dołkach dodatkowo wiele innych (głównie SSRI + moklo ),,,, nie wspominając o " tonach" lamo , baclo i metylo. Ale cóz tam ,,,warto było
Ostatnio edytowano 25 mar 2016, 21:14 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez benzowiec84 25 mar 2016, 21:14
ale mi dojebałeś tym obrazkiem :DD karwa kawka, niech cię śnig spali :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agia 25 mar 2016, 22:13
benzowiec84 napisał(a):ale mi dojebałeś tym obrazkiem :DD karwa kawka, niech cię śnig spali :)

Wiem, że jesteś w kiepskim stanie i to bardzo do tego stopnia że aż mnie wkurzyłeś na całego, tak mi poszło poraz 1 raz w życiu w pięty że Cię aż wywaliłam ze znajomych i aż mnie serce ścisło, że ja pisałam do Ciebie, doradzałam a Ty mnie olałeś i cały czas olewałeś w postach, ostatni Twój post wyprowadził mnie z równowagi, tak mi to dowaliło, że postanowiłam aż stąd odejść i jest mi przykro, że patrzycie tylko na siebie. A tak apropo to ja tyle razy polecałam już sulpiryd.

Ja się staram, doradzam itd. ale benzowiec mnie lekceważy, widzisz tylko siebie tutaj i swoich kolegów.

-- 25 mar 2016, 21:32 --

Aha i co jeszcze rażące dla kobiety to te brzydkie słownictwo, brak oczytania jakbyście książek nie czytali, brak uprzejmości, wulgarne wyrażanie się pod kontem sexualnym, totalne dno pod wzgledem kultury osobistej.
agia

przez benzowiec84 25 mar 2016, 22:53
a co ja ci zrobilem ?:P

-- 25 mar 2016, 21:57 --

agia napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):ale mi dojebałeś tym obrazkiem :DD karwa kawka, niech cię śnig spali :)

Wiem, że jesteś w kiepskim stanie i to bardzo do tego stopnia że aż mnie wkurzyłeś na całego, tak mi poszło poraz 1 raz w życiu w pięty że Cię aż wywaliłam ze znajomych i aż mnie serce ścisło, że ja pisałam do Ciebie, doradzałam a Ty mnie olałeś i cały czas olewałeś w postach, ostatni Twój post wyprowadził mnie z równowagi, tak mi to dowaliło, że postanowiłam aż stąd odejść i jest mi przykro, że patrzycie tylko na siebie. A tak apropo to ja tyle razy polecałam już sulpiryd.

Ja się staram, doradzam itd. ale benzowiec mnie lekceważy, widzisz tylko siebie tutaj i swoich kolegów.

-- 25 mar 2016, 21:32 --

Aha i co jeszcze rażące dla kobiety to te brzydkie słownictwo, brak oczytania] jakbyście książek nie czytali, brak uprzejmości, wulgarne wyrażanie się pod kontem sexualnym, totalne dno pod wzgledem kultury osobistej.

rzeczywiście brak oczytania.

-- 25 mar 2016, 21:58 --

ewakuuje się stąd .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez agia 25 mar 2016, 23:03
-- 25 mar 2016, 21:58 --

ewakuuje się stąd .[/quote]

Nigdzie się stąd nie ewakuuj, po prostu ja Ciebie tak bardzo tutaj polubiłam, czułam coś więcej do Ciebie a Ty mnie nie chciałeś zauważyć, zainteresować się. :(
Stąd mój okropny żal, przygnębienie, rozerwanie wewnetrzene, widocznie chciałam coś więcej od Ciebie, chciałam być dla Ciebie zauważona.
agia

przez benzowiec84 25 mar 2016, 23:05
agia napisał(a):-- 25 mar 2016, 21:58 --

ewakuuje się stąd .

Nigdzie się stąd nie ewakuuj, po prostu ja Ciebie tak bardzo tutaj polubiłam, czułam coś więcej do Ciebie a Ty mnie nie chciałeś zauważyć, zainteresować się. :(
Stąd mój okropny żal, przygnębienie, rozerwanie wewnetrzene, widocznie chciałam coś więcej od Ciebie, chciałam być dla Ciebie zauważona.[/quote]

przepraszam :(

-- 25 mar 2016, 22:07 --

ale wiesz że też mam swoje jazdy i problemy psychiczne , po za tym stałem się oziębły po fluo .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez agia 25 mar 2016, 23:10
Nie denerwuj się, ja jestem też bardzo rozchwiana emocjonalnie, bądź tutaj dalej i pisz a ja będę tylko czasami wpadać poczytać, po prostu przypadłeś mi do gustu.

No takie to już są kobiety.
agia

przez benzowiec84 25 mar 2016, 23:13
agia napisał(a):Nie denerwuj się, ja jestem też bardzo rozchwiana emocjonalnie, bądź tutaj dalej i pisz a ja będę tylko czasami wpadać poczytać, po prostu przypadłeś mi do gustu.

No takie to już są kobiety.

dzięki :)

przez Vengence 25 mar 2016, 23:19
Ricah, Daj znać czy to nsi-189 coś działa?, kupiłeś z jakiegoś dobrego zródła?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Ricah 25 mar 2016, 23:44
Vengence, zrodlo mam legitne na 100%. Jeszcze za wczesnie by wyrokowac cos, bo to drugi dzien dopiero, ale z takich rzeczy nie-do-pomylenia-z-placebo, to odczuwam lepszy sluch muzyczny. Tak jak normalnie slucham muzyki to elementy sie 'zlewaja', prawie nigdy nie slysze linii basowej, a dzisiaj jakos latwiej jest mi skupic sie na konkretnym elemencie (np. perkusji) w utworze, latwiej tez wylapuje linie basowa, slysze rzeczy w piosenkach, ktorych do tej pory nie zauwazalem. Cos podobnego mialem jedynie jak raz sprobowalem DXM w dawce wiekszej, anizeli bierze sie na kaszel, ale juz na drugi dzien efektu nie bylo. Uznaje to jednak za dobry znak.

Jak pisalem gdzies tutaj, za jakis czas trzasne wiekszego posta z jakimis lepszymi informacjami o tej substancji, jakiejs usrednionej opinii ludzi, ktorzy to testowali i wlasnego doswiadczenia. Neuralstem (firma, ktora stworzyla NSI-189) pilnuje swojego patentu i blokuje kazdego napotkanego vendora (wysylajac upomnienie i grozac pozwem), stad nie warto glosno mowic o zrodlach (jezeli ktos jest chetny, to PW, chociaz samemu tez dosc latwo mozna znalezc). Oznacza to tez, ze jezeli kupiles to u zrodla, ktore sie nie kryje, to najprawdopodobniej jest to scam.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

przez Vengence 26 mar 2016, 00:04
Ricah, Ok.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Kalebx3 26 mar 2016, 13:16
Aha i co jeszcze rażące dla kobiety to te brzydkie słownictwo, brak oczytania jakbyście książek nie czytali, brak uprzejmości, wulgarne wyrażanie się pod kontem sexualnym, totalne dno pod wzgledem kultury osobistej.

agia, przyznaję się ,że też często grzeszę właśnie takim prymitywnym zachowaniem ,,, ale to Forum służy mi do między innymi do takiego własnie emocjonalnego odreagowania i to nadzwyczajniej na żywca , bez skórki ;)
Na ogól w Realu tez nie jestem oaza łagodności , ale przy mamie , tacie , synu i żonci ( a nawet teściowej ) odzywam sie grzeczniej i bardziej kulturalnie . Może , gdyby nie te Forum , byłbym dla Nich mniej kulturalny ,,, może .
Poza tym nerwica ( to chyba wiesz ) bo nie niewinna dziewica ,,, tylko szmbonurek z widłami w dłoniach , który opróznia swoje bagienko tym wszystkim co ma łapach , a niewiele jest tego . Najwazniejsze ,że się leczy .
Chłopy i Baby zdrowych, spokojnych Świąt . I pamietajcie ,że w świeta nie ma urlopu od leczenia , ani do Forum :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez artur1978 28 mar 2016, 16:52
Ricah napisał(a):Vengence, zrodlo mam legitne na 100%. Jeszcze za wczesnie by wyrokowac cos, bo to drugi dzien dopiero, ale z takich rzeczy nie-do-pomylenia-z-placebo, to odczuwam lepszy sluch muzyczny. Tak jak normalnie slucham muzyki to elementy sie 'zlewaja', prawie nigdy nie slysze linii basowej, a dzisiaj jakos latwiej jest mi skupic sie na konkretnym elemencie (np. perkusji) w utworze, latwiej tez wylapuje linie basowa, slysze rzeczy w piosenkach, ktorych do tej pory nie zauwazalem. Cos podobnego mialem jedynie jak raz sprobowalem DXM w dawce wiekszej, anizeli bierze sie na kaszel, ale juz na drugi dzien efektu nie bylo. Uznaje to jednak za dobry znak.

Jak pisalem gdzies tutaj, za jakis czas trzasne wiekszego posta z jakimis lepszymi informacjami o tej substancji, jakiejs usrednionej opinii ludzi, ktorzy to testowali i wlasnego doswiadczenia. Neuralstem (firma, ktora stworzyla NSI-189) pilnuje swojego patentu i blokuje kazdego napotkanego vendora (wysylajac upomnienie i grozac pozwem), stad nie warto glosno mowic o zrodlach (jezeli ktos jest chetny, to PW, chociaz samemu tez dosc latwo mozna znalezc). Oznacza to tez, ze jezeli kupiles to u zrodla, ktore sie nie kryje, to najprawdopodobniej jest to scam.

A tam wielka tajemnica, ceretropic ma NSI- 189 wystarczy na maila poprosic, nie moga tego na stronei akurat reklamowac.
Aha i info mam od wlasciciela,wiec na pewno nei scam jesli ktos wie co to za firma :D

Sortuj wg