FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
120
61%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 198

przez agia 16 mar 2016, 23:32
depresji szpitalem nie wyleczycie .[/quote]

Dlatego też bronimy się przed szpitalem jak możemy, u mnie w mieście niedawno facet po psychiatryku wyskoczył z 7 piętra i zabił się, teraz niedawno to było.
agia

przez Vengence 16 mar 2016, 23:33
Generalnie i tak wszyscy umrzemy, więc to tylko kwestia czasu. :pirate:

-- 16 mar 2016, 23:35 --

Możecie spróbować jeszcze z tym nootroprem NSI-189, ponoć leczy depresje autentycznie i nie robi z mózgu budyniu jak te nowoczesne esseraj. :mrgreen:

-- 16 mar 2016, 23:38 --

Zauroczenie/zakochanie to też jest jakieś wyjście, ale raczej ekstremalnie trudne, bo trzeba się poumawiać z kimś, pojechać, zadbać o siebie no i trochę postarać, potem nawet jeśli coś zaiskrzy, to po pewnym czasie zaczną się problemy jak w każdym związku, póki neuroprzekazniki będą buzować będziesz się czuł rewelacyjnie, ale predzej czy pózniej to minie, nie daj boże jakiegoś rozstania to już lina i gałąz w zasadzie pewna. :roll:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez agia 16 mar 2016, 23:42
Masz rację, ja zakochałam się w 2010 roku i jak zerwałam z facetem to w 100 % zaplanowałam samobója, nie wiem jak do tego nie doszło, przetrzymałam, pół roku nie mogłam do siębie dojść, ale taka depresja weszła we mnie, że nikomu nie życzę.
agia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 16 mar 2016, 23:49
ja tez kiedyś byłem zakochany potem miałem mega depresje przez to :((((
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez agia 16 mar 2016, 23:54
hmmm, ja przeszłam już tyle stanów zakochania w życiu, że zaczynam się dziwić co ja mam za organizm. Człowiek jest w stanie kochać a potem to przechodzi i odchodzi. Znowu ktoś inny się spodoba. Te życie jest dziwne.

Zresztą jak zdążyliście się przekonać to ja jestem już taka z natury wiecznie zauroczona.
Ostatnio edytowano 16 mar 2016, 23:57 przez agia, łącznie edytowano 1 raz
agia

przez benzowiec84 16 mar 2016, 23:55
NSI-189 próbowałeś to ?
Ja potrzebuje leku na napęd co da mi siły i energi do tego doda motywacji i chęci do życia. takiego leku potrzebuje .
a przeciwlękowo to sobie poradzę bo to najmniejszy problem .
myślę czy by wellbutrin nie połączyć z pregabalina , teoretycznie powinien być napęd i działanie przeciwlękowe . ale brałem wellbutrin i nie dawaj za bardzo napędu i motywacji.
jak ktoś wie który lek , da mi napęd,energie,motywacje i chęci do życia . stawiam skrzynkę wódki i kilka pak benzo :)

-- 16 mar 2016, 22:56 --

agia napisał(a):hmmm, ja przeszłam już tyle stanów zakochania w życiu, że zaczynam się dziwić co ja mam za organizm. Człowiek jest w stanie kochać a potem to przechodzi i odchodzi. Znowu ktoś inny się spodoba. Te życie jest dziwne.

Przy jednej dziurze to i kot zdechnie :)

przez agia 17 mar 2016, 00:00
Dobra, ja obstawiam wellbutrin na napęd, jak wygram zakład to mi stawiasz!

Sulpiryd na początku daje napęd ale wierzcie mi najlepszy jest wellbutrin, no nie wiem jak effectin działa, tego nie próbowałam.
Ostatnio edytowano 17 mar 2016, 00:02 przez agia, łącznie edytowano 1 raz
agia

przez Vengence 17 mar 2016, 00:00
benzowiec84, NSI-189 brałem, ale bardzo możliwe, że miałem chujowy sort, spróbowałbym raz jeszcze, ja mam dziwny organizm w ogóle zauważyłem, ze tyje na tej duloksetynie, to samo miałem z wenlafaksyna, większość po tych lekach chudnie, chyba trzeba będzie to odstawić w pizdu, nie mam już sił do tych leków.

-- 17 mar 2016, 00:02 --

benzowiec84, A próbowałeś wysokich dawek wenlafaksyny z mirtą, nieraz potrafi ostro pierdolnąć ten mix?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 17 mar 2016, 00:04
Vengence napisał(a):benzowiec84, NSI-189 brałem, ale bardzo możliwe, że miałem chujowy sort, spróbowałbym raz jeszcze, ja mam dziwny organizm w ogóle zauważyłem, ze tyje na tej duloksetynie, to samo miałem z wenlafaksyna, większość po tych lekach chudnie, chyba trzeba będzie to odstawić w pizdu, nie mam już sił do tych leków.

ja nie mam już sił też całkowicie , zauważyłem też że takie rozkminianie jak się czujemy i sprawdzanie , myślenie o tym i opisywanie i ciągłe reakcje organizmu, strasznie człowieka wycieńczają , no ale jak tu o tym nie myśleć jak człowiek chcę się w końcu w miarę normalnie poczuć , nie oczekuję cudów , chcę po prostu mieć energie i motywację i normalny nastrój.
raz się czujesz tak raz tak . zmieniasz leki . a czas leci za oknem tylko zima,deszcz i słońce

przez agia 17 mar 2016, 00:05
No chyba trafiłeś jak czytam wenlafaksyna byłaby dobra.
agia

przez benzowiec84 17 mar 2016, 00:05
Vengence napisał(a):benzowiec84, NSI-189 brałem, ale bardzo możliwe, że miałem chujowy sort, spróbowałbym raz jeszcze, ja mam dziwny organizm w ogóle zauważyłem, ze tyje na tej duloksetynie, to samo miałem z wenlafaksyna, większość po tych lekach chudnie, chyba trzeba będzie to odstawić w pizdu, nie mam już sił do tych leków.

-- 17 mar 2016, 00:02 --

benzowiec84, A próbowałeś wysokich dawek wenlafaksyny z mirtą, nieraz potrafi ostro pierdolnąć ten mix?

miałem złą reakcje na wenlafaksyne , jak by mnie ktoś prądem pierdolną i pociłem się mocno , wytrzymałem na tym 5 tygodni .

-- 16 mar 2016, 23:05 --

agia napisał(a):No chyba trafiłeś jak czytam wenlafaksyna byłaby dobra.

trafiłeś.. z opisu wszystko jest ładne . a jak się trochę potestuję tych leków to wszystko gówno.

przez Vengence 17 mar 2016, 00:06
benzowiec84 napisał(a):

ja nie mam już sił też całkowicie , zauważyłem też że takie rozkminianie jak się czujemy i sprawdzanie , myślenie o tym i opisywanie i ciągłe reakcje organizmu, strasznie człowieka wycieńczają , no ale jak tu o tym nie myśleć jak człowiek chcę się w końcu w miarę normalnie poczuć , nie oczekuję cudów , chcę po prostu mieć energie i motywację i normalny nastrój.
raz się czujesz tak raz tak . zmieniasz leki . a czas leci za oknem tylko zima,deszcz i słońce
Dokładnie, życie spierdala, ludzie się cieszą życiem, zakładają rodzinę, rozwijają się, a my tylko szukamy leków, by nam pomogły na zjebany nastrój, co to za życie, nie dziwie się moim kumplą, że się odjebali.
Ostatnio edytowano 17 mar 2016, 00:07 przez Vengence, łącznie edytowano 1 raz

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 17 mar 2016, 00:07
agia napisał(a):Dobra, ja obstawiam wellbutrin na napęd, jak wygram zakład to mi stawiasz!

Sulpiryd na początku daje napęd ale wierzcie mi najlepszy jest wellbutrin, no nie wiem jak effectin działa, tego nie próbowałam.

ja brałem wellbutrin , solo się nie nadaję . zmixować z czymś

-- 16 mar 2016, 23:08 --

Vengence napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):

Dokładnie, życie spierdala, ludzie się cieszą życiem, zakładają rodzinę, rozwijają się, a my tylko szukamy leków, by nam pomogły na zjebany nastrój, co to za życie, nie dziwie się moim kumplą, że się odjebali.

mi spierdołiło już ladne kilka lat . mozg mam coraz gorzej zjebany . też się nie dziwie

-- 16 mar 2016, 23:09 --

vengence: a ile mieli lat ?

przez agia 17 mar 2016, 00:10
Ja nie mogę stanąć na nogi aby pójść do pracy, chodzę wszędzie ale do pracy nie umiem iść.

Dobra moi drodzy idę spać, tzrymajcie się, Jutro już 4 tygodnie i 4 dni zażywania fluoksetyny.
Ostatnio edytowano 17 mar 2016, 00:13 przez agia, łącznie edytowano 1 raz
agia

Sortuj wg