FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Vengence 16 mar 2016, 18:23
benzowiec84 napisał(a):
Dupyé napisał(a):Żaden lek mnie nie aktywizował.

to samo :// nawet selegilina i wellbutrin , nawet 10mg metylofenidatu . masakra :(

dzis nie mogłem się obudzić , czułem się jak bym był po ciężkim nokaucie , straszny ból głowy i nie wyobrażanla senność , coś jak letarg , jak by mi ciśnienie spadło , bałem się że się nie wybudzę , obudziłem się dopiero o 16:30 i ledwo kontaktuje , biorę fluoksetyne 4 tydzień.

ja się za*ebie to jest pewnik :P
Nie wiem czy jest się z czego cieszyć! :twisted: , idz do psychiatryka, ja też się nad tym zastanawiam.

-- 16 mar 2016, 18:26 --

benzowiec84, Próbowałeś się zmusić do biegania??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 16 mar 2016, 20:50
dzis cały czas śpie , z krótkimi przebudzeniami na siku,picie i jedzenie , zapadam w letarg , nie wiem co się dzieje , nie wiem czy coś z ciśnieniem . nie wstaję już z łóżka . mam pogorszenie od 2 dni ale dzisiaj nie mogę się obudzić . śpie cały czas . napisałem tego posta i idę dalej spać . nie jestem w stanie wykonywać jakichkolwiek czynności . nie myję się nawet już . zobaczę jak będzie jutro , ale jstem trochę przerażony że nie mogę się obudzić i muszę się położyć bo taki śpiący jestem . nie ogarniam ,ide dalej spać
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Ashton 16 mar 2016, 20:57
Benzowiec wskakuj na większą dawkę, bo 20mg ewidentnie dla Ciebie za mała.
Wenlafeksyna 150mg
Mirtazapina 30mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 16 mar 2016, 21:48
Ashton napisał(a):Benzowiec wskakuj na większą dawkę, bo 20mg ewidentnie dla Ciebie za mała.

no ale skoro ta zmuła to od leku to , ja nie wiem , boję się że będzie jeszcze gorzej . po za tym czuję takie odhamowanie emocjonalne , filmy mnie nie interesują,nic mi się nie chcę,wszystko robię na siłę , nie wiem od czego taka senność dziś , przed wczoraj tez miałem ale nie aż tak , ale co mi szkodzi mogę zwiększyć o 10mg. do 30mg.

-- 16 mar 2016, 20:49 --

właśnie nie wiem cyz zwiększenie może pomóc czy może pogroszyc . :/

ps: teraz tak się porządnie przebudziłem dopiero

przez agia 16 mar 2016, 21:52
Większa dawka pobudzi na pewno bo to mam sprawdzone na sobie, ja natomiast straciłam wzrok, nawet krople do oczu mi nie dawają rady, dziś skontaktowałam się z lekarzem i kazał mi wykupić jakiś koenzym Q z witaminą E i zażywać. Ja też nie mam ochoty do robienia czegokolwiek.
agia

przez Vengence 16 mar 2016, 21:58
benzowiec84 napisał(a):
Ashton napisał(a):Benzowiec wskakuj na większą dawkę, bo 20mg ewidentnie dla Ciebie za mała.

no ale skoro ta zmuła to od leku to , ja nie wiem , boję się że będzie jeszcze gorzej . po za tym czuję takie odhamowanie emocjonalne , filmy mnie nie interesują,nic mi się nie chcę,wszystko robię na siłę , nie wiem od czego taka senność dziś , przed wczoraj tez miałem ale nie aż tak , ale co mi szkodzi mogę zwiększyć o 10mg. do 30mg.

Jeśli już chcesz koniecznie zwiększyć do wejdz na 40mg a potem szybko na 60 mg i z miecha posiedzieć jak nie ruszy to daj sobie spokój z tym lekiem, ja brałem 3 miechy fluo i mnie nie pobudzało na żadnej dawce.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 16 mar 2016, 22:16
Vengence napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):

Jeśli już chcesz koniecznie zwiększyć do wejdz na 40mg a potem szybko na 60 mg i z miecha posiedzieć jak nie ruszy to daj sobie spokój z tym lekiem, ja brałem 3 miechy fluo i mnie nie pobudzało na żadnej dawce.

od razu na 40??? boję się że mi się coś z penisem stanie na dole . myślę że 40 jak nie ruszy to nie ma po co zwiększać . ale boję się od razu na 40

ja nie chce zeby mnie pobudzało ale działało antydepresyjnie . bym mógł się śmiać,cieszyć i coś robić

moim zdaniem fluo kastruje mocniej od paroksetyny , juz to rok temu pisalem jak brałem fluo . wogóle nie czuję że mam penisa w gaciach.

przez Vengence 16 mar 2016, 22:18
benzowiec84, No to jak chcesz to zwiększ na 30mg i zobaczysz, ja nie widziałem żadnej różnicy pomiędzy 20 a 30mg.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 16 mar 2016, 22:20
Vengence: a jakie dawki brałeś przez te 3 miechy . 60mg też ?, przecież ten lek się rozkręca nawet 6 tyg . każda zmiana dawki powoduję skutki uboczne . dlatego chcę stopniowo.

-- 16 mar 2016, 21:20 --

Vengence napisał(a):benzowiec84, No to jak chcesz to zwiększ na 30mg i zobaczysz, ja nie widziałem żadnej różnicy pomiędzy 20 a 30mg.

a pomiędzy 20 a 40?

przez Vengence 16 mar 2016, 22:27
benzowiec84 napisał(a):Vengence: a jakie dawki brałeś przez te 3 miechy . 60mg też ?, przecież ten lek się rozkręca nawet 6 tyg . każda zmiana dawki powoduję skutki uboczne . dlatego chcę stopniowo.

Vengence napisał(a):benzowiec84, No to jak chcesz to zwiększ na 30mg i zobaczysz, ja nie widziałem żadnej różnicy pomiędzy 20 a 30mg.

a pomiędzy 20 a 40?
Nie czułem za bardzo działania przeciwdepresyjnego tego leku, to znaczy tego zachwalania fluo, o tym, że daje kopa i poprawia nastrój i dodaje chęci do życia nie miałem tego na żadnym ssri w tym na fluo, jedyny plus tego leku to to, że najmniej przymulał z wszystkich, które brałem jeśli chodzi i dawkowanie to brałem 20 mg przez miecha, potem ze 3 tygodnie 40 mg i 60 mg też ponad miesiąc, nie wiem, może trzeba było dłużej czekać, ale miałem już dość ssri.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 16 mar 2016, 22:29
Vengence napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):Vengence: a jakie dawki brałeś przez te 3 miechy . 60mg też ?, przecież ten lek się rozkręca nawet 6 tyg . każda zmiana dawki powoduję skutki uboczne . dlatego chcę stopniowo.

a pomiędzy 20 a 40?
Nie czułem za bardzo działania przeciwdepresyjnego tego leku, to znaczy tego zachwalania fluo, o tym, że daje kopa i poprawia nastrój i dodaje chęci do życia nie miałem tego na żadnym ssri w tym na fluo, jedyny plus tego leku to to, że najmniej przymulał z wszystkich, które brałem jeśli chodzi i dawkowanie to brałem 20 mg przez miecha, potem ze 3 tygodnie 40 mg i 60 mg też ponad miesiąc, nie wiem, może trzeba było dłużej czekać, ale miałem już dość ssri.

hmm rozumiem. ja dam 30mg ale nie licze na nic . psychiatre mam jednak we wtorek, idę prywatnie zobaczymy.
a jak się czujesz na dulo?? będziesz ją brał czy odstawiał , jak odstawiał to zamierzasz co brać? jakie masz plany

przez Ashton 16 mar 2016, 22:31
Paro kastruje najbardziej, najmniej fluwoksamina.
Grabarz wstawiał w jakimś temacie grafikę.

przez benzowiec84 16 mar 2016, 22:35
Ashton napisał(a):Paro kastruje najbardziej, najmniej fluwoksamina.
Grabarz wstawiał w jakimś temacie grafikę.

ja mówie na swoich doświadczeniach , co mi z badań , jak z moich doświadczeń (autopsji) fluo kastruje mocniej od paro . mówie o sobie . brałem i to i to , w ogole wszystko brałem.
a ten grabarz , wkleja tylko badania jakieś i linki , magister farmacji :)

-- 16 mar 2016, 21:36 --

tak smao jak fluo aktywizuje :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Vengence 16 mar 2016, 22:38

a pomiędzy 20 a 40?Nie czułem za bardzo działania przeciwdepresyjnego tego leku, to znaczy tego zachwalania fluo, o tym, że daje kopa i poprawia nastrój i dodaje chęci do życia nie miałem tego na żadnym ssri w tym na fluo, jedyny plus tego leku to to, że najmniej przymulał z wszystkich, które brałem jeśli chodzi i dawkowanie to brałem 20 mg przez miecha, potem ze 3 tygodnie 40 mg i 60 mg też ponad miesiąc, nie wiem, może trzeba było dłużej czekać, ale miałem już dość ssri.

hmm rozumiem. ja dam 30mg ale nie licze na nic . psychiatre mam jednak we wtorek, idę prywatnie zobaczymy.
a jak się czujesz na dulo?? będziesz ją brał czy odstawiał , jak odstawiał to zamierzasz co brać? jakie masz plany
No narazie biorę, tak do 6 tygodni przepisowo będę brał i zobaczymy, jak nie zadziała, to albo jakiś czas nie będę brał nic, albo spróbuje tianeptyna+afobazol lub tianpetyne+bromantan, może jakaś mała dawka ssri, ale co do tego pewny nie jestem.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg