FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez benzowiec84 15 mar 2016, 22:40
fluo nei zadziała . koniec nadziei , pozostaje lina . /cenzura/ z tym wszystkim
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Ashton 15 mar 2016, 22:42
Od fluoksetyny oczekuję entuzjazmu i wiary we własne możliwości, bycia stanowczym, energicznym i pewnym siebie. Nie chce upierać się przy beznadziejnych sprawach, lecz je porzucac. Mieć zmniejszoną wrażliwość, nie doświadczać stanów melancholii, chce podnieść niską samoocenę.
Myślę, że fluoksetyna plus wizyty u psychologa choć po części mi to sprawią.

Jeśli nie, to zostaje dzienny odział psychiatryczny i inna paleta leków.

przez benzowiec84 15 mar 2016, 22:43
marnuje tylko czas na wkrecanie sie leku , a i tak nei zadziala , juz 4 tydzien i nie ruszy , spie w dzien . nie ma lekow . pozostaje letarg lub smierc

-- 15 mar 2016, 21:44 --

Ashton napisał(a):Od fluoksetyny oczekuję entuzjazmu i wiary we własne możliwości, bycia stanowczym, energicznym i pewnym siebie. Nie chce upierać się przy beznadziejnych sprawach, lecz je porzucac. Mieć zmniejszoną wrażliwość, nie doświadczać stanów melancholii, chce podnieść niską samoocenę.
Myślę, że fluoksetyna plus wizyty u psychologa choć po części mi to sprawią.

Jeśli nie, to zostaje dzienny odział psychiatryczny i inna paleta leków.

nie podziała na to , u mnie nie działa . ja chyba też dam się zamknąc u psychiatryka , nie wiem co mam robić. ewentualnie samobój

-- 15 mar 2016, 21:59 --

tyle że w psychiatryku nie leczą depresji , daja ci jakieś gówna ,które musisz brać , traktują cię jak debila , nic nie znacząca osobe , nawet wywiadu porządnego nie ma i wychodzisz po czasie i nic z tego nie wynika. nie traktuja tam powaznie ludzi

-- 15 mar 2016, 21:59 --

tak to bym juz dawno dałbym się zamknąć , ale wiem jak to tam działa

-- 15 mar 2016, 22:00 --

za 2dni zwiększam dawke na 30 , pobiore 2,3 tygodnie i odstawiam w pizdu , to będzoie 7 tyg a i tak nie zadziala . i ide sie chyba zajebac
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ambivalentna 15 mar 2016, 23:01
Ja stosuje fluoksetyne 8 miesiąc i mogę śmiało stwierdzić, że nie spełnia swojej roli. Myślałam, że połączenie z terapią przyniesie korzystne efekty, niestety...

przez agia 15 mar 2016, 23:23
Zaraz, zaraz, jaka lina i jaki psychiatryk, tyle razy powtarzałam tutaj, jest sulpiryd, marsz do lekarza po ten sulpiryd, to jedyny lek który działa na wszystkich. Ja swoje a benzowiec dalej swoje. Wy mnie tu na upartego nie słuchacie i nie czytacie co ja piszę. Pisałam również o psychoterapii że daje efekty i dodaje pewności to też nikt nie słuchał. Zaoferowałam rozmowy na skypie to też nie. A co wy myślicie, że tutaj siedzą księżniczki i piękne azjatki. Ja uważam się za ładną no ale skoro nie podobam się no to nic na to nie poradzę. Można pograć na gg w tysiąca nawet. No ale też nikt nie chce.
agia

przez Vengence 16 mar 2016, 13:05
agia napisał(a):Zaraz, zaraz, jaka lina i jaki psychiatryk, tyle razy powtarzałam tutaj, jest sulpiryd, marsz do lekarza po ten sulpiryd, to jedyny lek który działa na wszystkich. Ja swoje a benzowiec dalej swoje. Wy mnie tu na upartego nie słuchacie i nie czytacie co ja piszę. Pisałam również o psychoterapii że daje efekty i dodaje pewności to też nikt nie słuchał. Zaoferowałam rozmowy na skypie to też nie. A co wy myślicie, że tutaj siedzą księżniczki i piękne azjatki. Ja uważam się za ładną no ale skoro nie podobam się no to nic na to nie poradzę. Można pograć na gg w tysiąca nawet. No ale też nikt nie chce.

Słońce nie na każdego sulpiryd działa, jak by tak było to każdy by to łykał, poza tym neuroleptyki bardzo szybko przestają działać
aktywizująco.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez agia 16 mar 2016, 13:21
Vengence ja wypróbowałam już wszystkie neuroleptyki, po 1 tabletce myślałam każdego z nich że zejdę z tej planety, fluoksetyna coś na mnie słabo działa, czuję dzisiaj stres, koleżanka ma do mnie przyjść do domu a ja się stresuję. Stresują mnie telefony i inne rzeczy.

Dlaczego tam pod spodem pisze Ci obserwowany?
agia

przez Vengence 16 mar 2016, 13:41
agia napisał(a):Vengence ja wypróbowałam już wszystkie neuroleptyki, po 1 tabletce myślałam każdego z nich że zejdę z tej planety, fluoksetyna coś na mnie słabo działa, czuję dzisiaj stres, koleżanka ma do mnie przyjść do domu a ja się stresuję. Stresują mnie telefony i inne rzeczy.

Dlaczego tam pod spodem pisze Ci obserwowany?
Bo przywrócono mnie kiedyś warunkowo na forum i już w sumie powinno zniknąć, nie wiem czemu jeszcze jest, moderacjo jeśli można to wymażcie to, pozdro :mrgreen:
Co do spotkania z koleżanką to nie ma co się stresować, na lajcie dasz radę. :P
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Bagatelka 16 mar 2016, 13:49
to jedyny lek który działa na wszystkich.
A gówno. Lek na mnie w ogóle nie działał, a wyższych dawkach wpadałem w letarg. Takim samym shitem jest amisulpiryd i arypiprazol.
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

przez agia 16 mar 2016, 14:44
Dupyé napisał(a):
to jedyny lek który działa na wszystkich.
A gówno. Lek na mnie w ogóle nie działał, a wyższych dawkach wpadałem w letarg. Takim samym shitem jest amisulpiryd i arypiprazol.

Jeśli można prosić o odpowiedź to który na Ciebie zadziałał, bo może i ja skorzystam.
agia

przez Bagatelka 16 mar 2016, 15:09
Żaden lek mnie nie aktywizował.
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

przez agia 16 mar 2016, 15:12
Dupyé napisał(a):Żaden lek mnie nie aktywizował.

Dziękuję za odpowiedź jednym słowem benzowiec ma rację że wszystko do niczego i pozostaje sznur. Ten świat jest niedoskonały. Lekarze nie mają leków aby leczyć.
agia

przez Vengence 16 mar 2016, 15:14
U mnie tak samo.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 16 mar 2016, 17:57

to samo :// nawet selegilina i wellbutrin , nawet 10mg metylofenidatu . masakra :(

dzis nie mogłem się obudzić , czułem się jak bym był po ciężkim nokaucie , straszny ból głowy i nie wyobrażanla senność , coś jak letarg , jak by mi ciśnienie spadło , bałem się że się nie wybudzę , obudziłem się dopiero o 16:30 i ledwo kontaktuje , biorę fluoksetyne 4 tydzień.

ja się za*ebie to jest pewnik :P

Sortuj wg