FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez benzowiec84 14 mar 2016, 22:51
agia napisał(a):Dzisiaj 30 tabletka fluo na noc, mam zmienne nastroje, wycofuję się od ludzi pomału, potzrebuję wsparcia.

No jednym ludziom się poprawia a ja mam coraz ciężej, coraz gorzej kieruje się samochodem i płakać się chce.

Gdzie ludziska znikacie, no ja Was potrzebuję!

to dziwne ze ci sie pogorszyło , fluo powinno osiągnąć poziom stacjonarny po 30-40 dniach . może właśnie teraz będzie się powoli poprawiać?? nie wiem co ci doradzić . od ilu dni tak masz?

przez cozicozicozi 14 mar 2016, 22:51
agia, to może warto zmienić lek skoro fluo nie działa. Na mnie też średnio działała.
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

przez benzowiec84 14 mar 2016, 22:52
Ashton napisał(a):benzowiec84 mi też się pociły dłonie po fluo, ale kupiłem w aptece Medispirant żel do rąk i stóp i pocenie nie jest tak uciążliwe.

ile dziennie tym smarować? dzieki za cynk brachu

-- 14 mar 2016, 21:53 --

Vengence napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):
Vengence napisał(a):agia, A ile czasu bierzesz to fluo??

ja biore 25 dni , nie jest zle
W jakich kwestiach ci się poprawiło?

nastroj tylko . ale nie wiem czy to nie wida dzisiejszego amisulpirydu.
jeszcze: mniej się przejmuję ,
mniej sie stresuje sytuacjami ,które zawsze mnie stresowały
i pewność siebie z 25%+ .

ale ie na tym mi najbardziej zalezy ale na napędzie i rzeskości . jak sam wiesz
dlatego jak by fluo mialo taki efekt jak ma , jak nie minie a znajac to minie i znowu bedzie dupa. ale jak by , to dokladam wellbutrin
Ostatnio edytowano 14 mar 2016, 22:56 przez benzowiec84, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ashton 14 mar 2016, 22:55
benzowiec84 napisał(a):
Ashton napisał(a):benzowiec84 mi też się pociły dłonie po fluo, ale kupiłem w aptece Medispirant żel do rąk i stóp i pocenie nie jest tak uciążliwe.

Raz na noc. Miałem zajebisty z tym problem, aż wstyd było komuś dłoń podać.
Ogólnie czym bardziej o tym myślałem tym bardziej się pociły.

przez agia 14 mar 2016, 22:56
Benzuś od 3 dni już nie mam ochoty na kontakty z ludźmi.

Wam się rzuciło na pocenie dłoni a ja mam problemy co jakiś czas z suchością oczu i wzrokiem i masz babo placek.
Ostatnio edytowano 14 mar 2016, 23:00 przez agia, łącznie edytowano 1 raz
agia

przez benzowiec84 14 mar 2016, 22:56
Ashton napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):

Raz na noc. Miałem zajebisty z tym problem, aż wstyd było komuś dłoń podać.
Ogólnie czym bardziej o tym myślałem tym bardziej się pociły.

to samo mam . dzięki musze sobie to zapisać

przez Vengence 14 mar 2016, 22:57
benzowiec84, Ja na dulo otępiony, zmęczony i wkurwiony, w tej kolejności. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 14 mar 2016, 22:59
Ashton: a ja na fluo się zawsze cały mocxny poce i na twarzy i karku i pod pachami to samo mialem na paroksetynie , na to też pomoże medispirant?

-- 14 mar 2016, 22:01 --

Vengence: czekałbym max do 4 tyg , to już lek powinien się rozkręcić , nie wierz w mity 3 miesiące bo jak to slucham to mnie chooj strzela , ogolnie przy dulo juz po 2 tyg mozna ocenić. znasz moja opinie o tym leku , im krocej tym lepiej , ciężko się schodzi (jak zejscie z hery:PP))masakre miałem , ale 4 tyg to zejdziesz lagodnie , ja bralem 8 czy 9
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Vengence 14 mar 2016, 23:09
Z wszystkich leków, które brałem, najlepiej działała paroksetyna.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 14 mar 2016, 23:09
pamietam w lato jhak bralem fluo , bylismy nad morzem a ja sie caly lałem ,pociłem i kolega i kolezanka do mnie co z ciebie się tak leje , a ja mowie nie wiem , potem oni chcieli iść zjeść , poszlismy zjeść i usiaść , oparłem koszulke o takie oparcie z materiału, i jak wstałem, odcisnął się cały ślad od potu i ogolnie jak siedzielismy, to chcialem jak najszybciej stamtąd iść, bo się ze mnie lało i tylko patrzałem czy ludzie na mnie nie patrzą , siedzielismy ,oni jedli , a ze mnie sie lało , jak chodzę i jest wiatr to jest ok , jak siedze albo czekam w kolejce to jest masakra . zawsze mam ten problem w lato . jak wchodze do sklepu i jest lato , jest kolejka , to juz po 2,3 minutach zaczyna ze mnie l;ać się pot , rezygnuje czasami nawet z tego powodu z zakupów . to samo jak się przejdę kawałek, a potem mam wejśc i usiaść np w banku w zamkniętym pomieszczeniu , to zaczyna mi byc gorąco i lać się ze mnie , jak ide i wiatr we mnie wieje to ok , ale jak dojde do miejsca i przestane iść,się ruszać , wejdę do sklepu , stane lub usiąde , leci ze mnie . to moj odwieczny problem . to na paroksetynie bylo też najmocniej . na fluo podobnie ale troche mniej .

na paro mialem też w dzien , że nie moglem u brata w domu obiadu zjeść przy stole bo ze mnei ciekkło a był rodzinny objad , musiałem wyjść na powietrze

przez agia 14 mar 2016, 23:12
Vengence napisał(a):Z wszystkich leków, które brałem, najlepiej działała paroksetyna.

Święta racja, ja po paroksetynie odżyłam, tylko po miesiącu jak zaczęła działać to mnie zamuliła i krzywą ulicę widziałam, jeszcze niesamowite libido po tym graniczące nie wiem z czym, aż się przeraziłam.
agia

przez benzowiec84 14 mar 2016, 23:13
często rezygnowałem z przyjęść w zamkniętych pomieszczeniach,urodzin czy wyjscia na obiad , zawsze jak wchodzilem to kazalem okno otworzyć i siadalem przy oknie . nikt sie nie pocil a ze mnie sie lało .

byłewm u kolegi ogladamy tv a ze mnie się leje , on mówi że mu zimno a ja do niego że ma okno otworzyć . ciekło mi mocno po szyi i twarzy i plecy , potem pachy

do dzis mam problem z potliwoscia , jak nei bralem lekow ssri widzialem ze tego nie mialem

-- 14 mar 2016, 22:15 --

teraz jak siedze w domu tez jestem spocony , a siedze w koszulce i mam otwarte okno ale mam mokre plecy i pachy , to od ssri
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez agia 14 mar 2016, 23:16
cozicozicozi napisał(a):agia, to może warto zmienić lek skoro fluo nie działa. Na mnie też średnio działała.

Zobaczę jeszcze z tydzień jak to będzie ale coś na razie jest nie tak tylko nie wiem co.
agia

przez benzowiec84 14 mar 2016, 23:17
agia napisał(a):
cozicozicozi napisał(a):agia, to może warto zmienić lek skoro fluo nie działa. Na mnie też średnio działała.

Zobaczę jeszcze z tydzień jak to będzie ale coś na razie jest nie tak tylko nie wiem co.

moze to przez to ze odstawilas sulpiryd

Sortuj wg