FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez benzowiec84 08 mar 2016, 23:53
przepraszam , ale dziś się żle czuję , jak bym wczoraj wypił z 10 piw , ale to chyba wina wczorajszego baclofenu co zarzuciłem . łeb mnie boli i jestem zamotany ,a w nocy spać nie mogłem . mocno mnie wczoraj pozamiatał baclofen 75mg . dobrze się z fluo komponuje. ocenie fluo po 6 tygodniach

spalem dzis do 16 30

przez agia 09 mar 2016, 13:10
Baclofen to na stwardnienie rozsiane, w chorobach rdzenia kręgowego, . Podczas leczenia Baclofenem ulegają zaostrzeniu zespoły psychotyczne, schizofrenia, stany drgawkowe i stany splątania.-tak mi tu pisze w internecie, no biedny benzowiec, no ja Ci współczuję. Jakbym to łyknęła to też bym się nie pozbierała do kupy. Mam poważny problem na fluoksetynie bo rzuciła mi się na wzrok, żadne krople najlepsze nawilżające nie pomagają, chyba skończy się na wizycie u okulisty.
agia

przez benzowiec84 09 mar 2016, 16:46
agia napisał(a):
No i się wybrałam do aquaparku, popływałam w ciepłej wodzie i po wyjściu ta fluoksetyna rzuciła mi się na wzrok znowu, nie daj boże jak jadę samochodem to patrzeć nie mogę, dlaczego te wszystkie leki jak paroksetyna czy fluoksetyna rzucają mi się zawsze na wzrok, macie jakieś wytłumaczenie tego dziwnego zjawiska niecodziennego?

zazdroszcze ci .

-- 09 mar 2016, 15:46 --

dla mnie nie ma juz nadziei .

-- 09 mar 2016, 16:02 --

Ashton napisał(a):Co do terapii to jestem po 4 wizycie u psychologa/terapeuty i widzę jakąś tam poprawę.
Myślę, że leki+terapia to klucz.

w tym moja ostatnia nadzieja , choć moim zdaniem fluoksetyna mi nie pomoże , nie chce mi sie nic i nie widzę sensu wstawać z lóżka i jestem ciągle śpiący , i ogólnie jest do dupy jak zawsze , brałem chyba wszystkie leki oprócz moklobemidu . żaden lek mi nie pomorze i to nie jest jakiś epizod depresyjny , jak mają co po niektórzy , tylko złożona skomplikowana sprawa , długoletnia .

-- 09 mar 2016, 16:03 --

dobra spadam powodzenia.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 09 mar 2016, 17:45
agia napisał(a):Baclofen to na stwardnienie rozsiane, w chorobach rdzenia kręgowego, . Podczas leczenia Baclofenem ulegają zaostrzeniu zespoły psychotyczne, schizofrenia, stany drgawkowe i stany splątania.-tak mi tu pisze w internecie, no biedny benzowiec, no ja Ci współczuję. Jakbym to łyknęła to też bym się nie pozbierała do kupy. Mam poważny problem na fluoksetynie bo rzuciła mi się na wzrok, żadne krople najlepsze nawilżające nie pomagają, chyba skończy się na wizycie u okulisty.

To ci minie z tymi oczami.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Carmelo7 09 mar 2016, 18:22
Czy fluo rozregulowała Wam hormony? Pytanie kieruje głównie do płci brzydszej. Fluo brałem ok. 4 lata. Odstawiłem kilka miesięcy temu. Niepokoi mnie trochę podwyższona prolaktyna 20,9 ng/ml (norma 3,46-19,4) i niskie LH 0,43 mlU/ml (norma 0,57-12,07) Testosteron i TSH mam w normie. Co o Tym sądzicie ?

przez Ashton 09 mar 2016, 18:35
Carmelo7 napisał(a):Czy fluo rozregulowała Wam hormony? Pytanie kieruje głównie do płci brzydszej. Fluo brałem ok. 4 lata. Odstawiłem kilka miesięcy temu. Niepokoi mnie trochę podwyższona prolaktyna 20,9 ng/ml (norma 3,46-19,4) i niskie LH 0,43 mlU/ml (norma 0,57-12,07) Testosteron i TSH mam w normie. Co o Tym sądzicie ?

Ogólnie ssri podnosi prolaktynę.
Napisz jak oceniasz fluo po 4 latach brania, plusy i minusy?

przez Carmelo7 09 mar 2016, 18:44
Ashton napisał(a):
Carmelo7 napisał(a):Czy fluo rozregulowała Wam hormony? Pytanie kieruje głównie do płci brzydszej. Fluo brałem ok. 4 lata. Odstawiłem kilka miesięcy temu. Niepokoi mnie trochę podwyższona prolaktyna 20,9 ng/ml (norma 3,46-19,4) i niskie LH 0,43 mlU/ml (norma 0,57-12,07) Testosteron i TSH mam w normie. Co o Tym sądzicie ?

Brałem ją za długo. Nie aktywizowała jak na początku. Zamulenie i spłycenie emocji, zaburzenia libido - chciałem to zmienić i odstawiłem. Kombinowałem z kilkoma innymi lekami, ale nietrafione. Jestem na czysto od października chyba, ale nie jest do końca idealne. Mam kilka kłopotliwych dolegliwości np. problemy z libido, budzeniem w nocy, nadmierną sennością i staram się dojść czy to po długim braniu fluo.

przez linka 09 mar 2016, 19:24
3 lata brania fluo i w sumie poza lekkim spłyceniem emocji ( 5 lat już nie biorę a nadal uważam, że chyba to całkiem nie przeszło - ale to uważam za plus akurat :) ) żadnych skutków ubocznych, ani zaraz po odstawieniu ani po tak długim czasie od odstawienia.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez benzowiec84 09 mar 2016, 19:25
Carmelo7 napisał(a):
Ashton napisał(a):

Brałem ją za długo. Nie aktywizowała jak na początku. Zamulenie i spłycenie emocji, zaburzenia libido - chciałem to zmienić i odstawiłem. Kombinowałem z kilkoma innymi lekami, ale nietrafione. Jestem na czysto od października chyba, ale nie jest do końca idealne. Mam kilka kłopotliwych dolegliwości np. problemy z libido, budzeniem w nocy, nadmierną sennością i staram się dojść czy to po długim braniu fluo.

jak bym czytal swoj przypadek z tym że ja brałem paro 6 lat . potem zacząłem kombinować z innymi lekami seleglinina.wellbutrin.reboksetyna.amitryptylina. itd . nic . potem próbowałem żyć bez leków i koniec końców wróciłem do fluoksetyny.

. u mnie problemy pojawiły się po przewlekłym braniu SSRI . nadmierna senność,,nic mi się nie chcę i nic mnie nie cieszy . jak odstawiłem się to nie zmieniło . inne leki też mi nie pomogły

bez lekow serotoninowych byłem z 8 miesięcy , ale w tym czasie brałem inne leki . bez leków całkiem , krótko

-- 09 mar 2016, 18:38 --

jeszcze amisulpiryd brałem , także w tych 8 miesiącach były wellbutrin,seleglinina,amisulpiryd i krotko rebo , wszystko co nie haczy o serotoninę , potem dulo,amitryptylina , okres bez leków i ciul . ale mam tez inne problemy na które SRI pomagają
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Kalebx3 09 mar 2016, 20:03
niestety muszę odstawić Fluo .
Nie mogłem przez nie w nocy spać , przez cały dzień zero apetytu ,,, jedyny plus ,że polepszony nastrój i lęków zdecydowanie mniej .
Jednak musze jeść z apetytem i spać , a jak mi jakis badziew w tym przeszkadza wywalam do kosza .Trudno .

-- 09 mar 2016, 19:03 --

niestety muszę odstawić Fluo .
Nie mogłem przez nie w nocy spać , przez cały dzień zero apetytu ,,, jedyny plus ,że polepszony nastrój i lęków zdecydowanie mniej .
Jednak musze jeść z apetytem i spać , a jak mi jakis badziew w tym przeszkadza wywalam do kosza .Trudno .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez linka 09 mar 2016, 20:13
Kalebx ile czasu brałeś fluo, też tak miałam na początku...... przechodzi po miesiącu.....

Trzeba było poprosić o coś delikatnego na sen a apetyt przyjdzie sam.
Przyjaciel forum

przez Kalebx3 09 mar 2016, 20:16
przechodzi po miesiącu.....

---po miesiącu :?
Jezu, ja bez snu nawet jeden dzień chodzę jak trupek .
A Ty mi o miesiącu mówisz? Nie , nie sorry , nie skorzystam .
Brałem jeden dzień i szybko nie wezmę . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Ashton 09 mar 2016, 20:25
Ja tak miałem na początku za pierwszym razem. Wzmożony lęk, bezsenność, barak apetytu. Przestałem brać po 9 dniach.

Teraz gdy biorę razem z Sulpirydem i Mianseryną na noc jest całkiem inaczej. Śpię dobrze, apetyt wyśmienity, czekam jak się fluo rozkręci.

przez agia 09 mar 2016, 22:04
BENZOWIEC jest nadzieja, idź do lekarza i poproś o sulpiryd i bierz 2 razy po 50 mg a do tego w razie potzreby benzo, postawi Cię na nogi raz dwa, aminsulpiryd nie jest dobry bo powoduje senność u mnie ale sulpiryd stawia na nogi i chce się uczyć po nim, posłuchaj i wypróbuj, on wyciąga z depresji! Pozdrawiam.
agia

Sortuj wg