FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Alien81 02 wrz 2015, 11:59
Brałem kiedyś Seronil, ale niewiele dawał i lekko zamulał
Pan Naczelnik już idzie do domu, bo ten zbój zaraz tu będzie...

przez Don Kamillo 07 wrz 2015, 20:23
Raczę się aktualnie Seronilem i Tradzonem, ale serce mnie boli totalnie i często głowa. Mam też zgage której nie potrafie zwalczyć Omeprazolem, czy to są jakieś objawy niepożadane przy kuracji tymi lekami?
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez tristezza 10 wrz 2015, 22:35
Jutro zaczynam po raz drugi "przygodę" z fluo. Mam nadzieję, że nie zwarzywieję po tym, tak jak po innych antydepresantach.
tristezza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Steviear 10 wrz 2015, 22:45
3 miesiąc na fluo 20mg od początku. Wszystko dobrze teraz, brak efektów ubocznych. Dla mnie najlepszy lek. Wróciłam na prostą. Tylko kiedy przestać? Te decyzje są zbyt łatwe w podjęciu a skutki mogą być duże. Nie chcę całe życie brać antydepresantów..

przez Dominik_wot 16 wrz 2015, 09:59
czy ktoś jeszcze bierze fluo ... ? czy tylko przypisywano jest przy napadach objadania się (BED) i bulimi ??? bo jak inne ssri mają ponad 1k stron postów to fluo prawie 500 hmm ...

przez Black Dog 18 wrz 2015, 00:32
Ja biorę fluo na depresję. Ale chyba też się przeżucę na cos innego.

Tylko na co ....
Bo ja, chcę nareszcie zacząć żyć, pełną piersią, z całych sił, chcę być wolny i znać szczęścia smak...

https://www.youtube.com/watch?v=_ZDKJ8T10JQ

przez n..... 19 wrz 2015, 22:41
Aj ja biore od marca jest lepiej ale nadal mam co dzień jakies lęki a moze zacząć brać cos innego

przez Kalebx3 19 wrz 2015, 22:48
a moze zacząć brać cos innego

może byś dołożył do fluo coś bardziej ukierunkowanego na lęki typu spamilan , trazadon , spamilan . Do nich też potrzeba czasu na pełny rozkwit działania , ale przynajmiej nie uzależniają . EW. popatrz w dział < afobazol > . To bardzo dobry lek na lęki.
Pozdrawiam. Zawsze warto sie dopytać ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez chojrakowa 19 wrz 2015, 23:14
Don Kamillo, zgagę masz 100% po seronilu, też miałam. Wymieniłam na bioxetin i po sprawie.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Don Kamillo 20 wrz 2015, 14:28
Depresja już powoli mija, o ile już nie minęła bo i w pracy, jak i w domu - w garażu daje rady bez problemu. praktycznie teraz 3 dni w garazu bez przerwy. Ale jeśli chodzi o kontakty społeczne, emocje i uczucia, DNO. Dalej mam czasem lęki - paniczne nie, ale są. Natręctwa myślowe czasem też przejdą przeze mnie. Do tego dochodzi ciągła zgaga ( dziękuje chojrakowa, przynajmniej wiem, ze to przez prochy - bo nawet Omeprazol nie pomaga) ciągły ból brzucha który raczej staram się olewać, i serce często pobolewa.. ogólem ciezko ale stabilnie.

mam na wszystko wyjebane :( . Ciesze się, bo wymieniłem sobie sam w samochodzie kompletne zawieszenie.

Ide pojutrze do lekarza i bedziemy zastanawiać sie co dalej, bo fluo nie daje spektakularnych efektów a 4 miesiąc już leci teraz dawka 40mg. Chyba zapytam go o Sertaline, albo cokolwiek innego, bo zalało mnie już serotoniną raczej, a czuję się jakby w sercu deszcz padał. Żyje sam dla siebie, a chciałbym w końcu dla kogoś.. :-|
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez Dominik_wot 21 wrz 2015, 10:05
Don Kamillo
Żyje sam dla siebie, a chciałbym w końcu dla kogoś..
tego chyba prochy nie załatwią ... a jak się teraz czujesz i co rozumiesz przez "zalały mi mózg serotoniną" i po jakim czasie zacząłeś odczuwać działanie fluo 1 miesiąc ... czy więcej bo to podobno najwolniej rozgrywający się ssri ?

przez Don Kamillo 21 wrz 2015, 15:36
Prochy to tylko uniemożliwiają. Z prochami źle, bez jeszcze gorzej, taka wegetacja.

Po 2 miesiącach myślałem że mi to pomaga, a teraz boli mnie serce, głowa, jestem ciągle osłabiony, żołądek mnie napier.. mam zgage której nie umiem zaleczyć a kiedyś nie miałem... durne lęki nachodzą, nie chce mi sie w ogóle wychodzic z domu do ludzi jedynie do pracy bo kasa potrzebna, ot taki kolejny dział pamiętnika "młodego wertera" ;)

A jak to rozumiem ? Ciagle zaspany, czasem lekka euforia, czasem muł jak uj. Później nic mi się nie chce, mam na wszystko wyjebane, i przez to rozumiem, że "zalało mi mózg serotoniną" :roll:

przez Dominik_wot 21 wrz 2015, 15:49
acha :)

coraz bardziej zaczynam wątpić w działanie "przeciwdepresyjne" ssri :( ...

bo na czym to niby ma polegać ???

przez popiol 21 wrz 2015, 16:26
Dominik_wot, bo te leki mają o wiele większą skuteczność w leczeniu lęków, nerwic, ZOKów itp. imho. W przeciwdepresyjne działanie też wątpie już od dawna. Jeśli jeszcze nie brałeś ssri, to możesz spróbować, często za pierwszym podejsciem potrafią wywindować bardzo nastrój.
popiol

Sortuj wg