FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Don Kamillo 28 cze 2015, 11:41
Jaki jest czas wchodzenia na ten lek ? Tak około ile dni ? Ostatnimi czasy muszę się ratować benzo, a nie chcę się uzależnić. Po jakim okresie czasu powinienem zacząć odczuwać poprawę ?
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

1.10.15 - koniec z tym.. :)

przez Patryk29 28 cze 2015, 11:46
Don Kamillo napisał(a):Jaki jest czas wchodzenia na ten lek ? Tak około ile dni ? Ostatnimi czasy muszę się ratować benzo, a nie chcę się uzależnić. Po jakim okresie czasu powinienem zacząć odczuwać poprawę ?

Minimum 6-8 tygodni, zdarza sie ze i po 3 miesiacach, moze odpalic, trudno powiedziec. :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Don Kamillo 28 cze 2015, 11:51
Przetrwałem 6 miesięcy na Esci, to tutaj też poczekam, już jest troszkę lepiej, niemniej jednak dalej chyba nie przyzwyczaiłem się do tego leku, ile takie przyzwyczajenie może trwać ? Jestem już na nim drugi tydzień. Dzięki za radę.
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aga85 28 cze 2015, 12:13
U mnie po trzech miesiącach nie odpalił, po dwóch miesiącach brania zaczęłam się wspomagać benzo. Zwiększyłam dawkę fluo i przez miesiąc nie polepszyło się. Już prawie kończę odstawianie fluo. Dzisiaj zero tabletek, jutro ostatnie 20 mg rano i 12 dni na lekach doraźnych, a potem Alventa.

przez Patryk29 28 cze 2015, 12:24
aga85 napisał(a):U mnie po trzech miesiącach nie odpalił, po dwóch miesiącach brania zaczęłam się wspomagać benzo. Zwiększyłam dawkę fluo i przez miesiąc nie polepszyło się. Już prawie kończę odstawianie fluo. Dzisiaj zero tabletek, jutro ostatnie 20 mg rano i 12 dni na lekach doraźnych, a potem Alventa.

Zgadza sie na mnie tez nie zadzialal a bralem 3,5 miesiaca, powodzenia z wenlafaksyna, sadze, ze ten lek ci pomoze. :great:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez aga85 28 cze 2015, 19:24
Patryk29 napisał(a):
Zgadza sie na mnie tez nie zadzialal a bralem 3,5 miesiaca, powodzenia z wenlafaksyna, sadze, ze ten lek ci pomoze. :great:

Dzięki Patryk29. Obyś miał rację, że mi pomoże. Liczę na to :105:

przez Black Dog 28 cze 2015, 23:32
U mnie po 6 tygodniach nic :-( Zero jakiegokolwiek przebłysku.
Mam wrażenie że jest nawet gorzej...

przez Introwertyczka 28 cze 2015, 23:43
Mnie na natręctwa pomaga, nawet dość dużo, ale za to z depresją mam wrażenie, że jest ciągle tak samo.
Introwertyczka

przez Blondie 29 cze 2015, 08:06
U mnie 80 dni na fluo. Nareszcie zaczęła działać, choć już nie raz straciłam nadzieję...
Jestem spokojniejsza, mniej nerwowa, lęki zniknęły, więcej uśmiechu na co dzień, nie płaczę. Daleko jeszcze do stanu idealnego, ale jest dużo lepiej. :)
Niestety nadal nie śpię... :(

przez Don Kamillo 29 cze 2015, 09:22
Introwertyczka, cieszy mnie to, że Tobie pomaga na natręctwa, może i mi pomoże, bo na lęki mam Trittico CR 75mg. Depresji już nie mam ale natręctwa i lęki to i owszem, nie udało mi się ich pozbyć za 2 ostatnimi podejściami, ale myślę, że przysłowie do 3 razy sztuka teraz się sprawdzi.

Powodzenia wszystkim życzę, bo wiem jakie to wszystko jest deprymujące i żenująco smutne.

Dziś pierwszy raz od jakiś 3 miesięcy wychodzę z domu pogadać z koleżanką, kiedyś w koncu trza było, bo niebawem rzucam się w wir pracy i zmieniam status na niedostępny.

przez aga85 29 cze 2015, 10:11
Miałam nadzieję, że Seronil pomoże mi wrócić w wir pracy. Niestety dalej wegetuję w domu :(
F41.0
Baby blues...

przez one-half 30 cze 2015, 10:19
Na konkretne efekty trzeba poczekać 2-3 mies. aczkolwiek na antydepresantach poprawa przychodzi falami i przebłyski dobrego samopoczucia zdarzają się wcześniej. Dobry SSRI pomimo obiegowej opinii ze jest słaby. Najbardziej aktywizuje ze wszystkich SSRI niestety po dłuższym czasie, zwłaszcza przy większych dawkach, działanie to zanika i wjeżdża typowa dla SSRI apatia. Podobnie z waga - przez pierwsze 6 mies. chudlem na tym leku później zacząłem tyć z uwagi na niepohamowany apetyt na węglowodany połączony z SSRIowa apatia i wywaleniemna to jak wyglądam i ogólnie na wszystko

przez pinda 30 cze 2015, 10:55
Trochę popiłam ostatnio, więc przed ponad tydzień byłam bez fluo, ale już wracam do łykania. Bez zmian samopoczucie.
burning down the house!

przez aga85 30 cze 2015, 13:19
one-half ja brałam 3 miesiące i niby coś zaskakiwało, a potem wracały najgorsze objawy :( I przytyłam na fluo. Od początku miałam zwiększony apetyt. Co mogę zrobić z zapasem Seronilu? Mam ponad 200 tabsów jeszcze.

Sortuj wg