FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Patryk29 23 cze 2015, 23:47
click88 napisał(a):Patryku dodaj sie do grupy:)

Dobra, ale zrobie to jutro, bo juz nie mam sily dzisiaj na nic, pozdro ide spac. :papa:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez aga85 24 cze 2015, 07:48
Patryk29 napisał(a):aga85, Ja bym odstawil dzien przed wyjazdem badz nawet w dniu wyjazdu na miejscu, ona sie utrzymuje kilka tygodni, takze nawet nie odczujesz, ze jej nie bierzesz.

Dzięki Patryk29 za radę :smile:

przez Patryk29 24 cze 2015, 08:07
aga85 napisał(a):
Patryk29 napisał(a):aga85, Ja bym odstawil dzien przed wyjazdem badz nawet w dniu wyjazdu na miejscu, ona sie utrzymuje kilka tygodni, takze nawet nie odczujesz, ze jej nie bierzesz.

Dzięki Patryk29 za radę :smile:

Nie ma za co. :D
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aga85 24 cze 2015, 19:44
Idę na żywioł ! Odstawiam od dzisiaj ! Co ma być to będzie !
F41.0
Baby blues...

przez Don Kamillo 24 cze 2015, 20:15
Powodzenia, i zdrówka, ja za to czekam aż odpali fluo na dobre :)
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez Bode Miller 24 cze 2015, 20:30
Od jutro zaczynam swoją przygodę z Fluo. Lekarz kazał brać 20 mg dziennie. Jak jest ze skutkami ubocznymi na tym leku? Lepiej zacząć od 10 mg czy od razu 20 mg?
Bode Miller

przez Don Kamillo 24 cze 2015, 20:34
ja zacząłem od 10mg i po 4 dniach wszedłem na 20mg, bez szwanku. Jedynie musisz liczyć się z kiepskawym samopoczuciem na początku kiedy lek się wprawia w organizm.
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez nobody25 24 cze 2015, 20:35
krokodyle łzy napisał(a):Witam :)

Mam prośbę to forumowiczów: doradzcie proszę jak zwiększyć bezpiecznie dawkę Seronilu z 10 mg na 20mg? Od 6 miesięcy przyjmuję 10 mg Seronilu rano, ale czuję, że coś jest nie tak, nie jestem już aktywna, śpię do 11.00 każdego dnia, męczą mnie wątpliwości, czy dokonałam dobrego wyboru w sprawie przeprowadzki za granicę, ehh, lenistwo mnie ogarnia plus myśli męczą... Obecnie jestem w DE, wizytau psych za 6 tygodni w PL, szkoda mi czasu ....

Po prostu, do 10 mg rano dołóż drugą tabletkę 10 mg i masz bezpiecznie zwiększoną dawkę.

przez aga85 24 cze 2015, 20:43
Bode Miller napisał(a):Od jutro zaczynam swoją przygodę z Fluo. Lekarz kazał brać 20 mg dziennie. Jak jest ze skutkami ubocznymi na tym leku? Lepiej zacząć od 10 mg czy od razu 20 mg?

Ja zaczynałam od razu od 20 mg.

-- 24 cze 2015, 19:44 --

Don Kamillo napisał(a):Powodzenia, i zdrówka, ja za to czekam aż odpali fluo na dobre :)

Dzięki :smile:

przez bmwfan 24 cze 2015, 22:01
Mam pytanie. Czy jeżeli nie sprawdziła się u mnie sertralina 150 mg i paroksetyna 20 mg, to jak wielka jest szansa, że sprawdzi się u mnie fluoksetyna. Mam takie objawy jak utrata zainteresowań, spadek energii, niska samoocena, problemy z koncentracją i pamięcią, lęki, fobia społeczna, lęk przed krytyką i ośmieszeniem się.

przez krokodyle łzy 24 cze 2015, 22:34
nobody25 napisał(a):
krokodyle łzy napisał(a):Witam :)

Mam prośbę to forumowiczów: doradzcie proszę jak zwiększyć bezpiecznie dawkę Seronilu z 10 mg na 20mg? Od 6 miesięcy przyjmuję 10 mg Seronilu rano, ale czuję, że coś jest nie tak, nie jestem już aktywna, śpię do 11.00 każdego dnia, męczą mnie wątpliwości, czy dokonałam dobrego wyboru w sprawie przeprowadzki za granicę, ehh, lenistwo mnie ogarnia plus myśli męczą... Obecnie jestem w DE, wizytau psych za 6 tygodni w PL, szkoda mi czasu ....

Po prostu, do 10 mg rano dołóż drugą tabletkę 10 mg i masz bezpiecznie zwiększoną dawkę.

Thx :) Tak zrobię.

przez Kat_ 25 cze 2015, 00:23
Od początku roku na fluo, odpuszczam ostatecznie. Przerobiłem dawki 20-60mg. Duża przymułka, jak w zasadzie po każdym SSRI w moim wypadku, kompletnie nic mi się nie chce, nastrój słaby, bardzo spokojny jestem, zero spontanu. Dosyć poważne problemy z pamięcią, czego nie doświadczyłem na SSRI, nie pamiętam o czym rozmawiałem z kolegą kilka dni wcześniej i się powtarzam + podobne przypadki, pamięć krótkotrwała mocno siadła. Uboki seksualne również spore, spadek libido. Męczy mnie senność, w trakcie dnia jestem zmuszony do ucinania drzemek. Słaby i przereklamowany lek, na plus to, że nie miałem jakichś poważnych uboków, ale te moje i tak mi mocno dosrywają. Wracam do sertraliny na m-c, na minimalną dawkę 50mg. Przy wyższych dawkach +100mg miałem stany lękowe, może na minimalnej nie będę mieć. Te leki to jeden szit, ale na sertralinie chyba lepiej się czułem - fluo mnie masakrycznie uspokaja i usypia, na sercie miałem stany niepokoju.
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez Introwertyczka 25 cze 2015, 02:29
Tak, bardzo uspokaja i usypia. Tak strasznie usypia, że snuję się po nocach jak zombiak i nawet leki nasenne mi nie pomagają. No ale na mnie chyba wszystko działa na opak.
Introwertyczka

przez Bode Miller 25 cze 2015, 21:02
Po pierwszym dniu jakiś strasznych skutków ubocznych nie odczułem. Lek nawet delikatnie mnie nakręcił. Wiadomo ,że jeszcze trochę gnoju mnie czeka przez co najmniej 2 miesiące.
Bode Miller

Sortuj wg