FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Kalebx3 03 cze 2015, 19:45
Nie chcial mi dac klomipraminy.

to faktycznie trafiłeś na jakiegoś przypierdo-leńca .
jakby stara piz-dowata klomipramina jakimś narkotycznym cudem była .
Można się faktycznie wkurw-ić !!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez n..... 03 cze 2015, 22:21
Aga85 ja jestem na 40 mg od 4 lutego. Mam oczywiscie jeszcze lęki zawroty Glowy raz lepiej raz gorzej roznie jeszcze wiec nie zmieniaj leku poczekaj ja biore jeszcze alprox 0.5 mg na dzien jak odstawilam polówkę to byl nawrot lęków ale przeszlo i są mniejsze

przez aga85 04 cze 2015, 08:36
Jeszcze nie zamierzam rezygnować z Seronilu. Dam mu szansę. Zobaczymy jak zadziała 40 mg. Jak nie zadziała to wtedy będę się martwić. Zaczynam powoli odstawiać Xanax.

Patryk29 lekarz zawsze myśli, że jest mądrzejszy od pacjenta. Jakby przeszedł wszystkie choroby i sam się z nich wyleczył. Może zmień psychiatrę.
Kazał Ci dalej brać Seronil? Zmienił dawkowanie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 04 cze 2015, 08:48
aga85, Mówil ze mam dalej brac, ja juz nie chce tej fluo bo ja to lykam jak cukierki i jedynie co to uboki czuje, zero dzialania, zero poprawy nastroku, zero energii, wrecz jest gorzej niz bylo, od dzisiaj biore wenle bo mam duzo jej w domu, bede wchodzil na wieksze dawki i zobacze, zmniejszylem fluo do 20mg narazie jeszcze biore.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez click88 05 cze 2015, 23:27
Pamietaj ze fluoksetyna utrzymuje sie w organizmie do 5-6 tygodniu ja wchodzilem szybko na fluo z koszmarnego escitalopramu dla mnie najgorszy lek ze wszystkich. Fluoksetyna 20 mg po kilku dniach uspokoila mnie i zadzialala przeciwlekowo ssri biore ciagiem od ladnych kilku lat po zadnym z lekow nie mam zaburzen sexualnych wrecz przeciwnie poprawiaja libido:) Te leki dzialaja jak naprawde sie bierze je dlugggggo i co jakis czas robi roszade. 20 mg bralem 4 tygodnie teraz zwiekszylem na 40 mg od 2 dni czuje mniejszy apetyt ale o to mi chodzilo i czuje lekkie odrealnienie i sennosc:) Zobaczymy jak to bedzie ale organizm musi zlapac stacjonarna dawke:) Fluo jest bardzo polecana ludziom z zaburzeniami osobowosci :) Poniewaz ona nie dziala czysto na serotonine i nie chamuje jej az tak mocno jak inne leki. Najlepiej działa w borderline. Nie wiem co bedzie dalej ale narazie jestem zadowolony. A balem sie jej jak ognia przez wiele lat. Dodatkowo za mna jest kilka lat terapi.... I tylko polaczenie leki plus terapia ma sens w nerwicy

przez n..... 07 cze 2015, 20:53
Czy ktoś bierze fluo 5 miesięcy? Czy nadal są lęki tylko ze mniejsze po takim czasie?

przez maciekpoznan 07 cze 2015, 21:53
U mnie po ponad roku totalnego spokoju od wszelkich lęków po fluo, nagle się pojawiły nie wiadomo skąd. Niby się już uspokoiło, bo było to związane z pewnym wydarzeniem, ale mimo wszystko podłamał mnie fakt, że mimo brania fluo lęki zaatakowały.

przez pinda 08 cze 2015, 08:58
Od niedawna jestem na 40mg fluo, wcześniej było 20mg, kolejną noc z rzędu nie mogę spać, budzę się co 2h, przewracam. Nie czuję zmęczenia mówiąc szczerze, ale jednak jest to męczące i wiem, że w końcu wysiądę. Wcześniej pomagała mi melisa i zmęczenie fizyczne, teraz niestety nie.
burning down the house!

przez aga85 08 cze 2015, 09:35
Trzeci miesiąc na fluo, 12 dzień na 40 mg. Nie mam problemów ze snem. Do 20 mg brałam na noc najpierw 10 mg, a potem 25 mg hydro. Do 30 mg fluo 0,25 mg Xanaxu. Teraz do 40 mg biorę na noc tylko pół tabletki Xanaxu i śpię jak zabita. Mam tylko głupie lub bardzo realistyczne sny.

maciekpoznan jak się czujesz po powrocie?

przez Patryk29 08 cze 2015, 16:49
aga85, A jak z dzialaniem??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez maciekpoznan 08 cze 2015, 18:06
pinda to się unormuje, fluoksetyna potrzebuje cholernie dużo czasu do wkręcenia.
aga85 - dzięki, lepiej, ale tak nie do końca, chyba za dużo rozmyślam o tym jak mnie przyatakowało, chodzę taki przygnębiony trochę. Jutro wizyta u lekarza, pogadam z nim, popytam...

przez aga85 08 cze 2015, 20:25
Patryk29 napisał(a):aga85, A jak z dzialaniem??

Patryk29 na razie ciężko mi powiedzieć, bo dopóki wspomagam się Xanaxem jest w miarę ok. Wydaje mi się, że to alpra działa na mnie pozytywnie, a nie Seronil. Powoli ją odstawiam, więc wkrótce wyjdzie szydło z worka :twisted:

Humor mam lepszy, ale zdarzają się gorsze dni. Czasem mogę spać cały dzień, wstać na 2 h i dalej iść spać, aż do rana. Silne ataki zniknęły, zawroty głowy pojawiają się często, ale są mniej silne niż przedtem. Apetyt średni, trochę zmalał. Myśli samobójcze są sporadyczne, a nie natrętne. Na razie tyle. Zobaczymy co będzie dalej.

przez pinda 10 cze 2015, 18:57
Maciekpoznan wiem, bo kilka lat mam już z fluo do czynienia, tylko pierwszy raz w takiej (dla mnie wysokiej) dawce. Powoli zaczyna się normować mi sen, a właściwie przestaję mieć ponadprogramową energię i wracam na ciągłą linię.
burning down the house!

przez Kat_ 10 cze 2015, 20:31
Mam poważne zaburzenia pamięci na fluo. Szwankuje pamięć krótkotrwała. Rozmawiam z kolegą, po trzech dniach spotykam go znowu i powtarzam to, co mówiłem wcześniej. Nigdy czegoś takiego wcześniej nie miałem.
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

Sortuj wg